Zniknęło moje konto

Nie wiem, co stało się z moim kontem " th@les" ? Konto o tej nazwie miałem od kilkunastu lat i nagle gdzieś się zapodziało. Hasło do konta było proste, ale nawet jak chciałem odzyskać/zmienić hasło, to nie znajduje użytkownika. Nie miałem żadnych upomnień, jestem tzw. randomowym userem, jednak stronę przeglądam systematycznie. Chciałem poruszyć temat “wieszania” się połączenia WiFi, ale nie było mi dane właśnie ze względu na brak dostępności konta. Prosiłbym o wyjaśnienie tej sprawy.Dzięki.

@administratorzy potrzebna pomoc. :slight_smile:

@mesiah1899 Twoje konto (th@les) najprawdopodobniej zostało usunięte ponieważ w nazwie miało znak @ (małpa) a taki nie jest dozwolony.

Pozdrawiam!

Próbuj się logować adresem e-mail.


Prędzej przemianowane na coś co przypadkowo ustawił w nazwie na “link blogowy” np. “spacja” / @tabulator.


Znalezione, niekradzione:

https://www.dobreprogramy.pl/130732,thles,Uzytkownik.html

obraz

od teraz jesteś @thles:

czyli bez małp :monkey: ani zastępczego “a”.

Hej,

Zmiana nicka jest wynikiem operacji czyszczenia nicków z niedozwolonych znaków… Informowaliśmy o tym jeszcze w lipcu poprzez specjalny komunikat przy logowaniu, były też wątki na forum (np. Obowiązek zmiany nazwy konta użytkownika). Jeśli do Ciebie z jakiegoś powodu ten komunikat nie dotarł, bardzo przepraszamy. Naturalnie po kontakcie z nami na adres admin@dobreprogramy.pl, z adresu mailowego, który jest zarejestrowany do konta, możemy zmienić nicka na dowolny inny - z tym, że zgodny z nowymi zasadami (litery i cyfry oraz znaki kropki, kreski i podkreślenia).

2 polubienia