ColdZlot 2016 - organizacja dojazdu

Bilety na podróż już zarezerwowane. Jednak będzie to Polski  Bus z Gdańska. Dlatego nadal szukam dobrej duszyczki co by mnie podwiozła w niedzielę koło 7 rano do Koszalina :slight_smile:

Duuuuże, czarne i wygodne :stuck_out_tongue:

 

Karawan?

Sportowe BMW w kombi i Pangrys w ciemnych okularkach z zimnym łokciem - to by było coś :wink:

Ciepło :slight_smile:

 

… i nie jest to BMW :stuck_out_tongue:

Pewnie At-At Volkswagen.

Nie, to nie jest kolejny klon LudowegoAuta :P 

 

Będziecie wstrząśnięci ale nie zmieszani :stuck_out_tongue:

 

Witam po przerwie :wink:

Jest opcja abym zorganizował samochód na dojazd na program podstawowy CZ na trasie Warszawa - Zamek - Warszawa. Czy jest ktoś chętny do partycypacji w podróży?

O :wink: Kuszące! :wink:

@**sdar **Bardzo dobry pomysł. jeśli możliwy byłby przejazd w jedną stronę, na nieprzedłużonym pobycie to ja się piszę!

i ja tez na powrót chętny, ewentualne na przyjazd tez… Ale to jeszcze musielibyśmy sie dogadać jak coś :wink:

Hej,

A to w obie strony jednak busem? Jeśli tak, to mam nadzieję, że na taką decyzję nie wpłynął ostateczny brak mojego towarzystwa w samochodzie? :stuck_out_tongue: Do podwózki na pewno ktoś się znajdzie - choćby ja. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Nie, tam  jadę luxtorpedą Szuri :wink:

A zorganizować powrót musiałem na własną rękę z powodu braku możliwości pozostania na rozszerzonym (niestety w poniedziałek rano muszę się zameldować w miejscu pracy :(  )

Pytanie odnośnie podwózki do Koszalina zadaję wcześniej gdyż zdaję sobie sprawę z tego że dla kierowcy wiąże się to z rezygnacją z “soku jabłkowego” w sobotni wieczór. Tym  bardziej  jestem Ci  wdzięczny za zaoferowanie się  :) .

**Dimatheus **to może i dla miejsce się znajdzie:) przez zieloną oczywiście?

@Dima ja niestety nie zostaję na rozszerzonym, więc chyba też wybiorę się własnym samochodem. Chyba że nie uda mi się ogarnąć mechanika, to pojechałbym z Tobą, najwyżej w jedną stronę :wink:

W dwie strony wstępnie zabieram się z @gowain gdyż zostaję na rozszerzonym, ale też mam takie pytanko - kto by wracał w niedzielę w okolice Wrocławia ? Tak ot się pytam.

Hej,

No to kiepsko… Szkoda, że będziesz musiał uciekać szybciej.

Może przesadziłeś z tą całkowitą “rezygnacją” z soczku; ale fakt, będzie to raczej picie na tyle symboliczne, by rano niczego nie wydmuchać. A z drugiej strony dla mnie to naprawdę niewielka strata. Z moim chorobowym nabytkiem i tak nie mogę szaleć z alkoholem, w szczególności z piwem. Tak więc spoko, masz szofera na niedzielny przejazd do Koszalina.

 

Tak jak pisałem na PW, mam na razie łącznie ze mną trzy pewne osoby - MaxDemage, Leyda i ja - oraz dwie, które muszą się ostatecznie określić. Jak się określą i będę wiedział, na czym stoję, dam od razu znać.

Wysłałem Ci PW odnośnie dojazdu - trzeba coś ustalić, bym wiedział, co odpisać Shakiemu.

Tobie też wysłałem PW odnośnie dojazdu - trzeba się decydować, bym wiedział, co odpisać Shakiemu.

Pamiętajcie jeszcze, że jedno wolne miejsce jest na pokładzie Szuriego. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Ja również będę jechał swoim samochodem. Będę startował z Zielonej Góry to mogę kogoś ze sobą zabrać po drodze.

Hej, 

Oki, roobal , dzięki za informację. Zatem spokojnie mam miejsce dla Shakiego. Skład zatem kompletny i dopełniony - wygląda następująco: Dimatheus, Leyda, MaxDemage, Shaki81 i Monczkin.

Pozdrawiam,

Dalej nikt nie będzie więc jechał przez Łódź?