ColdZlot 2015 - organizacja dojazdu

 

Pewnie jakoś ok. 4:00/4:30. Aby tak mieć z tę 1 godzinkę zapasu, no może 2 godzinki…

To super. W późniejszym czasie dogadamy szczegóły na PW.

 

BTW Dostaje się jakieś potwierdzenie na e-mail po dokonaniu tego symbolicznego przelewu?  :-k  Przy rejestracji na HotZlot tak było a teraz nic nie dostałem dlatego pytam. :slight_smile:

Hej,

 

Trzymam kciuki, by się udało. :slight_smile:

Tak mniej więcej myślałem. Dzięki za info.

 

Zapewne pierwsze potwierdzenia pojawią się jutro wieczorową porą. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jedzie ktoś może jeszcze z Krakowa lub przez Kraków i ma jedno wolne miejsce?

PKP odpada, a tak na marginesie koszt przejazdu z dworca PKP do Bursztynowego Pałacu taxi kosztuje ok. 60 zł…

Przed ColdZlotem planuję spędzić dwa dni w Gdańsku, więc wielką wodę (w postaci Zatoki Gdańskiej) zobaczę :smiley:

 

A co do tej niespodziewajki, o której @Krogulec wspomniał… Pewnie niespodzianka będzie polegać na przymusowej kąpieli w lodo… znaczy w gorącej bałtyckiej wodzie :smiley:

Hej,

Nie, nie - to będzie raczej windsurfing. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

 

Zgadza się, ale bez sprzętu i odpowiedniego stroju :smiley:

 

Nie wszyscy pracują w niedzielę :stuck_out_tongue: W poniedziałek będziemy wysyłać potwierdzenia.

Sporo, szczególnie że nie tak daleko (~10 km), poza sezonem, no i bądź co bądź to Koszalin, a nie Warszawa czy Wrocław… Niemniej jednak przy przejeździe w 3 osoby tragedii nie ma. Jeżeli decydowałabyś się na tę formę transportu to warto przedzwonić do 2-3 korporacji i porównać cenę.

 

 

Niespodzianka już przestała być niespodzianką - żadnych specjalnych atrakcji nad morzem nie planujemy, poza może czymś ciepłym na ząb :wink:

 

Mrożone śledzie? :smiley:

 

Co złowisz to Twoje :stuck_out_tongue:

Komunikacją zbiorową mniej niż 10 :slight_smile:

No, wolne załatwione, przelew wykonany :slight_smile:

Hej,

No i super.

BTW, pierwsze informacje o przelewach zostały wysłane. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

To ja chyba jakiś nienormalny jestem -przelew zrobiłem a wolnego jeszcze nie załatwiłem :slight_smile:

 

Ale co tam podstawię szefostwo przed faktem dokonanym - w następny poniedziałek nie przychodzę do pracy i tyl :slight_smile:

Czyli jak rozumiem nikt się przez centrum Polski nie przebija?

 

Sam napisałeś: “Z Tobą gowain nie pojadę” - nie to nie :stuck_out_tongue:

Z Tobą to każdy się chyba boi jeździć :stuck_out_tongue:

 

To są plotki, pomówienia i czarny PR :stuck_out_tongue:

Ale mający potwierdzenie w rzeczywistości jak widać :stuck_out_tongue:

Ja jadę samochodem z Sosnowca, trasa standardowa czyli Katowice, Wrocław, Szczecin itd. Mogę zabrać jedną lub dwie osoby w zależności od samochodu - jeden jest mały i komfortowo jeździ się tylko w dwie osoby, a drugi jest większy, ale za to przy liczbie osób większej niż 3 ledwo jedzie :wink: