Zostałem zbanowany przez brata

No jest. Zawsze była.

W tym momencie temat powinien trafić już do na luzie :slight_smile:
Więc skoro czekamy pozostaje teraz tylko jedna rzecz do zrobienia:

Zakłady!!!

  • Konto nadal będzie zbanowane
  • Zlitują się i odbanują :slight_smile:

0 głosujących

1 polubienie

Może czas dodać odpowiedni tak dla tematu? Były odpowiedzi, cierpliwie poczekać. Jeżeli autorze jest ci pisane, że dostaniesz UB od VAC teamu, to go dostaniesz w odpowiednim czasie. Jeżel nie, no cóż. Według mnie temat już wyczerpany. Życzę powodzenia i pozytywnego rozpatrzenia twojej prośby o UB przez VAC team.

Jakie są stawki? Przy dobrym kursie sam mu napiszę takie podanie, że jeszcze przeprosiny odeślą :smiley:

ps.
@anon25492837 Dlaczego przeniosłeś ten temat do nieprawidłowego działu i oznaczyłeś nieprawidłową odpowiedź?

Ankieta niby ma funkcje zamknięcia głosowania po czasie lub autor ankiety ręcznie zamknie przyciskiem pod jak się wyrobi w 14 dni (raczej boty nie przyjdą zagłosować).

Ja nie oznaczałem odpowiedzi. Tylko przeniosłem temat. :stuck_out_tongue:

Może autor się nagrodził Cudzą ankietą.

To przywracaj na miejsce :stuck_out_tongue_winking_eye: Temat dotyczy gier i był w odpowiednim dziale napisany przez autora, a że ludzie zaczęli śmieszkować to oni powinni dostać po banie w jape (w tym ja :smiley: ), a nie temat do na luzie przenosić, bo wyszło to jakbyśmy lekceważyli autora, albo bagatelizowali jego problem :wink:

3 polubienia

Tylko, że ten temat serio wchodzi już pod temat na luzie, ale ok.

Grzeczny chłopak! :smiley:
Od rana mnie wałkowali w skarbówce, to przynajmniej sobie odreagowałem opierdalając obcą mi osobę :joy:

Nie podlizuj się, bo teraz to serio schodzi na luzie z tagiem off-topic. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Dopóki autor nie otrzyma odpowiedzi to i tak nic mądrzejszego nikt nie wymyśli, a nawet jak otrzyma odpowiedź to nie wiadomo czy się nią podzieli. Ważne, że na początku wątku zostało ustalone postępowanie w takiej sytuacji i kolejny zainteresowany będzie sobie mógł to przeczytać, a dział na luzie pewnie by zignorował :wink:

1 polubienie

Jak wam bardzo zależy na informacji, czy zostałem odbanowany to łapcie mój steam link: ( w ciągu miesiąca jak nie zostane odbanowany to oznacza że koniec) https://steamcommunity.com/id/gubieszaliki

2 polubienia

Już chyba sie poddaje…

Zaczekaj jeszcze trochę.

Obawiam sie ze nie ma szans… 91 dnij juz minęło od jego otrzymania .
Jak sie uda to będzie cud .
Ja 6 lat temu tez dostałem bana z powodu mojego młodszego brata który tez zainstalował czity i z nimi grał az dostał bana. Tłumaczyłem sie valke mniej więcej tak jak w temacie , do dziś (16 września 2019 , godzina 23:47:44) do dziś go nie zdjęli ;(

Czyli twarda polityka wciąż działa. No nic, pasuj. Możliwe że Valve wziął to jako recydywę i Ci zablokowali bez zbędnego tłumaczenia. Na przyszłość po prostu się wylogowywuj lub stwórz osobne konto dla brata.

Z tego co wiem jest możliwość przenoszenia gier z konta na konto ale nie wiem czy vac też nie przechodzi razem z grą…

Ciesz sie że nie masz tylko na konto a nie ip i resztę telemetri… bo w innych grach jak w większych MMO byś ku**a całe życie jechał na formacie systemu i VPN’ach.

Dalej ma bana. No cóż… chyba sie poddał