Zwiększenie prędkości neostrady w trakcie trwania umowy

mi tez jeden z konsultantow mowil ze wlacza 1 listopada! a ze inni twierdzili ze w marcu to inna sprawa:))oni sami nie wiedza co jest grane- 4 konsultantow i 4 rozne odpowiedzi!!

No tak ale mi sie np. umowa nie konczyła tylko migrowałem do 6mb/s na 24 miesiące a stara umowa sie automatycznie anulowała. Tym co sie konczy umowa i chcą przedłużyć umowę podkreslam ja nie przedluzalem tylko migrowalem to będa miec troszkę później podwyższony transfer, w zależnosci kiedy konczy sie stara umowa.

Sytuacja u mnie wygląda tak:

podpisałem aneks, który zmienił termin umowy, obowiązuje teraz od grudnia 2010 do końca listopada 2012.

Nowa szybkość łącza została aktywowana 2 dni po podpisaniu aneksu. Nie ma żadnych kar umownych, problemów z łączem, wszystko odbyło się szybko i sprawnie - tak powinno być.

Jak jutro mi nie zwiekszą predkosci to dzwonie do nich zeby cos z tym zrobili bo juz 5 dni czekam

Łoo to i tak krótko,ja czekam już 3 tydzień;) mam nadzieje ze od jutra albo w ciągu najbliższych dni mi włączą:/ Tak jak już wcześniej napisałem:dzwoniłem na infolinię i jedni powiedzieli mi, że od początku najbliższego miesiąca a inni,że dopiero od początku nowej umowy…Miejmy nadzieje,że to pierwsze,bo nie po to śpieszyłem się z podpisaniem umowy,by czekać do grudnia…Gdyby wam podnieśli prędkość to napiszcie,zobaczymy w jakim czasie to zrobią;) Pozdro.

Możliwe ze wlącza 1 grudnia bo tak tez jedna konsultantka mi powiedziała. Jakby co to dam znać tutaj

Hm ale podpisywales aneks korzystajac z promocji wymarzony internet czy takie coś jak proponowali mi jakiś czas temu że mi umowe starą skrócą a dadzą nową ?

Podpisałem aneks do umowy będąc wcześniej abonentem neostrady 1mbps w promocji: “Bezpieczny internet”, umowę miałem z marca 2009r, skończyłaby się w marcu 2011.

Zamówiłem 6mbps Wymarzony Internet, aneks przyszedł, podpisałem i tyle - od grudnia zamiast 64zł za 1mbps, będę płacił 59zł za 6mbps. Stara umowa została anulowana, bo korzystam już z kompletnie innej promocji.

tomo- mi tez sie umowa nie konczyla- stara byla wazna do marca 2011- podpisalem aneks o zwiekszeniu szybkosci z 512 na 2 MB na 24 miesiace - zrobilem to 2 tyg temu i.nic !!

To oni jaja sobie robią. Zaraz do nich dzwonie żeby mi wlączyli bo to już jest kpina :evil:

daj znac czy cos zalatwiles bo mi juz glupio wydzwaniac :))

Witam specjanie sie rejestrowalem juz wam mowie co wiem. Więc umowe 2 mb mialem do konca grudnia. 28 bylem u nich wziolem liveboxc + tv+ 10mb 79zl. Powiedziano mi przez tel ze trzeba czekac na skompletowanie tego 10 dni. Czyli od 28 zobaczymy mowila mi babka ze w tym tyg albo w poniedziaolek winno byc ;] PYtalem sie rowniez o fakt jezeli zrezygnuje z tv to nie bede musial czekac tyle. Odziwo wychodzi jeszcze wiecej. z 2 tyg sama anulacja wiec od 1 stycznia aneks by zainstnial paranoja;p wole poczekac te pare dni jeszcze;p

chwile temu ze zdziwieniem odebralem telefon od TP-gostek stwierdzil ze aneks podpisany i wchodzi w zycie ! Przydusilem go pytajac kiedy zwieksza transfer- ton rozmowy ulegl zmianie -stwierdzil ze tydzien przed koncem umowy czyli pod koniec lutego-gdy powiedzialem ze wprowadzaja ludzi w blad stwierdzil ze to nie jego sprawa i sie rozlaczyl !Banda debili!!

Ja dzisiaj osobisice bylem w TP i koles mi powiedzial ze jest w trakcie realizacji ta cała sprawa i że w ciągu 2-3 dni mi zwiekszą transfer i powiedzial ze były swieta i to dlatego się tak przedłużyło.

Witam! !!

1016903179.png

Korzystałeś z tej promocji co dawali gps/pendrive/głosniki ?

No właśnie ja nic nie dostałem:/ Nie wiem dlaczego:/ Ja wziąłem promocje “Wymarzony Internet” 10 MB/s na rok i place 69 zl tyle,co wcześniej za 1 mb wiec się opłacało:D Co mam zrobić, żeby dostać prezent? Dodam,że ja zamawiałem w punkcie TP,nie przez neta.

Wiec to co ja więc JA TEZ CHCE MOJE 10mb ;(

prezenty chyba tylko przy zamawianiu przez internet … ale możesz spróbować tutaj : http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … om/683511/ dół strony, ja zamawiałem przez neta dostałem prezent z aneksem

A kiedy przedłużałeś umowę i kiedy kończy Ci się stara? Bo mi umowa kończyła się 3 grudnia,wiec równo miesiąc przed końcem starej mi podnieśli

Mi sie kończy gdzieś 20grudnia…