Problemy z misjami w GTA SA- inne topiki out

W tym topicu proszę zdawać pytania odnośnie kłopotów z przejściem poszczególnych misji w GTA SA.

Jednocześnie inforumje że od tego czasu wszystkie osobne topiki z takimi tematami będą kasowane !!

Mam problem z misjami na Lotnisku kto da mi dobrą rade jak mozna je przejsc ??

daj więcej szczegułów bo misji na lotnisku jest pare :stuck_out_tongue:

taa … i co jeszcze :?

może to ,że mamy ci podać jak przejść wszystki lotniskowe misje :?:

a ja mam pytanie w jaki sposob sie werbuje ludzi do gangu a pozniej urzadza wojny gangow o terytorium ??

Ludzi gangu werbujesz następująco: podchodzisz do swojego goscia z gangu naciskacsz na niego prawy przycisk myszy i G na klawiaturze i gosciu jest do twojej dyspozycji

Siemka.

mam problem w jednej z misji zielonego dolara ($) :P. Najpierw jade na lotnisko , wsiadam do duzego samolotu i na mapce pokazuje mi sie cel , lece i jak dolatuje tam to nie wiem co mam zrobic ? Nie widze nigdzie jakiegos domu tzn. jakiegos czerwonego trojkacika nad czyms albo jakiegos kola zebym cos zrobil ale na mapce nadal jest ten punkt.

Co trzeba tam zrobic ?

Pozdro :wink:

ja też przyłączam się do tego postu bo nie wiem co rzeba zrobić lece tym samolotem i kiedy pokazuje mi się ten punkt to nie wiem co trzeba zrobić

Już dobrze nie pamiętam, ale chyba trzeba na ten punkt wlecieć jest on wysoko a następnie jak wlecisz na ten punkt (czerwony okrąg) to klikasz ENTER i otwierasz spadochron.

mam problem z misja ze jade na motorze z kumplem z gangu i musze 4 gosci zabic z pociagu i zawsze mi zostaje 1 albo 2,…:DNie wiem czy jade dobrze jakies porady bym mogł prosic jak jechac itd.dzieki

z tego samolotu nie morzna wysiąść w locie ajak wyląduje na tej gurze to znika mi ten punkt tylko pokazuje się strzałka nad samolotem A co do problemu dawidek14l4 to musisz pojechać na most i zeskoczyć na pociąg i wybić tych gości co są na pociągu :o

dobrze jedziesz,ja przeszedłem ta misje chyba za 10 razem ale sie udało.Życze powodzenia

Przeszedłem juz te misje… 8) dzieki za porady:)Jak bede mial problem z innymi to napisze…pozdroo…:slight_smile:

ja mam problem na tym lotnisku co trzeba je kupić potem wykonać szkołę latania to jest teraz misja po tej co trzeba było motorem wjechać do tego wielkiego samolotu a potem go wysadzić w powietrzy kiedy podchodzę żeby wziąść następną misje na filmiku jes jak ten gościu co daje misje jest ukryty na tych odpadach od samolotu i co dzwoni do CJ i kiedy powinna zacząć się misja to wychodzi i dalej jes to żeby wziąść tą misje oco tutaj chodzi PROSZĘ O POMOC :cry:

Qrde , potrzebuje porad odnosnie jednej misji w ktorej musze jechac na lotnisko , wziasc do samolotu pozniej leciec nad morzem az w koncu zobacze samolot i musze od tylu w koleczko wleciec :confused: Za cholere nie moge tego przejsc , jak prubuje go gonic to on od razu ucieka tzn. jest o wiele szybszy :confused:

Wczoraj jak napisalem posta to po 5 minutach udalo mi sie :smiley: Tylko zapomnialem tutaj to napisac :stuck_out_tongue: Ale i tak dzieki za pomoc :wink:

Pozdro

P.S Przeszedlem misje w ktorej mialem zabic tego policjanta ktory mnie do drugiego miasta. No i teraz nie mam juz zadnych misji :confused: Wszystkie szkoly ktore mam dostepne przeszedlem. Co jest grane :confused:

Mam nie cale 51%

Pozdro

pewnie bedziesz musiał czekac za telefonem tak podejrzewam,ale nie jestem pewien.pozdrawiam.

Nom , musialem poczekac 5 min :stuck_out_tongue: Teraz takie pytanko , nie na temat ale nie chce zakladac nowego tematu wiec , jak sie lata odrzutowcem (hunter czy jakos tak :stuck_out_tongue: ) No bo jak trzymam ‘w’ to lece caly czas do gory i zeby leciec do prozdu musze robic tak samo jak w przypadku helikoptera , wiec teraz jest takie pytanie , czy da sie jakos normalnie nim latac , bo w misji w ktorej nim lece leca za mna 3 te same samoloty i one normalnie lataja :expressionless:

Siema.

Mam problem z przejściem misji u cataliny (tej z quadami co trzeba gonić tych trzech gości)

Mam prośbę do was żeby ktoś zainteresowany pomocą napisał do mnie PW a ja mu prześle na maila mojego save i forumowicz przeszed by mi tą misje a potem zasejwował i mi spowrotem przesłał save z misją u cataliny jużwykonaną. Proszę was o pomoc gdyż bardzo zależy mi na wykonaniu tego zadania a nie moge sobie z tym poradzić.

Hunterem musisz sie najpierw wznieść wysoko a potem nacisnąć 8 na klawiaturze numerycznej i wtedy hunter przechodzi w lot poziomy