Zwiększenie prędkości neostrady w trakcie trwania umowy

To by wskazywało, że robią klientów leciutko w bambuko. :smiley:

Wynika z tego, że jednak to Oni mają rację …w sumie to zagrywka na poziomie tepsy - czyli DNO.

Jak dla mnie jest to celowe wprowadzanie klienta w błąd ukrywając przed nim tak istotną informację.

Przyznam, że spodziewałem się że mogli coś takiego wywinąć i dlatego odsyłałem do lektury aneksu.

Wiedzą dobrze, że mało kto czyta uważnie papier gdy kurier nad nim stoi …a reklama też robi swoje :stuck_out_tongue:

Ale wszystko tak skrojone, że są czyści. Papier jest ok, a to w Twoim interesie jest przeczytać go uważnie zanim podpiszesz.

no dokladnie !!

Jak zwiekszenie predkosci moze nastapic po wygasnieciu umowy hehehe dlatego to jest promocja ze mozna przedluzajac neostrade zwiekszyc sobie predkosc przed uplynieciem umowy i dostac jakis gratis jeszcze w paragrafie 5 punk 6 jest napisane jak byk TECHNICZNA REKONSTRUACJA SWIADCZENIA USLUG NASTEPUJE W TERMINIE DO OSTATNIEGO DNIA WLACZNIE OKRESU ROZLICZENIOWEO NASTEPUJACEGO PO OKRESIE ROZLICZENIOWYM KIEDY ZOSTALO ZLOZONE ZAMOWIENIE! !!

nigdzie w umowie nie znalazlem malym druczkiem jak to ktos napisal ze zwiekszaja predkosc po wygasnieciu umowy ja podpisuje juz 2 aneks do umowy i nigdy nie mialem takiej sytuacji musialem czekac jedynie do konca okresu rozliczeniowego !

Czyli wychodzi na to że od nowego miesiaca powinni zwiekszać predkosci

tak ale paragraf dalej napisali rowniez ze moga odmowic rekonfiguracji swiadczenia z braku mozliwosci technicznych wiec jesli zamowiles neo 20 mb a okaze sie ze nie mozna to mozesz zejsc z predkosci ktora jest u ciebie dostepna jak mowilem ja juz raz podpisywalem aneks i cudow niebylo ze trzeba bylo czekac do konca umowy bo to absurd po to jest aneks do umowy…

radymil- punkt 2 ustep 2 -" Swiadczenie Uslugi na warunkach okreslonych w niniejszej umowie z zastrzezeniem &4 rozpoczyna sie pierwszego dnia po zakonczeniu dotychczasowej umowy w przypadku Umowy na czas okreslony lub pierwszego dnia po podpisaniu aneksu do Umowy na czas nieokreslony" - u mnie niestety jest tak napisane -po co mialbym wprowadzac w blad??

no wlasnie wiec masz pierwszego dnia po podpisaniu aneksu no ja nie wiem co ty masz za aneks do umowy chyab ze cytujesz umowe a nie aneks chociaz to by bylo dziwne bo po podpisaniu aneksu to wlasnie on cie obowiazuje ja w paragrafie 2 punkt 2 mam calkiem co innego

Dodane 30.10.2010 (So) 0:31

aaaa juzk rozumiem kolego cytujesz chyba umowe co jest nie trafione z calym szacunkiem gdy podpisujesz aneks do umowy umowa cie juz nie obowiazuje…

radymil -dostalem aneks numer taki i taki do umowy numer taki i taki zawarty 16 X mowiacy ze strony postanawiaja iz dotychczasowa umowa neo plus tv ulega zmianie i otrzymuje nastepujace brzmienie …i pod tym regulamin na 3 strony i jeden z punktow brzmi tak jak zacytowalem i konsultanci tak to interpretuja- ze dopiero po zakonczeniu starej umowy zostanie zwiekszony transfer- to jest chore ale niestety prawdziwe!!

A ja nie dostałem, w sumie mam 2 kartki.

a do kiedy masz umowe stara? moze aneks a aneks to roznica wedlug TP:)

No to ci powiem ze niezbyt chyba prawdziwe bo ja juz raz podpisywalem aneks jak mowilem i nie musialem czekac do konca umowy to po cholere ten aneks ja sie pytam a konsultantow nie sluchaj bo to banda debili i tyle

Dodane 31.10.2010 (N) 0:36

to ja nie wiem co ty dostales skoro masz regulaminow 3 strony ja tez dostalem 3 kartki jedna to aneks druga oswiadczenie a trzecia cennik promocji wymarzony internet i tyle

Dodane 31.10.2010 (N) 0:37

tylko ze hmmm ja nie mam neo z tv moze dlatego nie wiem w kzdym badz razie ja nigdy nie musialem czekac do konca umowy !!

Dodane 31.10.2010 (N) 0:39

umowe stara mam do konca stycznia to powiedz mi po cholere mialbym przedluzac teraz neo dla prezentu?? skoro i tak musialbym czekac hehehe bez sensu

Mi podnieśli po podpisaniu aneksu, a mówili że dopiero na drugi miesiąc :smiley: :smiley:

A mi po 6 godzinach, co nie zmienia faktu ze pytasz się przed podpisaniem umowy co i jak i kiedy, i muszą ci jasno powiedzieć, jak nie to dziękujesz. teraz każdy spekuluje inaczej, co do konsultantów to nie tyle oni maja do powiedzenie co system im każe to oni mówią lub robią , a ich system bywa :smiley: (zajebisty) :smiley: zresztą nie tylko ich. wiec pretensje trzeba do systemu składać heheh

radymil- ja to wiem- podpisalem ten aneks bo liczylem ze od rzau zwieksza transfer- ale opisuje ci sytuacje jaka mnie spotkala-powoluja sie na ten paragraf i nic nie moge zrobic

no to wspolczuje jak widac nie wszedzie ludzi traktuj tak samo jednym zwiekszaja od razu a innym kaza czekac ehh kochana Polska

tp to francuska firma

Trzeba się zapytać najpierw co i jak , kiedy będzie szybciej od kiedy nowa umowa, a sie podpisze i potem sie pyta.

Ja sie pytałem i mnie okłamali :wink:

Ehh dokładnie to samo ja,gdy podpisywałem przedłużenie umowy dokładnie się spytałem kiedy włączą mi szybszego neta.Pani w TP powiedziała, że pare dni i bedzie szybszy net. Umowę podpisywałem 2 tyg temu i do teraz nie mam szybszego neta;) Dodam,że dzwoniłem na infolinię i powiedzieli mi,że prawdopodobnie od nowego miesiąca mi włącza lub dopiero po skończeniu się starej umowy…Szkoda słów,oni sami nie wiedzą lub też nie chcą wiedzieć i okłamują klienta byle sprzedać i mieć póżniej wyje…ane na to. Pozdro

Ja podpisalem aneks 27 pazdziernika na 6Mb/s. Prawdopodobnie jutro uruchomią wszystkim co migrowali na wyższe predkosci bo juz 3 razy sie spotkalem ze ktos rozmawial z konsultantem i powiedzial ze od 1 listopada uruchomią. Trzeba byc dobrej myśli.