Advanced System Care Pro błąd 0xc000012f

Wcześniejsza wiadomość dotyczyła problemu z koszem

A jeśli chodzi o McAfree WebAdvisor to kosmetyczna zasłona chyba nie zaszkodzi ?

Jak trzeba to usunę, ale jeśli to jest w 100% konieczne

Opcjonalnie kosz da radę naprawić FRST - ma opcje wykonywania poleceń cmd jak się doda do pliku naprawczego.

Ja zapytam się może tak. Czy po zaznaczeniu w koszu opcji “nie przenoś plików do kosza” problem powinien ustąpić zaraz po restarcie komputera ?

Ja tam wolę mieć kosz.

Skanowanie za plikiem może trwać za długo i raczej po 10 latach coś go zamamaże że w domowym zaciszu raczej pliku się nie odzyska (i trochę to dziwne że po 10 latach jakiś plik potrzebny - chyba tylko ten z danymi do portfela bitcoin z których miałoby się z 100 tys. złotych…?).

Czyli naprawa FRST ? Nawet nie wiem czy ja rozumiem tą instrukcję

To tylko jakby cię przerosło naprawianie ręczne z CMD?

Bo raczej też nie opanujesz zwyczaju by usuwać pliki tylko takie co już nie mają żadnej “wartości”.

Przerasta mnie w momencie kiedy używam ręczne CMD a wyskakują mi błędy, których nie można znaleźć w google, albo gdy komunikat wyświetlany w cmd nie pokrywa się z instrukcją. A już tak miałem i sobie poradziłem (chyba)

Jaki to błąd?

Ale to nie w toku tych działań. Raz po sfc/ scannow wyświetlało, że pliki są uszkodzone a raz nie O.o

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\Paweł\Desktop
    fixlist.txt (5,1 KB)
    “Plik naprawczy został wykonany w FiRST Editor 1.08b © ijuliusz.pl”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie i oczyść, wklej plik wynikowy.

Ale w punkcie 3. to jaki to ten plik wynikowy i gdzie wkleić ?

OK. OK. Już się połapałem. Proszę dać znać czy można już ADW użyć.

https://www.easypaste.org/file/Dsf0XKHl/Fixlog.txt?lang=pl

Dzięki, teraz ADW

https://www.easypaste.org/file/bjlFqikT/AdwCleaner.C01.txt?lang=pl

Dobrze, to dziekuje!

ADWCleaner usunął pozostałości ASC Pro
W tej sytuacji nie potrzeba robić kolejnych skanów związanych z bezpieczeństwem.

Czy nadal masz problemy opisywane wcześniej?

Póki co nie. Ale komputer troche szybciej chodzi. I niech tak zostanie

Kosz nadal jest uszkodzony. Czy w takim wypadku zastosować w/w szereg działań w wierszu poleceń ?