Czy ktoś mógłby pomóc te skróty rozwinąć? [wydzielone]

Może jeszcze bym, się poduczył.
Nie znam tak dobrze tutejszych obyczajów, ale co wskazuje w moim poście na spamowanie?
Czy to tylko taka przerzutnia. :grinning:

Piszesz post pod postem zamiast edytować poprzedni.

Spam a bezokolicznik to dwa odrębne tematy… nieprawdaż?

Po co mu to tłumaczysz? bis… wie przecież lepiej, niż my wszyscy, rodzeni Polacy.

2 polubienia

Tak wysoko się cenisz, że przyrównujesz się do “my Polacy”.

Nie utożsamiaj się z my… nawet ja nierodzony Polak wiem więcej od Ciebie.

rodzeni… czy rodowity, rozważ z to.

Twój “najmądrzejszy” post na tym forum

Czy za karę tu siedzisz?
Tak ogólnie nie do Ciebie.

Głupich nie trzeba siać… sami rosną :grinning:

Proponuję zakończyć przepychanki niezwiązane z dyskusją, bo znowu zacznie się niepotrzebna nikomu burza. Temat uważam za zakończony.

Nie bądź taki do przodu, bo z tyłu ci zabraknie.

Jednak nie wiesz więcej, niż ja. Skoro polski nie jest twoim ojczystym językiem, nie zrozumiesz różnicy między rodzeni, a rodowici i nawet poradnia językowa ci w tym nie pomoże. Nie chcę mi się tego tłumaczyć, bo i tak wiesz lepiej i uważasz, że znasz lepiej mój język ojczysty.

1 polubienie

I, jak widać, nie douczono…

1 polubienie

Zadajesz pytanie, dostajesz odpowiedź adekwatną i wyczerpującą, a Ty ponownie zadajesz to samo pytanie. I tak czasem kilka razy, tak jakbyś nie zadał sobie trudu zapoznania się z odpowiedziami.

Trudno nie odnieść wrażenia, że piszesz nie po to, aby uzyskać odpowiedź a tylko dla samego pisania. Taką formę grafomanii, występującą w internecie uważamy za spamowanie

3 polubienia

A mógłbyś tę odpowiedź przytoczyć?
Chciałbym zobaczyć, kto ma rację.

To nie prześledziłeś wątku?

LORDEK powyżej podał linki , wyjaśnienie łącznie ze skrótami a następnie napisał ponownie co to jest bezokolicznik.

Reakcja na te kilka postów:

Ponadto polecam prześledzenie wątku o powiększeniu lupy. Tam również otrzymał kilkukrotnie poprawną odpowiedź, czasem lakoniczną czasem rozwiniętą. Ja sam kilka razy napisałem że jako powiększenie lupy podaje się powiększenie kątowe.
A nasz Kolega dalej drąży tak jakby w ogóle nie czytał tego co mu napisali.

Stąd mój wpis.

Macie świadomość że to prawdopodobnie ta sama osoba rozmawiająca sama ze sobą próbując wywołać większy zamęt?

Ignorować, nit nie zmusza do odpisywania.

2 polubienia

Obstawiasz, że które nicki? Bo robi się na forum jakiś straszny trolling i już sam nie wiem, co jest trollingiem a co jest…

1 polubienie

Po co obstawiać przecież MacGyver zapewne już to wie.
MacG kojarzy mnie się z MacGyver

Skoro to mnie dotyczy to powiem wam co do tej pory zauważyłem.
Tu nie lubi się dociekliwych lub logicznie myślących.
Zapewne są to trole albo spamery lub chcący być mądrzejszymi od innych.

Jeśli ktoś dołączył w przeciągu kilku ostatnich godzin i udziela się tylko w tych tematach bo autor ma wymuszoną przerwę to nasuwa się tylko jedna myśl.

1 polubienie

To świeżak jest głupszy i nie ma tu nic do gadania?
Ja na początek muszę poczytać jak najwięcej postów i tam gdzie widzę (nie napiszę co)
próbuję to logicznie wyprostować. Tam gdzie widzę, że wszystko się trzyma kupy się nie odzywam.
Jest w tym coś złego?

Ja nie mam żadnej przerwy, nawet w życiorysie.

To wykazuj się poza działem na luzie, wyjdzie najlepiej.

Tylko nie rób archeologi, że odpowiadasz na 3 letni wątek (bo świeże wykończone, że nic się nie da dodać).

Zalewasz kolego. Nigdzie nie wdepłem do żadnego 3-letniego antyku.
Technicznie, odpada, jestem noga i nie będę się tam wymądrzał. :grinning:

No, ale niektórzy są intelektualnymi nogami a tu zaglądają i się wymądrzają.
To prosi się o pomstę do nieba.