Coś o forum

Ja mam zawsze jedno zdanie, którego nie zmieniam, najwyżej jak mnie ktoś przekona :?

  1. Mi na forum się podoba

  2. I jest wszystko w porządku

Jakie ty masz michu wymagania, chcesz wielotematyczne forum bez moderacji i z bluzgami, wyklinaniem to wiesz gdzie masz iść… :?

Problem tzw “nabijania postów” to rozpętali sami userzy których strasznie boli większa cyfra pod avatarem od nich samych.

Toć mówie żeby to zlikwidować, nie będzie tego :/:/:confused: !!

Spokojnie, pochwały są dobre, gdyż przynajmniej można zliczyć kto na co zasłużył :evil:

Czy z pochwałami czy bez :evil: BANY i tak były i będą.

Nikt Ci nie będzie spisywał na karteczce twoich ostów!

Na co zasłużyłeś to masz ! :evil: :evil: :evil:

Przecież jak już widać Twoje wykrzykniki to… :x

Szukacie dziury w całym, jak dla mnie temat do zamknięcia.

Jestem przeciw!

Nie chodzi mi o nabijanie postów, lecz zaangażowanie na forum …

Znaczy się co? Zmienię mentalność ludzi? Bez żartów. Powiedz mi w takim razie, co powiedzieć userom którzy mają trzy razy większą liczbę pod avatarkiem od Ciebie i bardzo chcą ją dalej mieć? Że jej już nie będzie bo Tobie się to nie podoba?

Dlaczego tak boli niektórych ta cyfra? Dla mnie to jest najmniej ważna rzecz na forum. Szczerze mówiąc nawet nigdy nie patrzę na to, bo mnie to KOMPLETNIE NIE INTERESUJE, niestety jak widać, innych bardzo…

Mamy 10245 zarejestrowanych użytkowników i każdy może miec cos do zarzucenia co by chciał na forum, niestety :twisted:

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Ja nigdy nie patrzę na tą cyferkę, mnie tylko drażni ten wyścig, kto ma większą cyfrekę ten jest lepszy, i przez to powstaje to nabijanie postów, bo inni chcą bć lepsi od innych :confused:

Zapewne nie mają odwagi :confused:

Niby w czym. Przecież to nie ma nic do tego. :o

ale jak coś usuniesz (OT) i się nie wytłumaczysz - to już płacz i biadolenie :x

Myślisz, że jak nie będzie licznika, to duble i durnoty pozostaną ?? - otóż nie, będą dalej lecieć

Przykro mi to stwierdzić, ale dla niektórych ma :confused:

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 17:36

Ja tak nie robie, nigdy nie skarżyłem się, że ktoś mi skasował posta :confused:

Po za tym takich mar(u)d jak ty było już wiele, poczytaj wcześniejsze topiki.

Temat -> w cyber przestrzeń !

Już niedługo wyłączę liczenie postów we wszystkich działach oprócz Tematyki Vortalu.

Cierpliwosci. :smiley:

update

Przykład - codziennie przerabiam kilkaset postów, pod koniec dnia “żygać” mi się chce poziomem niektórych wypowiedzi - i co ?? mam do każdego z nich napisać, dlaczego usunęłem posta ?? a może mam jeszcze pytać o zgodę, czy mogę ??

wybrano mnie tu do innej roboty - DO MODERACJI - a moja rola jest jasno określona w reulaminie - znam swoje ramy działania i ich się trzymam - tak, wielu z Was mnie irytuje (nie osoby, a ich teksty), ale to nie wpływa na moje decyzje - jeżeli, chce postąpić stronniczo - wtedy przekazuję “posta” innemu modkowi

A co najciekawsze, to tak mówią tylko osoby z małym licznikiem.

Osoby z dużym licznikiem tak już nie mówią.

Przypadek?

Fajnie, czyli osoby które mają coś do powiedzenia to marudy?? To fajnie nic już nie mówię. Zamknijcie temat :confused:

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 17:50

Ja już wiele napisałem na forum :confused: A co do liczników, mówisz, że nie interesują Cię?? Przeczysz sam sobie :confused:

Zaraz, zaraz, na razie to tylko stwierdziłeś, że nie podoba Ci się parę rzeczy. To jak dla mnie trochę za mało na miano osoby mającej coś do powiedzenia.

Może znajdź sposoby na:

  • rozwiązanie które spodoba się userom którym pasuje mod z pochwałami jak i dla tych którzy pochwały krytykują

  • rozwiąznie pomiędzy liczeniem postów a ich nie liczeniem

  • rozwiązanie pomiędzy wyświetlaniem licznika postów a jego nie wyświetlaniem

  • sposób na nauczenie ludzi, że cyferki tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia

  • rozwiąznie problemu na jednocześnie mało ilość działów i duża ilość działów

Jak te rozwiązanie znajdziesz, to wtedy naprawdę uznam, że nie marudzisz, tylko masz coś sensownego do powiedzenia.

Bo krytykować każdy potrafi, ale jak do tej pory rozsądnych rozwiązań nikt nie chce podać.

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 17:56

Przepraszam, może mi powiedzieć w którym miejscu sobie przeczę?

UPDATE:

Mnie generalnie kwestia liczników nie wzrusza, jednak (niestety) ciągle dostaje maile i PW, raz jedni chcą, żeby wyłączyć liczniki, inni natomiast uważają, że wyłączenie liczników to bezprawie.

Mam po prostu nieco inną perspektywę od Ciebie.

Dla mnie te cyferki mogą nie istnieć, jak i równie dobrze mogą sobie spokojnie zostać, nie ma to dla mnie różnicy.

Nie jest to dla mnie tak kontrowersyjna sprawa jak dla niektórych…

Tej no ludzie, to jest tylko forum internetowe, nie wkręcajcie się tak :lol: