Zniknely wszystkie ikony i pasek narzedzi

Witam serdecznie,dzis w pracy otworzylem jakis zalcznik i zaraz po tym zniknely mi wszystkie ikony z pulpitu oraz pasek narzedzi,zostala tylko tapeta.nie wiem co to byl za zalcznik bo teraz nie moge wejsc w kompletnie nic,komp sie uruchamia np. po restarcie na moment pojawiaja sie ikony i nagle wsystko wcina…martwie sie bo tego kompa uzywam w pracy.Program antywirusowy nic nie znalazl,rowniez probowalem

AD AWARE ,udalo mi sie je wlaczyc tylko w tym momencie kiedy przez chwilke mialem ikony na pulpicie ale po chwili zniknely.Jak spuscilem AD AWARE do paska(ktorego nie ma )to zostal tam w lewym dolnym narozniku,tak jakby w pasku ale tego paska nie ma.

ale namotalem…jest z tego jakies wyscie???

Widze, że masz podobny problem jak ja (TUTAJ).

Pomaga wciśnięcie kombinacji klawiszy Ctrl+Alt+Delete , wybierasz Nowe zadanie i wpisujesz: _ C:\WINDOWS\explorer.exe _.

Jednak to powoduje tylko pokazanie się ikon i paska narzędzi, po ponownym uruchomieniu będzie to samo.

Również czekam na pomoc.

Startujesz kompa w trybie awaryjnym.

Jak sie uda to:

1)Scan systemu na wirusy np .tymi programani :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=8175

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=39980

  • adeware.

2)Po tym wszystkim działasz programem :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

i wklejasz tutaj loga z niego.

Dokladnie to samo,otrzymalem ten zalacznik majlem od nadawcy,ktorego swietnie znam i mam od niego setki maili tyle,ze po telefonicznym kontakcie dowiedzialem sie ze nic takiego mi nie wysylal,widocznie jest program podszywajacy sie pod adres mailowy,Plik byl spakowany,czesto otrzymuje jakies smieszne rzeczy i sa spakowane zeby moj pracodawca nie zakumal co to :smiley: ale tym razem sie nacialem…byle nie format C:… bo wylece z roboty :frowning:

Jutro sprobuje Twojego patentu,byle dzialal…

czesc. Jestem tu nowa, i w sumie zalogowalam sie dlatego gdyz mam problem z przegladarka, i juz nie mam pomyslow jak go rozwiazac.

Mialam niedawno podobny problem do waszego, co prawda nie dostalam zadnego zalacznika, ale nagle wszystko zaczelo sie pieprzyc, az w koncu po uruchomieniu kompa, wchodzila tylko tapeta, po czym komunikat explorera o jakims bledzie , i koniec. Zadnych ikon i paska narzedzi.

Postanowilam przeinstalowac caly system i wszystko powrocilo do normy, wiec wam tez to radze.

Jednak mnie pojawil sie nastepny, problem z przegladarka. Nie laduja mi sie niektore strony, na ktore wczesniej wchodzilam bez problemu. Dzisiaj np jedna otwiera mi sie juz 2 godzimy, i nic, co chwile ponawiam, i dalej jest to samo. I inne otwieraja sie po godzinie, ale nie kompletnie. Mam explorer 0.6, po przeinstalowaniu windowsa, mialam przez dwa dni 0.5, i strony wchodzily. Przed pierwotnym problemem mialam 0.6, i zadnych problemow.

Przeinstalowanie przegladarki nic nie pomoglo.

Nie mam wirusow, ani zadnych bledow…

Z gory dziekuje za pomoc.

:slight_smile:

dzisiaj kumplow pomagałem wybrnąć z tego :slight_smile: najlepsze okazało się oczywiście przywracanie systemu :slight_smile: