Chcesz kupić smartfon? Koniecznie napisz tutaj

 

A więc tak, z parametrów najbardziej mi zależy na tym:

 

System: Android

Aparat: 3,2-5.0 Mpx

Wyświetlacz: minimum 4 cale

 

Telefon potrzebny głównie do pisania smsów, przeglądania internetu i grania :wink:

@PYZ24

 

Jak wymagające te gierki?

 

Nie znam się na grach na telefony, ale tutaj raczej będą królować topowe gry z Google Play, np. Pou

Wydaje mi się, że za te pieniądze Xperia M będzie dobrym wyborem. Z nowych oczywiście.

Nie powiem, fajny telefon :wink: Przy okazji natknąłem się jeszcze na Sony Xperia Neo V. Co byś o tym powiedział?

Dużo starszy i mniej wydajny. Jeden rdzeń procesora, połowa RAM-u w porównaniu do M’ki oraz archaiczny Android.

 

Zdecydowanie obstawałbym przy Xperii M, chociaż nie wykluczam że może być coś wydajniejszego za te pieniądze, ale chyba tylko z chińczyków.

Wolę mniej wydajny telefon, ale od solidnego producenta niż rakietę od Bóg wie kogo, która mi może wytrzyma ze 2 miesiące :smiley: Dzięki za pomoc.

Powiem Ci tak, jeśli miałbym teraz brać telefon do 500zł na Androidzie to sam brałbym M’kę.

 

Z chińczykami bywa różnie, te sprowadzane bezpośrednio z Chin często są bardziej dopracowane niż te brandowane na pseudopolskie marki.

Myślałem, że koniec tematu, ale jeszcze jedno pytanko, a Xperia L? Po cenach widzę, że w pięciu stówach się zmieszczę :slight_smile:

http://forum.android.com.pl/f354/sony-xperia-l-czy-m-kta-ry-lepszy-kta-ry-wybraae-350917/ Sam oceń czy warto dokładać :slight_smile:

Wielkiej różnicy nie ma, więc chyba zostanę przy M-ce :wink: Dzięki jeszcze raz za pomoc :slight_smile:

Jeśli nie potrzebujesz telefonu na wczoraj, to poluj na aukcjach bo najtaniej kupisz jak trafisz okazję od osoby prywatnej, która wzięła na przedłużenie umowy u operatora i teraz sprzedaje.

 

Jeśli zamiawiasz na Allegro to uważaj żeby nie kupić podróby lub czegoś w tym stylu, patrz na “Lokalizację” aukcji i nie bierz nic z wysyłką zza granicy.

No właśnie mam na oku kilka ciekawych ofert na Allegro :wink: Wiem wiem, zawsze patrzę na lokalizację, ale dzięki za radę :slight_smile:

Siemka, przenoszę aktualnie numer to innej sieci i zastanawiam się nad wyborem Smartphone’a. 

Wybrałem 3 i proszę o pomoc w wyborze najlepszego :wink:

 

  • LG G2 Mini

  • LG L90

  • LG L9 II

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Witam,

Witam, takie pytanie, jaką Lumię obecnie opłaca się naprawdę kupić do ok. 1000 zł?

Zależy do czego będziesz wykorzystywać telefon. Jak wymagasz dobrej jakości zdjęć i nie przeszkadza Ci brak slotu na karty, oraz niewymienialna bateria, to można myśleć nad 925. Jak nie potrzebujesz dobrego aparatu i nie grasz (część gier wymaga 1 GB RAM), to można brać jeden z budżetowych modeli np. 520. Na WP jakiejś większej różnicy w szybkości działania pomiędzy najtańszym, a najdroższym modelem nie zauważysz. Napisz swoje wymagania odnośnie telefonu.

Witam

Posiadam aktualnie Samsung Galaxy Mini II i jestem z niego strasznie zawiedziony ścina się przy zaledwie 3 aplikacjach (FB+messenger+clean master).Przechodząc do rzeczy poszukuje nowego telefonu zastanawiam się nad Sony Xperia Z1 ale nie ukrywam nie jest on na moją kieszeń.Nie jestem też zabardzo w temacie wiec prosze was o doradzenie mi.

 

Kryteria

Aparat- najlepiej 5+Mpx i w miarę dobre dobre nagrywanie filmów 

Parametry-w miarę dobry procesor i przynajmniej z 600Mb ram tak żeby dało się na nim trochę pograć

Audio-to jest moje jedno z najważniejszych kryteriów potrzebuje dobrego dzwięku nie chodzi mi o głośny głośnik ale o jakoś dzwięku np.jak podłącze tel do radia itp.Głośny głośnik tak jak mówie nie jest mi zabardzo potrzebny bo i tak wiekszości słucham muzyki na słuchawkach.

Najważniejsze kryterium-Potrzebuje by się nie ścinał rozumie ze jak się ma nawalone aplikacji to nawet telefon z NASA pada ale żeby wytrzymał chociaż FB i z 3-4 gry.

 

 

Ceny najlepiej do 700zl ale piszcie wszystkie bo ja i tak wybiorę najlepszy i postaram się z cena pogodzić Sony Z1 kosztuje ok 1000 zl no ale jak nie znajdę czegoś w miare dobrego to bede zmuszony go kupić 

Pozdrawiam!

 

Zobacz Motorola Moto G i LG L9 II. Moto g występuje w wersji 8 i 16 GB i nie posiada slotu na karty pamięci. Wydajnościowo na pewno odczujesz duży skok w porównaniu do obecnego telefonu.

Szukam smartphone`a do 400zł. Padł mi Samsung Spica i szukam czegoś nowego. Wolałbym mały ekran (spica ma 3,2 i uważam ze jest przez to ogromna, z resztą była w sam raz do kieszeni), ale chyba ciężko będzie…

Smartphone`a używam tylko do czytania plików w doc/x, pdfy i prezentacji ppt/x. Są one różnej wielkości (od kilku stron/slajdów do dużych plików do 400 stron).

Obsługa aero2 jest potrzebna. Za to w ogóle nie gram, nie słucham muzyki i nie robię zdjęć. Chciałbym by przy tych plikach tekstowych i pdfach telefon działał płynnie.

Myślałem o Lenovo A820 (ponieważ S650 ma problem z aero2). A może jest nowszy/lepszy telefon niż A820 do 400zł?