Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Żaden z nich nie ma gwarancji aby telefon miał gwarancję musi mieć fakturę lub paragon VAT a nie marzy. Do Twoich zastosowan najlepszy jest Note 3. Można wsadzić kartę pamięci, duży ekran pozwala na wygodne przeglądanie internetu oraz wygodne granie.

Bzdura, sgs4 łapie lagi juz w menu, na otwarcie kontaktów trzeba poczekać około 4s… Jeżeli nie chcesz modowac telefonu kupuj wszystko tylko nie samsunga. + knox w Samsungu wystarczająco odstrasza

Może mi ktoś coś powiedzieć na temat tej aukcji??

 

http://allegro.pl/lg-g2-d802-gw24-bez-simlocka-i4231584274.html

 

W najnowszych negatywach, co prawda unieważnionych, znalazłem, iż zdarzało mu się sprzedawać podróbki.

Nie ma podróbek G2 lecz jest to telefon z Chin odświeżony czyli Używka w której wymienili obudowę. Oczywiście nie masz gwarancji w Pl u LG. Może ten facet ma serwis i on Ci go naprawi lecz wątpię. W tej cenie są używki.

EE tam używki w tej cenie, kupiłem nowy zaplombowany telefon z play kupiony 12.05.2014 w play, a do mnie dotarł wczorał właśnie za taką samą cenę jak ten w linku czyli 1199zł z wysyłką dałem.

Witam poszukuje telefonu do 800zł max i myślałem o LG Swift L9 II Biały Optimus lub sony Xperia ion Black(znalazłem tanio za 797 w saturnie).

Który z nich jest według was lepszy telefon ma służyć do przeglądania netu,trcohe gier :P.

Liczą się dla mnie dobre zdjęcia i funkcjonalność.

Prosze o pomoc.

 

 

To w tej cenie celował bym w Xperie SP. Ion ma słabe bebchy i jest już stara L9*2 dobry wybór lecz gorsza wydajność niż Xperia SP. Wybieraj pomiędzy nimi :slight_smile:

Na sp mnie nie stać więc mówisz że ion jest już stary

Xperia SP na allegro od sprawdzonego sprzedawcy bez problemu za 800 zl wyriwesz

Cześć!

Cześć,

 

Do jakiej ceny szukasz smartfona?

Jeżeli chodzi o te dwa to musisz zdecydować - Android czy Windows Phone.

Lumia 630 działałaby płynnie.

 

Pozdrawiam,

jakubgross

 

Kieszeń pozwala mi na wybór spomiędzy tych dwóch telefonów, ew. LG Swift L5 II (koszmarna nazwa) lub Xperii E1 (recenzje wskazują, że nie jest to zbyt dobry wybór). HTC dostaje się za średni wyświetlacz i trzeszczącą obudowę. Myślisz, że Lumia 630 zapewni wyższy komfort niż to HTC?

Ja wybrałbym Lumie. Do Windows Phone można się przyzwyczaić. Z kafelkami można robić praktycznie wszystko. Sam kożystam z Windowsa Phone i bardzo go polecam 512 mb ramu spokojnie wystarczy. Na system od MicroSoftu jest coraz więcej aplikacji. 

Na Twoim miejscu brałbym Sony Xperie SP, ogólnie sony mają dość dobre odtwarzacze muzyki, nie wiem jak z gpsem w tym tel, ale jeśli chodzi o zasięg, to ma lepszą moc niż Samsung (miałem porównanie Sony Sola i Samsung Galaxy S3 jeśli chodzi o zasięg). Bawiłem się też LG L9 II, ale i tak pozostałby. Sony ma lepszą baterię, procek a pozostałe parametry praktycznie takie same. LG ma większy wyświetlacz o 0.1’’.  

 

Tutaj masz linki do allegro

 

http://allegro.pl/sony-xperia-sp-lte-8gb-4-6-hd-8mpx-promocja-i4216616915.html

tylko, ze dają gwarancję serwisową na rok, a nie 2 jak producent zwykle daje.

 

http://allegro.pl/sony-xperia-sp-c5303-b-simlocka-gwarancja-pl-menu-i4220016674.html

 

Z tego wynika, ze do 800zł spokojnie znajdziesz na aukcji ten tel…

 

Dziękuję! 

Witam chciałbym kupić telefon i zastanawiam się między nową lumią 630, a używaną lumią 820, a może jakiś inny telefon z WP??

 

Obecnie mam neo V odblokowane, zrotowane, podkręcone, a nie działa tak płynnie jakbym tego chciał:/ z tego powodu nie chcę Androida chyba że nowe telefony działają jak powinny.

Jeśli cenisz plynnosc to jednak wp

Co będzie lepsze l630 czy l820?? 4x1,2GHz +512MB RAM vs 2x1,5GHz +1GB RAM

Cześć,

 

Z tych dwóch modeli polecam Lumię 820, sam korzystam z niej od dłuższego czasu i jestem z niej zadowolony, choć telefon na pewno nie jest bez wad.

A słyszeliście o telefonach z Telefunken? Jest to niemiecki producent który po kilku latach niebecności powrócił na polski rynek. Pytam konkretnie o smartfony typu TE1 Enjoy czy TL1 Live. Pytam bo stosunek cena jakość wygląda bardzo korzystnie. Ten pierwszy

 

Specyfikacja TE1 Enjoy (około 300 pln):

Ekran 4,0” 65k kolorów
Rozdzielczość: 800*480
CPU: Dual Core 1,2 GHz
Android 4,2
Aparat główny: 5 Mpix
Kamera przednia 2 Mpix
Pamięć wbudowana 4 GB
RAM 512 MB

Specyfikacja TL1 Live (około 450 pln):

Dual SIM
Ekran IPS 4,5” 16M kolorów
Rozdzielczość: 854*480
CPU: Dual Core 1,2 GHz
Android 4.2
Aparat główny: 8 Mpix
Kamera przednia 2 Mpix
Pamięć wbudowana 4GB
RAM 512 MB

@piterbenks

 

To zwykłe chińczyki, brandowane na niemiecką markę. Poza tym 512 MB RAM to trochę mało dla Androida Jelly Bean.