Dialnet Masters kilka pytań

Rzeczywiście za mało czasu.

Jak myślicie trzeba robić wszystko samemu, czy można np. skorzystać z jakiś gifów z internetu?

oczywiście że samemu…

Ja już skończyłem robić gierkę :). Gra nie jest jakaś super, ale zawsze jakieś pkt wpadną :slight_smile:

Za dodatkowe punkty można zrobić tylko grę, czy jeszcze spot reklamowy? Bo w 34 punkcie regulaminu jest napisane że:

Ostateczny ranking drużyn po II etapie okręgowych testów online zostanie ogłoszony po uzupełnieniu wyników testów o dodatkowe punkty uzyskane przez drużyny za opublikowane spoty reklamowe Dialogu.

Ale nic konkretnie o tych spotach nie ma, już się trochę pogubiłem w tym.

Pewnie to jakaś pomyłka w regulaminie. Widocznie skopiowali ubiegłoroczny i zapomnieli tego zmienić :wink: . O spotach nigdzie nic nie ma więc pewnie można przesłać tylko grę.

czy ktoś wie jak się skontaktować z organizatorem bo n maile nie odpowiada:((((???

Odpowiada na pocztę wysłaną z formularza spod zakładki kontakt na stronie głównej konkursu.

Witam,

Z tej strony zeszłoroczny finalista, niedoszły laureat(zawiesił sie komp w jedynym zadaniu na czas i tyle pkt brakowało do 1 miejsca ).

co do kontaktu to mnie odpisują zawsze…

co do 2etapu to jest dosyć trudny… taki jak w zeszłym roku na finale… ale mniejsza z tym. Ile mieliście pkt?

Poziom trochę wyższy w porównaniu do 1 etapu :smiley:

Faktycznie rok temu chyba były podobne na finale.

Ale nie piszcie tu jakie były pytania, bo co to za zabawa jak osoby, które piszą jutro będzie znała część pytań [-X

Ile mieliście konkretnie pkt?.?? :smiley: Bop my 6:P

W mojej drużynie w gim 9,33 - czasu brakło na rozwiązanie tej tabelki z IPekami dziesiętnymi z kropkami ;/ Zrobiłem tą prostą grę we flashu wg poradnika z YT

W pierwszym etapie mieliśmy 23 punkty xD

Z takim czymś jeszcze się nie spotkałem, dobrze że wiedzieliśmy gdzie szukać odpowiedzi i wyszło nam 19.23pkt :). Jak myślicie wystarczy tyle aby wejść do półfinału + jeszcze gra we flashu

Moja drużyna zdobyła 11.5pkt.

20.76 pkt. Powinno wystarczyć. Ale II etap był mieżdżacy totalnie. Rozplanowywanie sieci to się nie spodziewałem

No cóż, trzeba było się patrzeć w rozkład materiału. Nie wiem czy wam starczy, ale nasze 25,4 chyba starczy :smiley:

I szczerze mówiąc, wcale nie był tak trudny jak się zapowiadało - zadanie z planowania sieci to był banał, wystarczyło kilka liczb z VLSM znać.

P.S. cześć Bushu, nie wiedziełem że tu wbiłeś :stuck_out_tongue:

Witam, przylaczem sie do dyskusji :wink:

No to ja jestem z 8 okregu(lubelsko-swietokrzyski), na 1 etapie udalo sie byc na 1. miejscu (chmod 666 rulz! ;), a teraz MASKARA! 17/30, istna rzeź…

Ponadto dzis sie dowiedzialem ze za ta gre sa dodatkowe punkty (co jest troche chore IMHO biorąc pod uwagę tematykę konkursu) no i cos tak czuje ze dzis zalicze zarwana noc i nauke flasha i AS od podstaw ^^

haha bushu jak skromnie :twisted: no ja w tej samej drużynie co bushu ale lepiej was nie będe dołował więc się nie dowiecie ile mieliśmy pkt.

a przy okazji hej dervan xD

No ale nie przyszedłem się tu witać;p

taka duża prośba.jak podajecie ilość pkt piszcie też numer okręgu z którego jesteście bo to bardzo ułatwia rozeznanie. ;d

dzięki. :smiley:

właśnie zobaczyłem te vlsm i mnie zatkało;d a my liczyliśmy jak powaleni wszystko. Z jakiego okręgu jestes?

Ja, Cup12552 i dervan jesteśmy z okręgu( górny )górny śląsk :stuck_out_tongue_winking_eye: czyli 11.

piszcie czy jesteście z gim czy z ponadgim!! piszcie na gg

PS: Siema Dervan

Więc ja jestem z Pomorskiego i nasz team miał 9,5 pkt + wysłalismy gre (gimnazjum) :smiley: Jestem ciekawy od ilu bedzie prog, bo u nas w szkole inne druzyny napisaly na 4 pkt, 5 pkt 9,33 pkt więc wsumie jestesmy najlesi ze szkoły, ale i tak zdaje sobie sprawe że dużo nam bedzie brakowało, aby przejsc dalej… Ale coż zawsze pozostaje nadzieja :stuck_out_tongue: