Co się stało z wyglądem tego forum?

Były, są i obawiam się, że będą :wink:

Obecnie nie są jeszcze widoczne przy awatarach (zapewne niedługo będą widoczne) ale to nie znaczy, że ich nie ma :wink:

Kilka słów komentarza do tych wszystkich uwag - myślę, że uda się uszczęśliwić wszystkich :slight_smile: Nad wyglądem tej konkretnej karnacji jeszcze pracujemy, sami też kiedy minął okres pierwszej fascynacji i ważniejsza staje się wygoda czytania/pisania widzimy że pewne drobne poprawki kolorystyczne warto wprowadzić. Jeśli i to nie okaże się wystarczające, myślę że przygotowanie kilku karnacji pod różne gusta też nie będzie wielkim problemem :wink: Także głowa do góry :slight_smile:

Według mnie forum jest o wiele ładniejsze i nowocześniejsze. phpBB3 jest nieco inne i trzeba się do niego trochę przyzwyczaić, ale w gruncie rzeczy to zmiana na plus.

moja ocena jest z mojego punktu widzenia. czyli nie oceniam tego czy nowy silnik jest dobry czy zły, porządny czy byle jaki. oceniam jak podoba się MNIE, więc proszę o uszanowanie mojej opinii.

Otóż w ogóle mi się NIE podoba. bardzo mało przejrzyste i mało czytelne. ciężko się zorientować we wszystkim, ciężko się czyta posty i przeszkadzaja avy po prawej stronie, ciężko sie zorientować które posty są nowe a które stare, no i niepodoba mi się ogólnie szata graficzna. zapewne to kwestia przyzwyczajenia ale obecna forma chyba raczej szybciej mnie odstraszy (że będę tu mniej pisać) niż zachęci na tyle że się przyzwyczaję i mi się spodoba…

powtarzam, to tylko i wyłącznie moje zdanie, nikt nie musi się ze mną zgadzać, ale też nikt nie może mnie za nie krytykowac.

aha i jeszcze brak szybkiej odpowiedzi i nieczytelność ankiet w tematach, ogólnie jestem BARDZO na NIE, czy jest/będzie możliwy indywidualny wybór skórki jaką dany użytkownik chce widzieć?

Jak dla mnie to nie zabardzo mi sie podoba wygląd nowego forum. Stare było lepsze.

Ktoś mądrze napisał, że powinno być do wyboru po której stronie mają być avatary… Taki mały dodatek :wink: a i kolorki forum bardziej stonowane też by były lepsze :smiley:

A jakby była opcja włączenia przynajmniej podobnego stylu do poprzedniego to by było miodzio :))

jest dobrze :slight_smile: po woli się już przyzwyczajam do wyglądu, na pewno forum jest bardziej funkcjonalne, podoba mi się panel użytkownika…

Jak dla mnie jest na plus ale można by wprowadzić tylko nieznaczne zmiany :slight_smile:

No to teraz ja.

  1. Dlaczego po zalogowaniu nie przenosi do czytanego tematu, tylko do strony głównej?

  2. Dlaczego forum jest tak nieprzejrzyste? (Brak jakiejkolwiek kreski pod tym kto i kiedy napisał?)

Ogólnie jestem baaardzo zawiedziony. Forum jest po prostu nieczytelne.

Stare czytało się z przyjemnością, a to nowe… Brak mi słów. Czytam bardziej z przyzwyczajenia, ale bez przyjemności.

edit

Nie zawsze to co modne jest wygodne.

aaa no i dlaczego fawikony nie ma?

edit2

Nie pamięta mojego loginu. Fuj! Coraz bardziej mi się nie podoba.

Boże… co to się stało :shock:

Nie no… nowe forum jest 10x gorsze od poprzedniego!

:? :? :?

Mam wrażenie że forum zamiast iść do przodu z technologią to się cofa, tak forum mogło wyglądać jakieś 5 lat temu ale nie teraz. Źle się z niego korzysta.

Szybka odpowiedź musi wrócić. Jednoznacznie.

I znowu ludzie nie zadowoleni :stuck_out_tongue: dogodzić nie można :stuck_out_tongue:

Zapytam się grzecznie, bo nie czaję tej kwestii - o co Wam chodzi z tym stonowaniem kolorów forum ??

U mnie są dwa odcienie szarości z pomarańczowymi wstawkami w temacie. Jak bym to stonował, to miałbym jeden odcień szarości, co napewno nie byłoby bardziej czytelne (o opcji “białe i brudnobiałe” w ogóle nie wspomnę) :smiley:

Na stronie głównej jest to szarość z niebieskawym kolorkiem - miłe dla oka.

Przy wyborach tematów mamy zielone ramki i ciemnozielone tematy na owym szaro- niebieskim tle, co się dosyć ładnie wyróżnia. Oczywiście można to stonować i zrobić z tego pastelową stronkę z różowymi motylkami, ale po co - to nie jest forum “Dodoida” ani inny blogasek 12-latki :lol:

i te odcienie szarosci sa nie tylko u Ciebie ale posty z prosbami o zmiane kolorkow byly chyba pisane gdy kolory byly inne

Przepraszam za to odejście od topicu, ale czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaką czcionką i rozmiarem są zapisane tematy topiców? Będę wdzięczny.

Pewnie kiedyś się przy zwyczaje.

Bardzo mi się podoba opcja raportuj, która jak widać działa

viewtopic.php?f=19&t=209004

Przez to że avatary są po prawej stronie, post jest od razu na boku monitora.

Będąc praworęcznym teraz cały ciężar czytania muszę przerzucić na lewe oko, jeśli może ktoś zrozumieć :mrgreen:

Żeby Ci to oko nie odpadło czasem #-o

Avatary !

Zawsze jak czytalem posta to kątem oka widziałem avek i - a to ten i ten koles. A teraz jak chce sprawdzic, kto komu na co odpowiada, to muszę czytac nicki bo jakbym parzyl za avkami to nie wiadomo co kto pisze. Mamooo ja dostaje zeza.