Cyberpunk 2077 z błędami?

117h Fear2? Gra co najmniej na 6/7 godzin, z tego co pamiętam.

A no taki kwiatek. Najdłużej grałem w Stalkera, w sumie całą trylogię mam ograną w 146h (wg Steam i to by się akurat pokrywało z moimi odczuciami). Coś nie pykło po drodze z tym Fear :wink:

A może było tak że na przykład zminimalizowało się grę do paska zdań, ona sobie tam w tle siedziała i zapomniało się o niej a czas był zliczany? :thinking:

Przez tydzień :joy:


Ale oni mają co chwilę bekę z tego wypłaszczania :smiley:

Ja pisałem o @anon67650823 i jego 177h. Tam jest data ostatniego uruchomienia ale nie wiadomo ile czasu mogła działać na przykład w ciągu pierwszego pobrania na komputer.

Może Gom ma konto współdzielone, tylko o tym jeszcze nie wie… :wink:

177/24=7,35

I oferty sprzedaje na allegro. Dostęp do konta za 2,5 zł lub ekwiwalent w kustoszach :smiley:

Faktycznie użyczyłem znajomemu login/pass, ale nie pamiętam czy wtedy już była “dwójka” na koncie. Poza tym on tylko w WOWa :wink:

No i? Przecież mógł kilka/kilkanaście razy ją uruchamiać w ciągu na przykład 3 miesięcy nawet. Tam jest tylko łączna suma godzin pracy. Ale nie wiemy jak w długim czasie rozłożone jest to 177h. Chyba naprawdę nie rozumiecie jak jest zliczany ten czas.
W jeden dzień mógł ją urochimić na 10h w następne tygodnie zero razy a potem znowu na 12h i robi się z tego już 22h łącznie. To jest suma łaczna a nie pojedynczego uruchomienia i działania przez tydzień.

Sęk w tym, że nie grałem w nią praktycznie wcale, porównując do innych tytułów, które mam w swojej bibliotece. Skąd te 177h się wzięło zwyczajnie nie wiem.

Dlatego wtedy zasugerowałem, że może gra (lub jakiś jej proces) działała w tle a ty nawet o tym nie wiedziałeś.

@sidkwa Ja to rozumiem. Ty za to nie rozumiesz, o co mi chodzi. Policz sobie ile razy musiałby przypadkiem odpalić launcher gry i nie zauważyć, żeby mu nabiło tydzień grania :wink:
No, chyba że na serwerze, który pracuje 24/7, to tylko raz.

No dla mnie jeżeli to jest rozciągnięte na przykład w czasie na 6 miesięcy to 177h nie robi na mnie żadnego wrażenia. :wink:

Gdyby po każdej rozgrywce launcher działał jeszcze przez 3 godziny, to musiałby uruchomić grę blisko 60 razy :smiley:
…ale dobra, nieważne :wink:

60x to dużo uruchomień? Proszę cię… :smiley: ja sam nie raz jak jeszcze grałem to w jeden dzień miałem po 5-6 uruchomień jednej gry. Przerwa na obiad, spacer z psem, znowu przerwa itp i 5 uruchomień w jeden dzień.

Macie mój profil psychologiczny:

:rofl:

Dociekacie ile godzin :smiley: Steam zgliczował się. :sweat_smile:

W tym temacie powiem jedno: Kustosz jako nazwa własna - piszemy z dużej litery. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Glicz nie glicz ale 177h jest całkiem możliwe. Dziwne jest tylko to, że @anon67650823 twierdzi, że tyle czasu w nią nie grał a ktoś inny twierdzi, że tą grę można przejść w 6-7h. Więc dziwne jest również to, że grę którą można przejść w jedno popołudnie spędza się w niej 177h. :wink: