And the Oscar goes to... czyli rozstrzygamy pierwszy kwartał konkursu dla blogerów!

Blog jako forma komunikacji z redakcją? :wink:

Jeśli forum, mail i PW nie działa to co zaproponujesz ?
List i telefon ?

Mam bardzo mocne przekonanie, że i to, także, nie zadziała :slight_smile:

Więc co… strajk ?

Raczej emerytura…

Nie działa ta forma komunikacji, sprawdzałem :wink: Nie ma szans na kontakt z DP. Czasami odpisują na e-maile w których czegoś ważnego nie chcemy.
Jedynie ostatnio odpisał mi wojciech.kowasz@dobreprogramy.pl w sprawie rezygnacji z programu partnerskiego.

EDIT
Napisałem pewnego e-maila do kilku osób z zakładki “Kontakt”, ciekawe kto i co odpisze.

Widzę, że publikacja tego tekstu nic nie dała. Poważnie się zastanawiam nad jego usunięciem… I mam nauczkę na przyszłość, żeby nie pisać nazbyt poczytnych wpisów. Ty się ciesz, że taka sytuacja nie nastąpiła w konkursie którym zwyciężyłeś, bo nie miałbyś do śmiechu.

Zostaw.
W niedzielę gro redakcji odpoczywa na Karaibach.

Po prostu mam ciekawsze tematy do opisania. Ten wpis był wypadkową zaistniałej sytuacji i nigdy by nie powstał jakby na forum sprawa została wyjaśniona.

Przecież tym wpisem wyraziłeś siebie i napisałeś prawdę, nikt nie powinien się obrazić z redakcji/administracji. Chyba, że prawda boli.

Nic to nie da. Czekam na humanitarne rozwiązanie całej sytuacji. Tak w ogóle szkoda nerwów na to wszystko. Nowy rok niebawem i trzeba się będzie zastanowić czy to blogerka ma sens.

Blogerka zawsze ma sens jeśli sprawia przyjemność. Może po prostu trzeba zmienić miejsce? Po co się męczyć i skakać nad kłodami które ktoś rzuca pod nogi skoro jest tyle innych możliwości?

Pisanie mnie nie męczy. Tylko klimat wokół bloga, który ostatnio nie jest najlepszy.

1 polubienie

I usunąłeś ;( smutłem.

A taki fajny wpis to był.

Teraz co ja ze sobą zrobię. Jak ja będę komentował życie blagerskie gdy blagów nie ma… ;(

O! To, to, to. Nie ma życia na blagu jak kiedyś. Tak jakby życie z blaga przeniosło się gdzieś indziej…

Dziwi mnie totalnie to wszystko… Na HZ @tomekb “jesteśmy super społecznością, WP nas wcale nie zjadło, słuchamy Was i czekamy na Wasz feedback, tylko wyłączcie te złe adblocki”… A po HZ ani słowa, ani minimalnej reakcji ze strony redakcji. Autoplaye i dziesiątki hostów z wp jak były tak dalej irytują, “sprawa blogowa” jak nie była rozwiązana tak i pozostała.
Jako że spotkałem się tutaj z fajnym odbiorem, miałem wycofywać się ze swojego brandu własnego bloga na własnej stronie na rzecz luźnego pisania tutaj… ale przy takiej olewce włodarzy powiem krótko: NIE.

Nawet na zlocie było mało osób… a słyszałwm, że wszystko co tam zostało powiedziane było na zasadzie “powiemy i zapomnimy”.

To już jest WP, administracja DP nie ma nic do gadania teraz. WP nie jest na rękę nawet usuwanie reklam dla aktywnych, wkrótce i to zniknie, wspomnicie moje słowa :wink:

Nie! Nie możliwe!
Czyżby do reala? Tego legendarnego miejsca gdzie proza życia spotyka się z poezją nie pisania blagów?

Coś w tym jest, będę wypominał do końca te magiczne paczki softu o wartości dziesiątek orenów do zgarnięcia za recenzje :stuck_out_tongue: O których po HZ słuch zaginął.

Patrz:

dpfb

dptw