Zgłaszanie błędów w nowej wersji portalu

Hej,

W tym temacie możecie zgłaszać błędy w najnowszej odsłonie dobrych programów. Proszę byście przed zgłoszeniem błędu przejrzeli temat i sprawdzili, czy nie dublujecie istniejącego już zgłoszenia.

Jeśli zaś chodzi o opinie o nowym layout’cie, bardzo proszę dodawać je pod odpowiednim newsem. Witamy-w-nowej-wersji-portalu-dobreprogramy

Pozdrawiam,

Dimatheus

dodam że jest problem z logowaniem.

jestem zalogowany i na stronie jest pokazane tak jakbym nie był zalogowany.

zawsze było pokazane zalogowany jako …

Przeklejone z osobnego wątku. Zostawiłem tylko kwestie merytoryczne dotyczące problemu.

U mnie na Chrome coś nie działa nowa strona nie widzę na pasku Newsy Blog Programy itd a na Firefox jest w porządku . https://docs.google.com/file/d/0B52bmrR … VIX0k/edit

Z logowaniem problem miałem już wczoraj. Poza tym w moim telefonie na początku strony pokazało zamiast obrazków i avatarów kwadraty.

Niestety reklama dalej zasłania możliwość korzystania z opcji profilu jak kliknie się na avatar na głównej stronie :confused:

* Przestało przyjmować moje stare hasło, wymagany był reset hasła i zmiana na inne;

* Serwer XMPP odmawia autoryzacji (na stare oraz na nowe hasło).

Chcę zaraportować całość wyglądu, straciliście indywidualność! Posłuszne stado baranów mknące na złamanie karku, bo gnają to i ja gnam! Będąc najlepszym portalem dla wszystkich poweruserów zniżyliście się do poziomu tabletu, bardzo nie rozsądne posunięci chyba że appki na androida i iOS itp. zaraz się pojawią w vortalu, portalu jak to teraz nazwać? Chcieliście “zrobić dobrze” wszystkim, tak się nie da, tu ukłon chyba bardziej w stronę M$ (sponsoring) niż Google. Dla mnie katorga czytać to na 22" 1680x1050, czyżbym musiał już szukać jakiegoś monitora QHD (2560x1440)? Brak przejrzystości, intuicyjności, i to nie jest reakcja na na zmiany, tylko na utrudnienia. Pozwólcie że ja poczekam aż się pojawi portal na PC, bo jeszcze nie kupiłem tabletu.

Chciałem tylko napisać, że kwestie responsywności potraktowaliście nieco po macoszemu - tylko przełączanie mobilna/dla komputerów? :wink: Spodziewałem się jednej wersji dla wszystkich. Przy wielkości okna ok. 800-900px cały sidebar znika a dałoby się to pogodzić.

Poza tym - redesign na plus, choć widać tendencje to przeładowania strony javascriptami i brak optymalizacji tychże… jak u reszty. Strona przycina.

No i oczywiście na “nowej” wersji portalu bezpośrednie linki do programu zostały ukryte w rozwijanym menu i teraz aby ściągnąć program zamiast jednego kliknięcia mamy dwa. Ściąganie programów to najważniejsza funkcjonalność tej strony a wy poraz kolejny ją utrudniliście i uczyniliście bardziej niewygodną. Oczywiście “asystentowaty link” jest w pełni widoczny bleee

Witam!

Próba pobrania z portalu programu Kaspersky Anti-Virus 2014 14.0.0.4651 (kliknięcie przycisku “Pobierz”) czasami skutkuje następującym komunikatem:

Server Error in '/' Application. Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using in configuration or in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager. RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation. Description:An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code. Exception Details: System.ArgumentException: Invalid postback or callback argument. Event validation is enabled using in configuration or in a page. For security purposes, this feature verifies that arguments to postback or callback events originate from the server control that originally rendered them. If the data is valid and expected, use the ClientScriptManager. RegisterForEventValidation method in order to register the postback or callback data for validation. Source Error:An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below. Stack Trace:[ArgumentException]System.Web.UI.ClientScriptManager.ValidateEvent(String uniqueId, String argument) +144System.Web.UI.Control.ValidateEvent(String uniqueID, String eventArgument) +111System.Web.UI.WebControls.LinkButton.RaisePostBackEvent(String eventArgument) +29System.Web.UI.WebControls.LinkButton.System.Web.UI.IPostBackEventHandler.RaisePostBackEvent(String eventArgument) +10System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(IPostBackEventHandler sourceControl, String eventArgument) +13System.Web.UI.Page.RaisePostBackEvent(NameValueCollection postData) +9642338System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain(Boolean includeStagesBeforeAsyncPoint, Boolean includeStagesAfterAsyncPoint) +1724. Version Information: Microsoft .NET Framework Version: 4.0.30319. ASP.NET Version: 4.0.30319.18044

Pozdrawiam!

Brak szyfrowania przy logowaniu na stronie głównej mimo https

Czy Wam również strona się tak długo ładuje? U mnie do trwa od minuty nawet do trzech. Forum działa szybko, czyli normalnie.

Niestety tak. Forum też lekko przymula.

Na oko SQL zamulił serwer…

tak, wolno się ładuje, albo w cale kończąc komunikatem ‘błąd serwera nr 500’ i kicha

co do wyglądu, to moja ocena jest na poziome nowego wyglądu allegro - czyli ‘totalny burdel’ (chaos; brak rzeczy, które kiedyś były ‘pod ręką’; dodatkowe klikanie; bark podglądu na wątki na forum; wygląd dostosowany do tabletów - wiele elementów strony/treści jest przerośniętych oraz cała masa drobniejszych kwiatków). z resztą błędy nowego allegro dotknęły także DP. Praw Murphy’ego nienależny lekceważyć, bo wciąż obowiązują i to w każdej dziedzinie ;). a główna zasada e-biznesu mówi ‘każda zmiana wyglądu strony wpływa negatywnie na serwis’.

jeśli coś jest dobre i działa to się tego nie zmienia, a usprawnia.

[e] teraz jest komunikat ‘Przerwa techniczna’ więc prawdopodobnie coś się sypie

Mi w Chromium, Firefoxie, operze next strona się nie włącza.

Ciągle wyskakuje

Nie wiem czy wiesz którego dzisiaj mamy :wink:

Cześć. Ja nie mogę przejść na stronę główną portalu po zalogowaniu się przez forum, a na głównej nie da się zalogować :frowning: bez zalogowania główna strona portalu ładuje się normalnie (mam firefox’a 22 i Win XP).

może jest na szybko przywracana stara wersja :smiley:

żartuję :wink:

Mój awatar jakoś był dziwnie zniekształcony, jak tylko portal wróci podeślę screena

@Areh

Uważam, że nie powinieneś zamykać tego wątku ogole-jest-t540837.html , można ewentualnie poprawić jego tytuł bo jest rzeczywiście taki z d… wyjęty. Może poziom niektórych postów poniżej krytyki, ale nie róbmy z forum komuny gdzie Ci którym nie podoba się nowy layout nie mogą się wypowiedzieć, na pewno w gąszczu negatywnych uwag będzie coś konstruktywnego. Forum jest od tego aby móc dyskutować na każde, nawet mniej przyjemne tematy.

A tak mamy powtórkę z wątku o asystencie, pierwszy temat został przez Ciebie niepotrzebnie wrzucony do kosza co spowodowało potem lawinę bezsensownych komentarzy, linki na wykopie etc. Zaraz będą wpisy na sieci, że Redakcja ma w nosie uwagi swoich użytkowników itd.

Vortal i blog leżą, niestety. :confused: