Zostałem zbanowany przez brata

No cuż, jak brat narobił to brat odpowiada. Masz nauczkę by nie użyczać kont, wystarczyło się wylogować … Jeśli Steam nie odpowiada - daj mu czas na przeanalizowanie danych. Może być tak że szybko odpowiedzą lub trochę to potrwa. Pytanko - pisałeś do pomocy technicznej z tego konta czy zakładałeś osobny wątek z konta pomocy?

Zbanowali, tylko on zakłada średnio jedno konto na miesiąc :wink: ale nie róbmy offtop. Jego przypadek to zajęcie dla moderacji :wink:

Jako anonim to raczej sobie cos udowodniłeś. A tak przy okazji to pomogli ci czy nie bo jakoś nie widzę.
No chyba ze pomocą te posciki w stylu “Do dosyć logiczne. Przecież każdy oszust tłumaczyłby się młodszym bratem” nazywasz pomocą. Fajnych masz kolegów.

Ty za to masz doświadczenie w omijaniu banów, to może coś podpowiesz koledze? :smiley:

To nie są bany, wiki dba o prywatność i usuwa regularnie swoje konta :wink:

Nie chcę nic mówić, ale ty też ostatnio zmieniłeś konto :joy:

1 polubienie

Nie wiem o kim mówisz :joy:

Każ bratu za karę przez miesiąc nosić twoje brudne gacie, nauczy się że komputer jest osobisty.

A sam na przyszłość go zabezpiecz.

@wiktor.bogast ile ty masz lat? Może czas dorosnąć i przestać trollować. Usiądź sobie przed telewizorem, włącz jakiś dobry film i przemyśl czy warto. I już nie odpisuj bo robisz offtop.

Wysłałem z tego konta

To się nie dziwię że nie odpowiadają. W pomocy Steam wysyłało się wiadomości z konta innego niż dotychczasowe - przynajmniej kiedyś tak było. Jak wrócę z pracy - poprowadzę Cię przez ten proces.

1 polubienie

Wróciłeś już?

Wybacz, zapomniałem - za dużo roboty w pracy ostatnio.
Kontaktując się z pomocą techniczną Steam - robisz to poprzez klienta czy na przeglądarce?

Z klienta

Przeszedłeś poprawnie sprawdzenie specyfikacji komputera i wyskoczył Ci formularz kontaktowy?

chodzi ci o ten boks w którym sie pisze? Tak

Z tego co widzę to ujednolicili Steam Support do jednego konta, więc jest jeden formularz.

Pisałeś do pomocy technicznej po polsku czy po angielsku ?
Jak opisałeś problem ?

Po angielsku (nie umiem za bardzo angielskiego)
Napisałem im że zostałem niewinnie zbanowany. Poprosiłem ich żeby sprawdzili moje zabójstwa. Napisałem im też że na gre wydałem 10 euro i mam w niej 600h i jest to moja ulubiona gra

To ponów kolejne zapytanie bo używanie określenia “zostałem niewinnie zbanowany” powoduje że sam od razu bym odrzucił twój problem do kosza.

Napisz że przez nieuwagę siadł na konto twój brat, użył programu - podać nazwę - prosisz o odblokowanie gry, podaj wszystkie dane osobowe użyte podczas procesu rejestracji i pisz po POLSKU!

Zaznacz, że był to jedyny raz z użyciem tego programu na 600 godzin gry.