Znowu nowe logo?

nie bądź taki do przodu bo Cię z tyłu braknie. :?

Jak ktoś nie wie to niech wbija na vortal i czyta, że decyzja zapadła …

… :roll:

Chodziło mi o to żeby to uzdolnieni plastycznie użytkownicy Vortalu nadsyłali swoje propozycje, redakcja wybrała by na przykład 10 ich zdaniem najlepszych, po czym zrobiło by się gdzieś głosowanie :slight_smile:

Ze swojej strony niestety nie mogę nic zaoferować - z plastyki w podstawówce zawsze miałem trójkę. :smiley:

Prawdę mówiąc estetycznie bardziej mi się podoba ludzik z płytą (tylka tą płytkę zmienić :stuck_out_tongue: )

I niech już tak zostanie :stuck_out_tongue:

Ziomalek e-legalek?

Co do loga to dochodzę do wniosku że w sumie wersja czarno-biała (taka jak na kubkach i koszulkach) może nie jest nagorsza (nie widać korony na oczach i tego że płytka jest winylowa) i może się do niej przyzwyczaję, jednak ta kolorowa to niewypał.

Co prawda nigdy nie byłem zwolennikiem zmiany atomu.

Ci co byli zapewne pamiętają jak mocno skrytykowałem “pirata”, ale…

nowe logo przypadło mi akurat do gustu. Bardzo ładnie komponuje się w styl vortalu (ciekawe jak wyjdzie na faviconie :slight_smile: ), jest ładne, proste ale z tym urokiem które posiadał atom.

W dodatku koszulki nawet fajnie się prezentują i chyba się skuszę na taką :mrgreen:

Ogólnie rzecz biorąc popieram nowe logo.

Śmiem stwierdzić iż jest nawet lepsze od atomu :spoko:

Gratuluję :spoko:

Masakra…co to jest za paskudztwo…Stare logo atomu jest swietne i ma juz wyrobiona swoja marke, a to to brzydkie jest strasznie, o ile ten ludek bezbarwny jest jeszcze na upartego do zaakceptowania, to to kolorowe cos z wypuklymi policzkami to juz horror, totalne bezguscie… naprawde mi sie nie podoba, a atom jest swietny… Zreszta atom mi kojarzy sie z nauka, postepem itp a zatem wydaje mi sie, ze swietnie pasuje do strony i koniec.

Jestem na NIE jesli chodzi o nowe, jakze brzydkie, logo

Ja mam kilka propozycji:Program, Legalik, Ziuciu, mptrojak.

Co do loga to bardzo mi się podoba :slight_smile: Dużo lepsze niż poprzednie

A może by tak uzbroić się w cierpliwość, a szczególnie dotyczy to Rudego. Ja wiem że jesteś w gorącej wodzie kąpanym 13 latkiem, ale to wcale nie tłumaczy Twojej nachalności.

Ważniejszym jest chyba nowa wersja vortalu i forum, a jak te się pojawią to i na gadżety przyjdzie czas :!: :!: :!:

rudakita Jakbyś poczytał cały temat bo byś wiedział, że:

Ale nie.

Bo przecież Administracja siedzi 24h w redakcji Vortalu, bo to cyborgi od usprawniania DP :o

Panowie!

Proszę nie zapominać, że jest to ich hobby, którym zajmują się w wolnym czasie. Oprócz tego każdy z nich jest osobą fizyczną (w znaczeniu kodeksu pracy), która pracuje, ma na utrzymaniu rodzinę etc.

Więc jednak proszę o chwilę refleksji zanim ktoś coś napisze. Tym bardziej, iż Krogulec już wyraził zdanie na ten temat…

Pozostaje czekać. Ja również mam nadzieję, że prace szybko się sfinalizują i zarówno nowy design jak i gadżety będą już namacalne.

Widać, że szykuje się większa zmiana w vortalu :wink: Nie ma się co spieszyć, wolniej a lepiej…Pozdro. :wink: Nowe logo!

Zmiana na gorsze jak rozumiem…

Nowe logo jest naprawdę tragiczne… Atom był 100X lepszy.

każdy mówi za siebie :wink: Mi się tam nowe podoba. :slight_smile:

Mogło by być lepsze, wystarczy je jeszacze dopracować i będzie Git.

Nie pozostaje nic innego jak czekać na nową wersję vortalu. :wink:

rudakita , ja również mam (prawie) 13 lat i nie jestem taki wkurzający dla użytkowników, a zwłaszcza administratorów vortalu. :roll:

Nigdy nie mów przodem, bo zostaniesz w tyle - jeszcze nie widziałeś nowej wersji, a już krzeczysz jak … bez komentarza. :x

MI nowe logo się bardzo podoba. (Nie podlizuję się), (armini mi nie zapłacili za tę wypowiedź)

Jak na moje oko poprzednie logo lepiej się prezntowało. Faktem jest że trudno było dostrzec związek między atomem, a stronką o programah komputerowych, ale nieźle się komponowało z szatą graficzną. Te nowe logo jest zbyt dziecinne, podobnie jak to z piratem. Jeśli ta strona jest skierowana przede wszystkim do grupy osób w wieku 10 - 14 lat, to takie logo rodem z kreskówki może i jest ok. Jednak jak dla mnie zbyt dziecinne. :x

Uważam, że stare logo wygrywa z nowym pod każdym względem. Radzę więc przywrócić poprzednie logo, bo dojdzie do tego, że nikt nie będzie chciał wchodzić na vortal.

Myślisz że przez logo ludzie nie wejdą na vortal poczytać newsów ze świata IT?

Gratuluje toku rozumowania ;]