Zostałem zbanowany przez brata

wszystkie dane osobowe? Czyli email, login czy jeszcze hasło?

Hasła nigdy nikomu się nie wysyła! Nawet serwisowi, który nimi zarządza :wink: To podstawowa zasada.

1 polubienie

No w sumie, hasło to oni mają w systemie

Imię, nazwisko, adres, miejscowość - dane które użyłeś podczas zakładania konta. Jak zostaniesz poproszony o podanie skanu dowodu osobistego to go wysyłasz - autoryzacja może się objawić poprzez e-mail lub telefon który podałeś podczas procesu rejestracji. Jeśli korzystasz z mobilnego tokenu - również.

Ale na steamie nie trzeba było podawać podczas rejestracji imienia, nazwiska, adresu i miejscowości.

Dobra wpisałem takie coś:

Dzień dobry pracownicy z VAC. Mam taki problem. 2 Miesiące temu mój brat siadł przez nieuwage na moje konto i użył programu “LMAOBOX” Lmaobox to jest podobno darmowy czit nie wiem. Mój brat dopiero teraz powiedział o tym, że pobrał tego czita, bo słabo mu szło, dodał, że czit nie włączył sie bo podobno “Nie działa na Konta na których zostało kupione Premium” przez co czit nie działał. Podobno też otworzył sie na sekunde i zamknął, przez co dostałem Vaca, bardzo was prosze o sprawdzenie moich zabójstw = jest tam czyściutko. Oraz bardzo wasz prosze o odblokowanie gry
Dane osobowe:
login: xxxxx
Adres email: xxxxx

Dodam iż mam w Team Fortress 2 600 godzin, tylko raz został użyty czit = właśnie przez mojego brata. Naprawde team fortress 2 to świetna gra

Wysyłać to, czy coś jeszcze dodać?

Na początek wystarczy.

Myśle że do końca wakacji rozpatrzą, w co wątpie

ta gra jest darmowa tak wogóle xD

wysłali to
Dzień dobry,

dziękujemy za przesłanie dodatkowych informacji o twojej blokadzie VAC. Zostaną przekazane do zespołu Valve Anti-Cheat (VAC).

Zwróć uwagę, że nie otrzymasz więcej odpowiedzi na tę prośbę o pomoc. Mimo że członkowie zespołu VAC nie odpowiadają na indywidualne zapytania, to zapoznają się z prośbami o pomoc przesłanymi tą drogą.

Jeśli chcesz przekazać nam inne informacje, możesz to zrobić w tym zgłoszeniu. W przypadku braku aktywności prośby o pomoc są zamykane automatycznie po upływie 14 dni. Jednak twoje opinie i uwagi pozostaną powiązane z kontem oraz dostępne dla zespołu CS:GO.

co teraz?

A teraz tylko obserwować czy ktoś z zespołu od VAC się ulituje i uwzględni twoją prośbę o tzw. UB, to zobaczysz wtedy brak blokad VAC na koncie.

Czekać.

Widziałem w internecie, że ktoś napisał że bardzo przeprasza za to że czitował, i mu odbanowali. wstawił to na youtube’a i inni tak samo zrobili i inni też zostali odbanowani

To tak jak było napisane, czekać.

a jaki jest czas oczekiwania?

Tego nikt nie wie. Musisz być cierpliwy.

Już chyba trace nadzieje. A przez to że każdy cziter z VAC prosi zespół VAC o unbana, przez co oni chyba każdą prośbe rozpatrzają negatywnie

Czego ty oczekujesz po jednym dniu? Nie jesteś pępkiem świata i ekipa nie czeka tylko na twoje zgłoszenie.

Cierpliwie czekaj kilka dni. Z drugiej strony, 10 dolarów to nie majątek, jak bardzo ci zależy to po prostu załóż nowe konto jeśli nie będzie żadnego odzewu po tym czasie.

Nie chodzi mi o to, poprostu jest duża fala banów