Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

Skoro będziesz instalował Cyana i kombinował, to trzeba się chyba rozejrzeć za czymś z dobrym, nieoficjalnym wsparciem. Możliwe, że tu dobrym wyborem byłby jakiś starszy SGS używka?

jak będę instalować cyana to poto aby mi telefon działał dobrze a raczej nie poto aby codziennie mieć inny system, bo są i tacy co się na system zdecydować nie mogą

Jasne, ale jednak lepiej mieć dobre nieoficjalne wsparcie, bo jak wiadomo nie koniecznie zawsze wszystko działa jak należy - zwłaszcza, że to nie jest oficjalny soft.

zazwyczaj nie oficjalny jest dość dobrze robiony soft aby sensownie działał i prawie wszystko, słyszałem że S II można w granicach tej ceny znaleśc używanego

Jest robiony dość dobrze, a gdy telefon jest popularny i ma dobre wsparcie ze strony developerów to jest dalej rozwijany i ewentualnie poprawiany.

 

S II za coś w okolicach 400zł powinieneś znaleźć, a on z pewnością ma dostępny alternatywny soft. Nie powiem Ci na jakiej wersji Androida bazujący, bo aż tak obeznany w temacie nie jestem.

możesz mi dokładnie napisać co to jest ten sgs

SGS - Samsung Galaxy S.

ok, dzięki

Dla zainteresowanych - dzisiaj (tj. 3 czerwca) kupując w sklepie X-KOM Nokię X, otrzymujemy zwrot 100zł, czyli wychodzi 349 zł.

Powinni za darmo rozdawać i jeszcze dopłacać 100 zł do tego gniota.

Tak tylko wstawiłem dla zainteresowanych, chociaż przyznam że taka cena to powinna być maksymalna i bez promocji jak za chińczyki o podobnych parametrach, które swoją drogą chodzą płynniej. Ale przyznam, że ich nakładka graficzna na Androida bardzo mi się podoba, ciekawe czy można ją wgrać na telefony oparte na Mediateku.

250 zł to sprawiedliwa cena za ten model. Plus powinno się zamieszczać informację, że nie jest to taki sam system Android, jak w każdym innym telefonie.

Racja, nieświadomy Kowalski może się bardzo pomylić że po wyjęciu z pudełka pomyszkuje w Sklepie Play. To też oczywiście zależy od sklepu, bo np. X-KOM w specyfikacji zamieścił Nokia X Software Platform jako OS, co nie zmienia faktu że sam telefon jest reklamowany jako Nokia z Androidem.

Co bardziej polecacie - Lumia 625, czy 820? Zależy mi bardzo i na aparacie i na wielkości wyświetlacza, ale znów czytam, że 625 ma 512 ramu, a 820 ma 1gb.  Pierwszy ma lepszą baterię, drugi gorszą. Ktoś użytkuje te telefony? Co możecie o nich powiedzieć? 

Lepszym wyborem będzie 820. 625 ma aparat tylko 5 mpx, ale obsługuje 4G.

Aparat foto  tu i tu  qupa. Jak mieszkasz w duzym miescie i uzywasz 4g to 625 lepsza i tansza. Tansza też szyba w wymianiew modelu 625

No właśnie jak widzę na necie, to praktycznie to samo co miałem kiedyś na 620, czyli “ładnie” wyglądające zdjęcia ale jak przyjrzeć się to są takie rozmazane. I kolory dziwne.

Można z pliku APK, jak się bawisz we flashowanie i mody to można również wgrać czystego Androida. Przynajmniej w tańszym modelu - X.

No właśnie w X… a na xda nie znalazłem nic dla XL… :expressionless:

Co myślicie o lenovo s650?