Znamy wymagania sprzętowe GTA IV ! (Aktualizacja)

Tja quady ***dy.

Zwykły zabieg marketingowy. Podobnie było w SA a śmigało na 5 razy gorszym sprzecie. Teraz będzie podobnie. Quad do GF 8600 GT FTW !

Ja juz zamówiłem w pre-orderze, a mam:

Intel Dual Core E2160@3.1 GHz

GF 8600GT Palit Sonic+

2 GB RAM

Grałem nieco na X360 i podobało mi się.

Jeżeli chce ktoś zobaczyć czy na pewno mu pójdzie GTA to niech wejdzie na stronę Can You Run It?

Właśnie pojawiło się na liście GTA.

Dla nie znających tej strony już powiem co trzeba zrobić jest to bardzo łatwe.

Wchodzimy na stronę http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Następnie z listy wybieramy Grand Threft Auto 4 i klikamy przycisk Can You Run it?

Czekamy i zaraz wyświetli się nam pomiar i wtedy dowiemy się czy odpali na naszym kompie na high czy na low.

Pokazuję na czerwone to podzespoły które są za słabe na low/highy

A dlaczego wymagania znikneły z tąd?? http://www.gamesforwindows.com/en-US/Ga … utoiv.aspx moim zdaniem kiedy nadejdzie premiera okaże sie że gra będzie miała dużo mniejsze wymagania

Też mam taką nadzieje że wymagania będą niższe.Choć wymagania ukazały się na Can You Run it? i na największych portalach o grach za granicą.

Kurde mam trochę pecha bo do grania u mnie na full tylko procek za słaby.

Bo karta graficzna i cała reszta ok.

No nic pozostaje tylko wierzyć że może zmienią się te wymagania.Według mnie do GTA 4 powinien być procek Core Duo 2,4 lub maksimum 2,8

podkręć go do 3GHz :wink: a z resztą taktowanie procka w grach nie ma większego znaczenia (jakby porównać E2180 2.5GHz a 2.8GHz to nawet 2 fps by nie było różnicy :slight_smile: )

A jak myślicie mi na jakich pójdzie IV ? :stuck_out_tongue: dodam, iż kiedy przyjdzie mi mobo z serwisu to będę miał to co w podpisie tylko PROCEK E5200 i mobo GIGABYTE (nie pamiętam modelu) ale na chipsecie G31 :stuck_out_tongue:

?? ?? ??

Witam.

Mam jedno rdzeniowy procek (2,42 GHz) taki jak w opisie. Jest w ogóle jakaś szansa zagrania w GTA 4, ale nie w postaci slajdów?

dzięki


dodam że na moim kompie, takim jak w opisie, grałem na full ustawieniach w GRID (nie kłamię), gra chodziła płynnie, przycinało tylko podczas driftów jak było dużo dymu.

A na can you run it? gdzie wybrałem do sprawdzenia GRID to ledwo przeszło za kreskę minimalnych, więc może są jakieś szanse…

Mateusz91krk , małe szanse :smiley:

Witam, Jutro idę kupić grę, wchodzę na stronkę gdzie sprawdza czy pójdzie i co ??

Że niby sobie nie zagram??

zagrasz ale mogą być małe przycięcia, podkręć proca do 2,6Ghz

  1. Jak ??

  2. Warto ryzykować procka dla tej gry ??

Mam GTA i powiem wam jedno…

Komp w podpisie 800x600 małe detale tnie się

1280x1024 detale na medium i high, + jeszcze tam jakieś cienie duperelki i mniej się tnie niż na tych 800x600 … Ale rzadko się tnie :expressionless:

Tak to płynnie 21-24-26 FPS

EDIT: trza czekać na jakąś łatkę lub patch’a

spec się znalazł :stuck_out_tongue:

athlony x2 na OC podatne nie są i podkręcenie jakimś cudem do 3GHz nie dało by więcej niż 3fps :stuck_out_tongue:

u mnie GTA4 chodzi trochę tragicznie :smiley:

tzn. wina tego że mam 256mb na grafie :frowning: ale na 1024x768 i low detale chodzi tak że można jeszcze grać (gdzieś z 25fps na oko) a wyżej się nie da bo przekracza MB na grafie :stuck_out_tongue:

PS. patch już jest, nie wiadomo czy będzie chodził na “edycjach specjalnych” czyli tych darmowych :smiley:

ja nie instaluje, niech ktoś zrobi to pierwszy :stuck_out_tongue:

klopas ,

najpierw gadasz że ci źle chodzi a potem chwalisz sie piratem …

bez komentarza

:x

Mógłby mi ktoś dać jednoznaczną odpowiedź ?? Bo chcę kupić tą grę, ale jak ma chodzić na low 800x600 to podziękuję…

ja już zacząłem zbierać na xbox360

HAHA A mi na minimalnych jeszcze POWINNO RUSZYĆ

Gdzie ten patch?

Zadzwoń do panów od Rockstar i się zapytaj :slight_smile: