Czego Się uczycie na informatyce

hmm… mi powiedzieli, że infe będziemy mieć w całym gimnazjum :slight_smile: zobaczymy we wrześniu…

lenistwo nauczycieli jak i uczniów. Poco nauczyciele mają uczyć czegoś, uczniów którzy i tak to oleją? Z tym siedzeniem w necie to też nie do końca;p Nawet surfowania po necie trzeba się nauczyć, a nauczycielą się nie chce i kółko się zamyka- stoimy w miejscu :lol:

PS.

"… teraz zapisujemy na dyskietce.

  • ale proszę pani, nie mam dyskietki

  • jak nie masz? Tam w lewym górnym rogu na monitorze jest taki przycisk.

  • :X

(śmiech na sali)"

(Muszę zrobić prezentacje. Waham sie przy swish'u lub impress'ie... Ale nieee;p Musi być zrobione w MS PP i człowieka szlag trafia! Kupia mi office'a to zrobie w PP, nie?)

Co racja to racja. Skoro sie uczymu obsługi Worda/PP czy Excela a nie mamy tego w domu to niech nam zakupią a nie każą od znajomych pożyczyc albo sobie przepalanego załatwic i w ten sposób uczyc nas Piractwa. Ja osobiście wcale nie mam (wszystko robie w szkole)

wszystkiego po trochę :slight_smile:

to szkoda nawet siedzieć przed kompem ja to bym normalnie wyszedł z klasy :stuck_out_tongue:

W 3 klasie gim nei mam informatyki, ale w 1 obsługa painta (dość zawansowa jeśli to możliwe) Word exel, w 2 klasie strony internetowe HTML i skrypyt php, wyszukiwanie plików w systemie windows (wszystkei znaczki) prezentacje multimedialne w power poincie 2003.

Teraz na kółku informatycznym bo jak wspomniełem nei mam inf, zawansowane obsługa joomli, mambo,(komponenty, twozrenie templatek) konfiguracja instalacja linuxa (średniozawansowane)

Nie gramy ponieważ nie ma na to czasu, nie gramy ponieważ komputery sa zabardzo zabezpieczone, możemy na nich pobierac ale nie instalowac żadnych gier czy programów, kazdy urzytkownik włączając komputer loguje sie na swoje konto na serwrze szkolnym, z domu przez ftp moża wzucić sobie pliki. (nauczyciel poświęcił z 15 min na tłumacznie jak to zrobic)

Na lekcjach nie nudzimy się i napeno uczymy sie czegość ciekawego. A na strony o przemocy czy erotyczne nie pozwala wejść Opiekun Ucznia, 2 pracownie są bardzo zadbane i na wyskoim poziomie adinistrowania, mimo że serwer jest na win 2003 (wcześnijej jakiś linux) wszystko śmiga.

Obecnie jestem administratorem serwisu internetowego szkoły i sam ucze mojego byłego nauczyciela z podstawówki co i jak robić.

u mnie w 2 klasie gim bierzemy teraz corela

bo mamy zarombistego wychowawce informatyka

A u mnie Pascal :mrgreen:

A my przerabiamy pakiet office (word exel power point) Wcześniej jeszcze paint i nauka korzystania z kompa ale ogólnie na tych lekcjach zazwyczaj sie nudzę u mnie ludzie strasznie tępi z infy biorąc przykład power point robiliśmy slajdy na boże narodzenie koledzy mieli zrobione około połowę 1 a ja już 3 kończyłem i to nie tak byle jak zrobione bo 6 dostałem.

Na klawie szukają klawisza albo litery mylą a są nawet tacy że nie umilą się zalogować na kompa. więc moja klasa nie jest zbyt ambitna, trudno…

I tu jest pies pogrzebany, gdzie z takimi rozmawiać o algorytmach czy programowaniu ??

Obecnie chodzę do pierwszej klasy technikum informatycznego.

Na programowaniu mam Turbo Pascala, na oprogramowaniu biurowym HTML-a, na systemach operacyjnych i sieciach komputerowych - rejestry (była pierwsza lekcja).

hm to u mnie infa byla tylko w 1 klasie GM(2godz tygodniowo) i tak word exel… a i na neta czasem puszczał. łoooo to wtedy wrzyscy http://www.wp.pl i CHAT :x

potwierdzam u mnie jak przyszło na 1 lekcje infy w 1 klasie gimnazjum to 4 osoby nie wiedziały gdzie jest pulpit :mrgreen: w starcie go szukali :lol:

U mnie była niedawno rodzina Offica (Word, Excel, PP itp) a teraz jakieś programowanie :lol: ELI Laboratorium (tak to się pisze?) informatyki - czyli jakieś beznadziejne prowadzenie żółwia po ekranie :smiley: (łatwizna jak nie wiem co - chociaż dla innych osób to chyba nie - bo się jedyneczki nieraz sypią)

PS. 3 kl gimnazjum

czyli LOGO ;]

lol. to ja mam to w 1

a ja na ostatniej lekcji skończyłem to badziewie :mrgreen: teraz robimy co chcemy (czyt. gramy w half life death match multiplayer :smiley: )

a my LOGO nazywamy inaczej - ale nie podam bo zaraz warna dostane za wulgarność ;]

A niby skąd mieli wiedzieć jak nigdy nie siedzieli przed komputerem, niektórzy z nich po paru latach mogą być lepsi od ciebie.

A ty, gdybyś usiadł np. w parowozie to wiedziałbyś gdzie szukać hamulca?

taak? to była 1 gimnazjum a w podstawówce mieli informatykę :stuck_out_tongue:

znalazłbym :wink:

A my się uczymy rysować w paincie…

II kl gimanzjum i obecnie skończyliśmy exela. Zadania typu wprowadzanie formuł, funkcja warunkowa itp :]

ja jestem w 3 gim. i przez te 3 lata było ACLOGO (Żółwik) prezentacje w Power Point’cie i zrobić ““stronkę”” w Front Page’u jakieś obliczenia w Excel’u i Paint a tak to na lekcjach głównie internet i Po Prostu Łoś albo Power Tanks i gry na internecie :slight_smile: