Samsung Omnia vs. iPhone 3G

Tak jak w temacie. Co byście wybrali, wypiszcie wady i zalety według was, bo umowa mi się niedługo kończy i nie wiem co wziąć. Z góry dziękuję :slight_smile:

http://www.google.pl/search?client=fire … j+w+Google

bez konkurencyjnie bierz Omnie.

iPhone 3G to jedynie przereklamowana zabawka, 0 użyteczności.

Zdecydowanie Samsung I900 Omnia.

A co myślicie o tym, że Omnia nie w całości obsługuje dotyk? Np. niektóre opcje trzeba wybierać rysikiem, albo padem. Bardzo to denerwuje? :wink:

To i tak to wygodniejsze jest niż w iPhone wrzucanie piosenek z komputera do urządzenia czy np. BlueTooth przez który nie da się komunikować z drugim urządzeniem, bezsens.

Zdecydowanie Samsung I900 Omnia.

A niektórzy mówią, że ciągle im się zawiesza telefon, to jest już tak od początku, czy powoduje to jakaś aplikacja?

Podobno występuje to tylko w softach brandowych. Zainstalowanie “normalnego” softu podobna pomaga :slight_smile:

Aha, no mam na razie małe wątpliwości, bo ten iPhone’owy ekran z multitouch jednak by się przydał w Omni :slight_smile: Jak czegoś nie bedę pewien to zapytam, a na razie dzięki :slight_smile:

bez wątpienia iPhone!

Omnia to żałosny telefon wydany w pośpiechu jako potencjalny konkurent iPhona…

co z tego że iphone nie ma BT a piosenki trzeba wrzucac przez itunes?

Liczą się możliwości samego telefonu a nie całą otoczka jak np wrzucanie mp3…

Jak masz sporo kasy to raczej iPhone (choćby dla szpanu) jeżeli nie masz kasy to Omnia lub jakiś HTC.

Mam kasę, ale wolę jakość niż cenę :slight_smile:

HTC Touch Diamond albo HTC TyTn 2 :wink:

Diamond nie ma fizycznej QWERTY a TyTn 2 ją ma :slight_smile: a z resztą na omnie nie ma za dużo aplikacji bo to nietypowa rozdziałka jak na WM…

Jeśli masz dużo pieniędzy to może HTC Touch HD?

Pablo55 , to jest cudowny tel. !!

a co on ma takiego fajnego? palmfon jak każdy inny… nie jest jakimś przełomem tylko kopią pewnego produktu od HTC :stuck_out_tongue:

To już sam nie wiem, tyle możliwości mi podaliście, za które oczywiście dziękuję :slight_smile: Ale porozglądam się jeszcze za specyfikacjami i porównaniami i wyłonię wygranego :wink:

W Chipie jest recenzja HTC Touch HD. Jeśli chcesz mogę przesłać ci skan tej strony.

OK, możesz przesłać:)

B :slight_smile: ierz Iphone 3G,lub HTC TyTn2…