Blue screen/czarny ekran

Witam, otóż mam problem podczas grania po 10 minutach do 2 godzin (mogę grac 2 godziny tylko wtedy gdy coś zmienię np. przełożyłem kartę graficzna do innego slotu lub gdy podkręciłem taktowanie szyny ssb ) wyskakuje mi czarny ekran mogę nacisnąć ctrl+alt+delete i grac dalej ale po 2 lub 3 razach wyskakuje mi blue screen(czasem się zdarza ze od razu wyskakuje ) na którym jest coś napisane o pliku ATIMPAG.sys. Próbowałem na innej karcie graficznej wyskakiwało to samo lecz już nawet, gdy przeglądałem internet co ciekawe tylko gdy korzystalem z Firefox a ,gdy z chroma już nie. Czy ktoś wie co muszę wymienić w moim komputerze lub zainstalować by to naprawić? Z góry dziękuje.

Czyli mówisz, że zmiana karty graficznej też nie pomogła?

Czy w trybie awaryjnym jest tak samo?

Analiza bluescreenów: blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248 (nie ma znaczenia czy problem dotyczy Windows w wersji 32 czy 64-bitowej) oraz komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602 W drugim temacie są informacje na temat testowania sprzętu. Poszukaj prawidłowości typu: data instalacji aktualizacji albo programu = początek problemów windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Pozdrawiam.

Teraz nie wyskakuje mi już blue screen. Ale sam czarny ekran mój brat ma to samo a kożysta z jakiej tam wersji linuxa (ja mam Windowsa 7 64bit ) i jego kolega też posiada ten problem. Dodam, że każdy ma inny sprzęt ja np. mam procer quad Q8300 4GB ramu i karte graficzną hd5670 a mój brat quad Q6600 4GB ramu i kartę graficzną hd4850 x2. A i po kliknięciu ctrl+alt+delate i anulowanie wyskuje mi komunikat: “Sterownik ekranu AMD driver przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.”