Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

@up - telefon fajny, sam bym go kupił. Ale niestety poczytałem sporo o nim i brak pełnego spolszczenia, u nas na alledno sprzedawcy zamawiają z chin więc czekasz długo. Sam bym się napalił, bo ogólnie bardzo fajny model.

Mała to wada, no chyba że z angielskiego jesteś noga.

Witam mam zamiar kupić nowy telefon i nie wiem na jaki sie zdecydować bo szczerze średnio sie na smartfonach znam najbardziej lubie telefony filmy Samsung i wiem ze są dobre na chwilę obecną mam Galaxy mini i nie wiem na jaki sie zdecydować i prosze abyście podali mi jakieś dobre smartfony samsunga do 1500 zł które mają dość dobrą baterie np. moja kuzynka ma Galaxy Trend i codziennie musi ładować a mało co go używa

Witam!

 

Zainteresowały mnie takie telefony:

 

  1. LG swift L7

  2. Nokia Lumia 920

  3. BlackBerry Bold 9900

  4. LG L9

  5. Windows Phone 8S by HTC

 

Interesuje mnie jeden z w/w. Chodzi mi o to żeby miały one dobry wyświetlacz i baterię, w miarę dobry aparat no i bateria żeby nie cięły się przy byle jakiej aplikacji;P

Cześć,

 

Jeżeli nie masz nic przeciwko systemowi Windows Phone to polecę Lumię 920 - w miarę dobry aparat, bateria również trzyma przyzwoicie (choć to kwestia względna, zależy jak kto korzysta ze smartfona).

Witam,

Chciałbym prosić o opinię, mam do wyboru dwa telefony:

  1. HTC 8X 16gb

  2. LG L9 I-gen

 

Dla mnie jak najbardziej 8x wręcz pod każdym względem: jakość, wykonanie, wygląd,więcej pamięci itd. jedynie dlatego zwróciłem na niego uwagę, bo ma 4,7" wyświetlacz vs 4,3" , ale z drugiej strony HTC ma dużo lepsze zagęszczenie pikseli no i WP vs android. Jestem w kropce - LG ma kolega i w sumie jest zadowolony. L9 trochę tańsza od HTC’ka ale jeśli android to zwróciłem na niego uwagę, ale szczerze mówiąc jak na najdroższy model (w serii L - po drodze mamy L5, L7) to wypada słabo jeśli chodzi o parametry (podzespoły) w tym aparat :slight_smile:

Lepszym wyborem będzie 8X, ale lepiej zobacz na Lumie 720 lub 820. Cena będzie podobna. Jeżeli tak bardzo zależy Ci na dużym ekranie to Lumia 625 będzie dobrym wyborem.

Który telefon jest lepszy ?

http://www.mgsm.pl/p…G-Swift-L5.html

czy ten

http://www.mgsm.pl/p…imus-Black.html

Pomimo tego, że L5 jest nowszy, to Swift Black będzie lepszym wyborem. Od L5 ma lepszy ekran i podzespoły, ponadto powinien chodzić płynniej. A jeśli chodzi o system, to zawsze można zainstalować jakąś modyfikację. Twój wybór ogranicza się tylko do tych dwóch telefonów?

nie nie ograniczam sie tylko do tych dwóch telefonów chętnie zobaczę co wy byście mi zaproponowali

jednym ograniczeniem jest kasa bo tylko 350 zl :frowning:   

Zobacz Galaxy Ace II, LG L7 II i Ace III LTE (koniecznie lte, ponieważ wersja bez lte posiada słabszy procesor). Możesz też popatrzeć na Samsung Galaxy S. Jest na niego dużo modyfikacji, jednak problemem może być dostanie tego telefonu w dobrym stanie. Z Ace II i L7 II nie powinno być problem dostanie ich w cenie ok. 350 zł. Przy okazji uważaj na telefony wysyłane z zza granicy, czy też jeśli lokalizacja jest ustawiona jako “Sprzedaż Internetowa”.

 

Czy koniecznie chcesz telefon z Androidem? Jeżeli nie, to jak dobrze poszukasz to znajdziesz nową Lumie 520 - da się za tyle kupić na aukcjach.

 

Jeśli Android - może Huawei Y300?

 

Za 350 zł można też kupić chińczyki jeśli się nie obawiasz :stuck_out_tongue:

przy takich propozycjach decyduje się raczej na lg optimus p970

Witajcie,

xKrisu obydwa słabe, ale HD2 chyba będzie już lepszym wyborem. Podkręcone do 1,2 GHz działa całkiem znośnie.

 

PS.: Myślałeś np. o bbrandach? http://www.x-kom.pl/p/181101-smartfon-telefon-fablet-goclever-quantum-450-czarny.html

Jaki masz budżet? Wybrałeś te telefony, ponieważ chcesz modyfikować oprogramowanie? Jak wiadomo na HD2 jest tego trochę. Jak się Tobie nie spodoba Android, to zawsze można WP 7.8 postawić. Jak się nie masz ochoty bawić się w modyfikacje, to wtedy odpuść sobie HD2. Jednak wbrew pozorom trudne, to nie jest. :slight_smile: Jeśli chodzi o gry, to możesz zapomnień o najnowszych, czy też bardziej zaawansowanych produkcjach, ale Angry Birds na HD2 powinno chodzić bez problemu. Jeśli chodzi o jakość muzyki, to HD2 raczej nie powala.

tak jak pisałem w poprzednim temacie który został usuniety :stuck_out_tongue:

 

Wydajnościowo lepszy HTC.

Wyswietlacz - HTC bo pojemnościowy nie trzeba go wciskać jak w nokii

Jeżeli chodzi o smsy to zalezy ile ich piszesz co by nie mówić na fizycznych klawiszach n900 zawsze napiszesz szybciej niż HD2

Kupując HD2 praktycznie masz jak w banku że padnie taśmą od dotyku / czerwoną słuchawką te telefony miały taką wadę fabryczną

http://pdaclub.pl/forum/leo/jak-to-z-ta-tasma-dotyku-jest-da-sie-zapobiec/

 

Co do N900 licz się z tym że ten telefon ma rozsuwane elementy ze wzgledu na swój wiek może też domagać się inwestycji. Wadą N900 też jest waga  - 181 g to już ciężki kloc :smiley: Dla porównia Nokia 5110 http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/58/Nokia_5110.jpg/200px-Nokia_5110.jpg ważyła 170 g, a tu masz dodatkowo 11 g więcej więc na 100 % to odczujesz

Chcę kupić jakiś używany telefonik do 230 zł.

W tej cenie dobry jest Sony Ericsson Xperia Arc S (ma mocny dosyć procesor 1.4 GHz), spokojnie wyrwiesz w tej cenie Xperie Neo V, może nawet uda się wyrwać Samsung Galaxy I i9000.

Tylko trzeba uważać na “nowe” z przesyłką z zza granicy. Popatrz na Ace II. Może znajdziesz dobrą sztukę w twoim budżecie.