Dlaczego NIE używacie Linuxa?

Myślisz, że zrozumie i wyciągnie wnioski? Przecież to zwykły troll. Najlepiej nie karmić.

2 polubienia

Wiesz, nadzieja zawsze umiera ostatnia :wink:
Ja tam żadnego systemu nie dyskredytuję :wink:

Mam ciągle sentyment do FreeBSD, wiem co można zrobić dzięki Windows, znam możliwości Linuksa… używałem Plan9, QNX, pisałem własne systemy czasu rzeczywistego na bazie kerneli uC/OS-II.

1 polubienie

Nigdy nie zapomnę jak mi szczęka opadła kiedy zobaczyłem, jak system z graficznym interfejsem, wyglądającym prawie jak Windows 3, zabootował i uruchomił się z jednej dyskietki 1,44MB :wink:

2 polubienia

Bierzcie i używajcie z tego wszyscy: https://winworldpc.com/library/operating-systems :slight_smile:

Ale wszyscy jesteście weseli :slight_smile: tak jak na ciekawostkę w postaci Linuxa na komputery domowe przystało :slight_smile:

Używam Linuxa od wielu lat pierwszy był Debian to były czasy Windowsa 98 i 2000 ?. Przyznam nie było lekko. Od Ubuntu 5 było coraz lepiej. Teraz Linux jest bezkonkurencyjny łatwy, stabilny i kompletny. Mam PC i Laptop HP z Windowsem 10. Mieszanie się Microsoftu w prywatność wkurzyła mnie i po zrobieniu beckupów zmieniłam na Linux Mint Cinnamon. Ostatnia wersja 19 Tara rewelacja . Usunięta obrona Windowsa 10 system kompletny. Jestem 78 letnim dziadkiem, nie gram w gry dlatego proszę brać poprawkę na to co napisałem. Żona 76 lat nie chce słyszeć o Windowsie. Pozdrawiam

3 polubienia

Zapomniałeś dodać, że twoim zdaniem, tak ci się trochę wpis pogubił :wink:

Rety, przecież każdy pisze swoim zdaniem a nie Twoim zdaniem. Weź się skup.

1 polubienie

Nie ma opcji. Ja np mogę napisać że moim zdaniem twoja odpowiedź do mnie jest dziwna. Można można wystarczy chcieć :slight_smile:

Twoim zdaniem, moja odpowiedź, jest dla Ciebie dziwna? :wink:

Podałem to jako przykład tego, że pisząc że jest bezkonkurencyjny to mógł napisać, że dla niego bo dla mnie np nie jest :wink:

Idąc tym tropem, to powinien wymienić każdego z mieszkańców Ziemi, aby nie było nieporozumień :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A właśnie, że nie to ty zaglądasz zbyt głęboko, a ciekawość jak to mówią pierwszy stopień do piekła :smiley:

Jest dla mnie pewną nowością, że trzeba komuś specjalnie tłumaczyć, że to co ja mówię, to nie jest Jego zdanie tylko moje :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Oj to ja chyba za dużo mam do czynienia z takim ludźmi :smile:

Wydzielono 21 postów tworząc nowy wątek: Problemy z instalacją sterowników

Z Linuksa korzystałem od czasów wczesnych wersji testowych Windows Vista - okolice bety, o ile dobrze pamiętam, aż do momentu pojawienia się Windows 7 w wersji RC. Wówczas na dobre wróciłem do systemów od Microsoftu i korzystam z nich do dziś.

Jeżeli chodzi o dystrybucje Linuksowe to zaczynałem jak chyba większość od Ubuntu (wówczas jeszcze przysyłanego bezpłatnie na płytach CD - ciekawe kto jeszcze o tym pamięta), Fedory, Suse, Debiana - podziekowanie dla byłego moderatora forum za genialny poradnik dla początkujących, dzięki któremu poznałem niezbędne podstawy, aż zakończyłem przygodę na Archu.

A dlaczego dziś nie używam Linuksa? Najprościej byłoby powiedzieć, że z wygody - skoro coś działa to szkoda mi czasu i chęci na jakiekolwiek zmiany.

2 polubienia

To jest właśnie powód dla którego z Linuksa KORZYSTAM :wink:

2 polubienia

Nie używam na co dzień jako główny system, ponieważ nie potrzebuję dwóch na jednym komputerze. Windows 10 działa u mnie stabilnie i to samo jest z większością programów, a aktualnie nie chce mi się bawić w ustawianie lub naprawianie systemu bazowego. Od tego mam Virtual Box :slight_smile:

Już w ubuntu 18.04.1 LTS to nie trzeba w terminalu bo można ściągnąć paczkę .deb lub ze sklepu zainstalować