2 karty graficzne

gdzie jest zarządzanie pracą układów

Zacznijmy od tego - jakie masz sterowniki i w jakiej wersji? Oficjalne od AMD z ich strony internetowej czy z Windows Update - no i w sumie jaki system operacyjny masz?

dostawca sterownika advanced micro devices inc
data sterownika 2012-06-05
wersja sterownka 8.973.0.0
podpis cyfrowy microsoft windows hardware compatibility publisher
nie jestm pewien czy sterowniki sa z windows update czy ze strony amd
windows 7 home premium

System 64-bit mam rozumieć? Ostatnie sterowniki do 7670M to 15.7.1. Są jeszcze Beta Crimson, ale są bardzo niestabilne

https://www2.ati.com/drivers/whql-win8.1-win7-catalyst-15.7.1-oct30.exe

Zainstaluj i zobaczymy co będzie dalej.

jak zaktualizowałem amd catalys control center wraz z sterownikami nazwa karty zmieniła sie na amd radeon hd 7600m series ale nadal nie działa. system oczywiście 64-bit

Poszukaj czegoś takiego lub podobnego w opcjak Catalyst

obraz

i nic

Coś biedny ten panel ustawień. Co masz pod przyciskiem “preferencje”?

Włącz widok zaawansowany.

włączyłem

Masz więcej opcji teraz w tamtej zakładce?

w zakladce preferencje nic wiecej

Hej,

Zobacz, czy teraz widzisz ustawienia podobne do tych, które prezentował @LORDEK, w tym poście:

Pozdrawiam,
Dimatheus

niestety nie. jest to samo

nie pokoi mnie gpu temp. #2 i #3 a ugóry wszystko stoi oprócz temperatury gpu

Tym się nie przejmuj. Być może masz jakieś nieużywane czujniki wewnątrz, w sumie nie wiem na co. Takie temperatury są wtedy gdy uszkodzony jest czujnik lub go po prostu nie ma w miejscu na to przeznaczonym - pokazuje wtedy maksymalny stan. Najważniejsze dwa czujniki są. Dalej pozostaje kwestia dlaczego grafiki się nie przełączają. Jesteś pewien, że gra uruchamia się na tej gorszej grafice czy wnioskujesz to tylko po mniejszej liczbie FPS?

na pewno bo nawet gry zużywam 100% tej słabszej to tamta nadal stoi w miejscu

Cały czas jest problem z przełączaniem tych grafik… Hmmm… Profil zasilania ok, ustawienia sterowników wyglądają na ok, choć są obcięte.

Wróć do tego ekranu w sterownikach, kliknij link na dole “Ustawienie przełączania grafiki dla aplikacji” i pokaż co tam masz.