Co to za rodzaj licencji

https://cdsoft.pl/index.php?id_product=447&controller=product
To jest w końcu OEM czy box Niby pisze że to jest esd A na morele net wyczytałem że esd to box
Ale ta cena jest jakaś taka niska jak za boxa nawet elektronicznego

licencja windows na 1 stanowisko chyba masz napisane

Ale box czy oem

Zakłądałem podobny watek z Win 10 Home ESD i wszyscy napisali, że to nielegalne.

Lepiej dołożyć z pare zł i kupić z płytą box bo to może być wszystko,albo jak już piracić to są specjalne programy do aktywacji ale nie polecam.Kupno pirata to chyba najgorsza opcja albo full legal albo pirat bo jak wydasz 330 zł na pirata to przeciez zupełnie bez sensu.

TA cena jest podejrzana we wspomniamnym morele net to samo znalazłem bodaj za 909zł
I co 6 stów ubyło nagle

Pokaż link z Morele czy to samo.

Tak bywa że może być różnie :smiley: raz mi sie gdzieś zagubiłą płyta od windowsa to wziełem sobie spiraciłem bo nie będe kupował nowego windowsa jak mam starego,a system musiałem przeinstalować.Póżniej znalazłem płyte iod nowa zainstalowałem windowsa i wpisałem poprawny klucz.Nie wiem czy tak można ale skoro miałem tego windowsa tylko zapodziałem płytke to chyba miałem prawo do używania.W każdym bąðż razie to lepiej miec oryginał bo wtedy masz wszystko jak należy.


Ktoś chciał link z morele net
Tu mam jeszcze inny sklep ale kupowałem już u nich nigdy problemu nie było
whttps://www.vebo.pl/microsoft-windows-10-pro-pl-box-32-64bit-usb

Czy ty widzisz róznicę ESD czyli sam klucz i dowód zakupu, a to co w Morele to nosnik, klucz i dowód zakupu, a za oryginalne płyty DVD czy pendrive MS liczy haracz, a sam daje ISO do pobrania.

Nadal nie rozumiem. Licencja to nośnik czy klucz do systemu i dowód zakupu potwierdzający autentycznośc zakupu? Jest x stron kończac na Allegro gdzie kupujemy licencję ESD na antywirusy, a program ściągamy ze strony i tez powinno być nie legalne bo oryginal to oryginalny nośnik.

Tak to ja rozumiem bo zapiski w regulaminach, licencjach są wszędzie takie same czy to Windows, czy antywirus czy program graficzny.

W morelu mam wybraną licencje elektroniczną więc chyba nośnika nie nie dostanę

Tak w Morele wersja BOX z USB 9xx zł, wersja cyfrowa 1006 zł. Bez sens na maksa, ale mozna by się uczyć od M$-tu jak zdzierac kase. SDoloz chyba brał lekcje od nich bo robi to od wielu lat w CP.

Przestaw sobie na boxas kolego bo te 1006 to za oem

FQC-08929 wskazuje na OEM. Konkretnie na pudełkową wersję, z nośnikiem DVD: Microsoft OEM Windows 10 Pro ENG x64 DVD FQC-08929.
Jednak, jeśli dobrze rozumiem, ten sklep sprzedaje sam klucz? Ciekawe ilu klientom ten sam?

1 polubienie

Normalna cena za Windows 10 Pro czy to BOX czy OEM, to ok. 1000 zł. Tego typu ceny to najzwyklejsze oszustwo i sprzedaż kluczy nie do końca zgodnych z licencją.

Kolego jakim cudem bez pudełka i w innej wersji językowej tobie wyszło ENG a tam na dole pisze język polski

Nie rozumiem o co mnie pytasz. Na stronie sklepu jest indeks produktu: FQC-08929, to indeks Microsoftu więc można sprawdzić która konkretnie licencja mu odpowiada. Co tu jest dla Ciebie nie jasne?

Spokojnie Kolego Ja cię nie atakuje
Napisałem to pół żartem pół serio
Rozumiem że po numerze doszedłeś do takich wniosków
Ale sam zwróćiłeś uwagę że numer wskazuje na wersje pudełkową prawda. Oni sprzedją tylko klucz
Ja poszedłem o krok dalej Ponieważ po tym samym numerze można równierz dojść do wersji językowej systemu i z numeru wynika werja Angielska. Jednak bardzo Cię proszę wejdź w mój 1 link i przewiń strone na dół
Tam z kolei zobaczysz że oni twierdzą że system przez nich oferowany jest Po polsku

Klucze z ENG działają na PL,to jak kupisz ENG zainstalujesz PL i wpiszesz klucz ENG to sie aktywuje

Cokolwiek oni sprzedają, nie jest to licencja FQC-08929. Swoją droga to bardzo dobry sposób weryfikacji ich wiarygodności. Wystarczy ich poprosić aby podali indeks licencji którą oferują, który potem można zweryfikować np na infolinii MS.