Co się stało z wyglądem tego forum?

A wiadomo czy wygląd forum będzie sie zmieniał jeszcze??

kurcze ale przyzwyczaić sie do awatarów po prawej to chyba sie nie przyzwyczaję - może będę siedział tyłem do monitora i patrzył przez lustro - to by było ok :stuck_out_tongue:

Witam !!

Dla mnie wygląd forum i kwestia przyzwyczajenia się do niego to drugorzędna sprawa :smiley:

Ale od wczoraj nie mogę np odpalić stronki z postami bez odpowiedzi, mieli, mieli i po 3 minutach komunikat o błędzie serwera, a to już denerwująca kwestia! !!

Pozdrawiam wszystkich

moze być ale są wady…

gdzie jest “Cytuj zaznaczone” i “Szybka odpowiedź” ??

bez tego sie nie da żyć :smiley: :stuck_out_tongue:

A że tak powiem gdzie jest shoutbox? Bo u mnie się nie wyświetla :confused:

Dawno temu (do wczoraj) było sobie fajne lubiane forum o ciekawej tematyce .

Było bo z takim wyglądem to katastrofa, strzał w pietę.

Nie wiem kto odpowiada za ta zmianę, ale powinno sie go za to zwolnic z pracy.

Wygląd na poziomie dresów pod budka z piwem.

To ja się wypowiem ;]

Nowe DP jest totalną porażką, na prawdę… Zupełnie nieczytelne tematy, ten avatar z prawej strony, i jeszcze SB, który czytamy od dołu… :? Weźcie jakoś to ogarnijcie, żeby było po ludzku, a nie po …

tobie należy sie odpoczynek od forum bo nie szanujesz czyjejś pracy :?

bardzo ekspresyjne porównanie :evil:

Nie wiem, czego wy chcecie od tych avatarów po prawej stronie :roll:

Ja osobiście wchodzę na forum poczytać posty, a nie oglądać obrazki. I “mi to rybka”, czy avatar jest po prawej, lewej czy na górze.

Autor postu jest tuż pod tytułem tematu w każdej wypowiedzi i to mi wystarczy.

A przecież i tak aby zobaczyć awatar nie trzeba iść do sąsiedniego pokoju…

Wystarczy tylko skierować wzrok w odpowiednie miejsce na monitorze :roll:

Jest to po prostu kwestia przyzwyczajenia.

Kolorystycznie ładne.

Chodzi wolniej od poprzedniego.

Umieszczenie avatarów po prawej stronie to NAJGORSZY POMYSŁ NA JAKI MOŻNA BYŁO WPAŚĆ :!:

Brak (poprzednio też) możliwości oznaczenia jako przeczytane listy tematów, widocznej po kliknięciu na “zobacz nowe tematy”.

Zgadzam się z tym w 100%, a w szczególności z pogrubionym przeze mnie fragmentem.

Dlatego również uważam, że prawostronizm profili jest okay.

Po co odrazu dorabiać ideologię (naciąganą zresztą) do technicznej sprawy położenia avatara. To właśnie w tej chwili wzrok mi “leci” na avatara najpierw a nie na treść wiadomości. Trzeba się przyzwyczaić i tyle.

Osoby które tak strasznie narzekaja wolaby trwać w miejscu mimo że wszystko wokół nich się rozwija, pozostaje się wam przyzwyczaić i “Nie ma że boli, Musi boleć” , jak dla mnie nowy silnik jest świetny.

Co ma piernik do wiatraka? Nikt nie neguje konieczności rozwoju, unowocześniania forum i poprawek. Irytujące jest natomiast wymuszanie zmiany przyzwyczajeń (położenie avatara), czyli uszczęśliwianie na siłę [-X [-X .

Dlatego stawiam dwa postulaty:

  • Dołączenie do opcji profilu możliwość WYBORU po której stronie tekstu postów ma pojawiać się ramka z avatarem.

  • Dołączenie mozliwości “przyciemnienia” designu strony. Innymi słowy. Wybór jednej z dwóch, trzech skórek o różnym stopniu intensywności (ciemniejsze tło, mniej kontrastowe odcienie obecnych kolorów). Po prostu patrzenie w ciemnym pokoju na biały ekran przez dłuższą chwilę męczy wzrok.

That’s it. Dajcie ludziom wybrać jak wolą. Ja wolę z lewej avatar i ciemniejsze kolory. Obecny stan mnie od forum odpycha, miast przyciągać.

Wydaje mi się, że to nie ja dorabiam jakąkolwiek ideologię, tylko Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości ogólnodostępnych faktów. Położenie avatarów po prawej stronie jest domyślnym ustawieniem phpBB3, a wytłumaczenie tej decyzji przedstawił zespół odpowiedzialny za rozwój skryptu.

Ogólnie przytulnie i miło =D> ale wczytywanie podstron ,to totalna porażka :evil:

Żeby to napisać czekałem 89 sekund :cry:

Według mnie fajne to nowe forum, ale tamte było bardziej czytelne! Ogólnie bardzo fajnie (czekam na zmianę vortalu :wink: )

PS. Strasznie wolno chodzi :?

Poza tym, że teraz forum bardzo wolno chodzi, wszystko inne jest OK :slight_smile:

Idzie się przyzwyczaić :slight_smile:

Kurde podoba mi się :stuck_out_tongue:

przyzwyczaiłem sie już, ale pierwsze odczucia to szok i niesmak, ale teraz już mnie nawet avatary tak bardzo nie rażą.

na pewno sie każdy przyzwyczai :slight_smile:

Ale i tak powinniśmy podziękować Readakcji i Mod’om za modernizację forum - przecież to dzieło ich pracy i powinniśmy to uszanować i cieszyć się że DP idą do przodu tak jak inne fora, a nawet jeszcze szybciej :stuck_out_tongue:

Mnie od początku się spodobało, tylko mam pytanie gdzie podziała się liczba ostrzeżeń danego użytkownika (może ich już nie będzie :smiley: )