Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Chińczyk nie chińczyk - mnie interesuje jakość. Przecież doskonale wiesz, że takie marki jak Samsung, Apple i inni czołowi producenci produkują w Chinach. Poza tym, jest to niemiecki produkt - a kraj ten znany jest z wysokiej jakości produktów.

Bardziej od RAMu zwróciłem uwagę na procek 1,2 Ghz oraz opcję dual SIM. Przyznasz chyba, że w tym przedziale cenowym wygląda to atrakcyjnie.

 

 

Firma ze 100 letnią tradycją to chińczyk, brandowany na niemiecką markę :slight_smile: Mam od nich nawigację samochodową i spusuje się bardzo dobrze. Na odwrocie napisane mam Made in Germany :slight_smile:

 

Jeżeli robią smartfony tak jak nawigację, to możesz śmiało brać :slight_smile:

 

A co do wymagań sprzętowych Android JB to 512mb RAM-u to zalecane są 512 mb RAM-u oraz procek 1Ghz - więc jak widzisz spokojnie się mieści w widełkach.Oczywiście zawsze mogłoby być więcej - ale dla większości osób telefon służy do dzwonienia, neta czy oglądania filmików. 

 

Do 400zł można kupić wiele telefonów o praktycznie identycznych podzespołach jak wskazane przez Ciebie :slight_smile: Jakość tych smartfonów jest na 90% taka sama jak nasze “polskie” GoClevery chociażby. Polecam poszukać jakichś informacji chociażby na polskim forum androida, z pewnością coś tam o tej firmie jest.

 

Jeśli nie zależy Ci na Dual-SIM, za to chcesz płynności działania to za te pieniądze chyba Lumia 520 będzie najlepsza. Chyba, że koniecznie chcesz Androida.

hej jak myślicie czy warto kupować Samsung Galaxy mini 2 ? ma mi posłużyć do internetu muzyki czasami zdjęć i oczywiście sms i rozmowy .

Nie warto, w tej cenie kupisz niebo lepszego Ace2

 

 

Za te pieniądze takie parametry - wygląda to naprawdę dobrze. Poza tym tak jak ktoś wcześniej wspomniał - jest to ponad 100 letnia marka. Zapytaj dziadka lub babci napewno znają tą firmę (tak jak kiedyś u nas Unitra :slight_smile: Tylko ta ostatnia z tego co wiem to gdzieś od połowy poprzedniego stulecia działałą.

Prawda jest taka, ze 100 letnia tradycja akurat w przypadku telefonów nie musi do niczego zobowiązywać. Trzeba się zapoznać ze szczegółową specyfikacją, zobaczyć czy siedzi tam mediatek (pewnie tak) i poczytać trochę o samych telefonach w internecie, bo u nas nie są zbyt popularne a nie wiadomo jak z jakością. Od razu mówię, że nie jestem uprzedzony do Chińczyków, bo sam posiadam :stuck_out_tongue:

Nic specjalnego na tle podobnych “chińczyków”. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, ta marka jest tak samo Niemiecka, jak Silentium PC jest polskie.

Witam.Mam dość nietypową sytuacje mianowicie nie kupuje jak większość tutejszych ludzi z allegro tylko ze sklepu Plusa.Wymagam od telefonu,żeby:

Hej,

Moto G 16 GB.

 

Nie ma slotu SD, ale w tej cenie ideał.

LG L7 II wypada tutaj blado.

Wydaje mi się że najlepszą propozycją w twoim przedziale bedzie Lenovo  S650, to następca Lenovo A820 z 4-rdzeniowym prockiem, 1GB ramu, super ekranem pokrytym szkłem gorilla 2. w antutu 17000+ , podobnie jak nexus 4, jest już na niego android 4.4 KitKat

telefon jest też ładny i dosyć cienki, żona jest strasznie zadowolona po przesiadce z samsunga

 

Witam

Zainteresowałem się ostatnio tą Nokią X(szukam taniego smartfona w Mixie(doładowania max 5 dych, gdyż jest to niespodziewany wydatek),Czy ktoś z was jest jej posiadaczem, jak z aplikacjami ? Jak działa nawigacja ? Jak śmiga internet ? Korzysta ktoś z Aero2 ?

Galek, a jakie masz alternatywy w tym mixie?

Witam.

Szukam jakiegoś smartfona i właśnie natknęłam się na taki fajny telefon http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/be-united-3.bhtml moja koleżanka go dostała, 

testowałam go i powiem że jak za tą cenę to jest bardzo przyzwoity telefon. Opłaca się? czy lepiej kupić jakiegoś innego smartfona z androidem ale używanego?

Ten telefon ma parametry niczym modele sprzed co najmniej 3-4 lat (mała bateria, skromny wyświetlacz, mało pamięci RAM, aparat beznadziejny już z parametrów, kiepski procesor itd). Polecałbym dołożyć do samsunga Galaxy Ace 3, chyba że dual SIM jest wymogiem to wtedy będziemy szukać czego innego.

Nokia x z androidem to nie najlepszy wybór, wszystkie usługi google są usunięte w nim, łącznie z pocztą gmail i sklepem co czyni ten system na tym modelu fatalnym.

To już kwestia gustu kto czyje usługi preferuje, jedyny ból to faktycznie brak Sklepu Play.

 

Faktem jest, że ludzie ubolewają nad płynnością działania z tego co widziałem, na XDA sporo się działo wokół tego telefonu, chyba nawet czystego Andka pod tą Nokię zrobili :stuck_out_tongue:

 

Galek, jak to w tym mixie jest? Zaoferowali Ci wybrane modele telefonów czy szukasz czegoś na wolnym rynku?

Wyświetlacz akurat dla mnie jest w sam raz chociaż fajniej by było sprawić sobie telefon o rozmiarze 4-4,7 cali :slight_smile:

Dali mi do wyboru min. Nokie X, Lumie 520,610,630 Xperie E i E1, i Swifty od L3 do L7 II

Nokia X to budżetowe badziewie stworzone w celu namówienia ludzi do kupienia telefonu z Windows Phone.

 

Bierz Lumie 630 albo L7II, zależnie od preferencji co do systemu.