Który darmowy antywirus najlepszy?

Który darmowy antywirus jest według was najlepszy?

Avast! Ja mam avasta i nie mam żadnych wirusów. Po drugie jest prostszy w obsłudze.

Oczywiście ,że najlepszym antyvirem darmowym jest Avira Antivir,ale powiem ,że ja żadnego nie mam i się bardzo cieszę. :wink:

Pzdr KJB

avira w wersji free ma 2x lepszą wykrywalność od avasta. a najlepsze jest to że o wiele szybciej przeprowadza sie skanowanie systemu - u mnie avast sprawdzał 2 godz. to co avira 20 minut.

Oczywiście, że avira best. Avast to najgorsze co ludzkość mogła wymyślić :slight_smile:

Na jakiej podstawie tak uważasz?? Według mnie jest to bardzo dobry antywirus, gdyż od bardzo długiego czasu już go użyłam i nic poważnego przez wirusy się nie stało. Na przyszłość polecam rozważniejsze korzystanie z internetu, tzn. należy patrzeć na co się klika i nie korzystać z programów typu P2P.

Na tej podstawie, że prawie wszyscy mający problem z virami mają avasta, avast muli kompa, jest dziurawy, mała wykrywalność, dużo fałszywych alarmów… :slight_smile:

Ja osobiście stawiam na Avasta. Avira mnie denerwuje reklamami, a Avast wcale nie jest aż taki zły. A bez powodu tylu nagród chyba nie dostał (http://www.avast.com/eng/awards.html).

Płatny, nie darmowy.

Te nagrody dla Avasta pochodzą głownie z jakiś podrzędnych stron . Dla mnie Avira jest De Best

Oczywiście Avira jedyna wada to brak skanera poczty ale da się jakoś bez tego żyć

BTW co to jest ten program Hakerzy.net antywirus pierwszy raz o nim słyszę.

Ja też nigdy o nim nie słyszałem

Jak avast muli kompa to ja jestem święty.

Na starym PC sparzed 7 lat 64 MB RAM mam avasta i nic nie muli.

Wykrywa prawie wszystkie syfy i usuwa bez problemu.

Fałszywe alarmy zdarzają się ale rzadko, o dziurach nic mi nie wiadomo.

Moim zdaniem ten temat był przerabiany wielokrotnie i dawno powinien wylądować w śmietniku :? :?

Dla mnie jednym z lepszych antywirusów jest: ThreatFire (darmowy)

http://www.threatfire.com/

Używam go i wcale nie zamula komputera.

Bardzo szybko startuje z systemem.

Zużywa 7,5 Mb pamięci RAM.

avast nie muli bo mało daje :wink: najlepszy jest zawsze kaspersky i to się raczej nie zmieni… ale z tych za free tylko avira

ja głupi avasta zanaczyłem. ja używam teraz aviry i jest git

Nie ma najlepszego darmowego antywirusa… każdy ma swoje wady i tego nie da się zlikwidować. Jeden wykryje pozostałości po drugim i takie koło Macieja. Najlepszym antywirusem jest ludzki rozsądek, jeśli zacznie się go używać prawidłowo to żaden wirus nie ma z nami szans… :wink:

PS. zaznaczyłem AntiVir ponieważ zanim kupiłem KIS 7.0 ten antywirus spisywał się świetnie na moim kompie…

Jeśli coś jest bezpłatne to nie może być dobre a już na pewno nie może równać się z płatnymi i takie głosy, że mam XXX darmowy i wszystko usuwa są nie na miejscu to moje zdanie!

finetto , zgadzam się z tobą w połowie .

bezpłatne nie są najlepsze ale lepsze to niż nic .