DP - nowe otwarcie

Nie „paka” a „poka”. Występuje w aglomeracji śląskiej, a oznacza „pokaż”.
Nie żebym stamtąd był, ale uznałem, że to dość zabawne.
A co do meritum - nie znalazłem ani jednego usuniętego wpisu naszego kolegi „bystryy”, więc dlatego tak napisałem.
Nie czuj się smutno. :slight_smile:

To jak wytłumaczyć brak tego wpisu?! :sunglasses: :scream:

Post poleciał w kosmos :frowning:

Przecież nie ma takiej wypowiedzi. Linkujesz do postu, gdzie pisze o cenzurze, a żadnych innych wersji tego wpisu nie ma, choćby ukrytych. Żadnych.

Nie wiem, ale to trochę tak wygląda (nie obraź się za wzięcie Twojego postu, to tylko przykład):

Pomiędzy postami @krystian3w sprzed 5 dni a 1 dni był mój post o filtrach do uBlocka i o ScriptBlocku kierowany do @cyngiel_1 i nadal tego posta nie widzę.

Pewnie ze względu na treść wyleciał.
Żebyśmy za bardzo nie kombinowali, przy omijaniu reklam… :upside_down_face:

Nie po to nam zaserwowano nowoczesność i efektywność wraz z nowym kodem, żebyśmy znowu „nie widzieli” tego, co w takim pocie udało się załatwić w nowym kodzie a z czego przecież portal żyje…

PS. @bystryy
Chyba chodzi ci o ten wpis…więc redakcja jest w porządku, a tobie się chyba pomyliło
https://forum.dobreprogramy.pl/t/nowe-dp-q-a/647099/1302

Świetnie. Pokusiłem się na komentarz, który był odpowiedzią na komentarz Helgi. Nawet się ukazał. Komentarz Helgi został wywalony razem ze wszystkimi odpowiedziami. Moją również, chociaż nie była niecenzuralna.

1 polubienie

W nowej odsłonie z DP będzie odsyłać ‘obok’ na Polygamię?

Zróbmy może tak: z głównej WP niech odsyła na DP a z DP na Polygamię - liczy się za trzy odsłony? :wink:

2 polubienia

To niezłe kwiatki. Nie klikałem w „artykuł”, a tu bezczelne przekierowanie.

Nowe rozdanie redakcjo? Serio? Mieliśmy uwierzyć, że tym razem nie stosujecie PRowej zagrywki by ugasić pożar na forum i w komentarzach? Ostatnio nawet widziałem przytyki w stronę DP w innych serwisach i to nawet nie związanych z tematyką komputerową.

Spoko. Dalej sobie niech WP wysyła klakierów by wchodzili w dyskusję z ludźmi i zbierali baty. Pojęcie „Dobry Pudelek” już wyszło poza DP więc to o czymś świadczy.

2 polubienia

Masakra. Takiej bezczelności i robienia z użytkowników nabijaczy wejść to nawet nie wiem jak to skomentować bo same wulgaryzmy cisną mi się na usta. Tak jak zaczynam gardzić całą WP to nie ma innej strony chyba w internecie która sprawia we mnie takie obrzydzenie.

2 polubienia

W starej odsyłało na Tech WP. Teraz na Polygamię. Chociaż na starej to chyba było oznaczone jakimś drobnym druczkiem, a tutaj jak gdyby nigdy nic. Chociaż czy ten losowy ruch, który tutaj wchodzi to w ogóle obchodzi?

O i sidkwa już napisał kolejny dramatyczny post, jakby przekierowania do innych domen były nowością na techpudelkach. Byle rzucić kupą, byle się przykleiło. Co za mentalność, rany…

Szczerze mówiąc ja Was tutaj nie rozumiem :disappointed: Jest fajna treść tematycznie związana z DP, którą najwyraźniej chcieliście przeczytać, bo kliknęliście - i trafiacie na zaprzyjaźniony serwis, który prowadzi ta sama redakcja. Treść czytacie, możecie nawet skomentować pod tym samym nickiem co na DP. Kto na tym traci?

Problem w tym, że wy w niczym nas nie rozumiecie.
Choć szczerze to myślę, że rozumiecie doskonale ale jako pracownicy nie możecie się do tego przyznać.
Problem w tym, że wchodząc na DP wchodzę na DP i nie chcę wspierać swoimi kliknięciami jakieś innej strony. Jakbym chciał to bym na nią wszedł. A wy zastawiacie na mnie pułapkę bym kliknął i zaliczył wam wejście dzięki czemu na mnie zarabiacie. A ja nie chcę byście na mnie zarabiali. Rozumiesz już czy dalej będziesz udawała że nie? Mało wam że oglądam wasze reklamy? To jeszcze na mnie pułapkę zastawiacie bym wszedł na wasz inny serwis.

1 polubienie

Powtórzę się. Serwis należy do tej samej redakcji, na Polygamię piszą te same osoby, gdzie tutaj pułapka? Szczególnie, że mówimy o treści, którą CHCIAŁEŚ przeczytać. Jaką różnicę Ci robi, że przeczytasz ją na DP czy na Poly? Ideologiczną?

W takiej sytuacji to mogę zasugerować chyba tylko odłączenie kabla od Internetu bowiem (uwaga, zdradzę Ci wielką tajemnicę!) - praktycznie każdy serwis zarabia na kliknięciach :scream:

Tak, jak oglądasz reklamy z DP to nie zarabiają. Jak oglądasz reklamy na Polygamii to oni zarabiają. Logiczne.

Honk honk

W sumie ciekawe, że Hejter i sidkwa dzielą tą samą sympatię do porównań wt. defekacji. Ciekawe, czy to nie jedna i ta sama osoba, hmmm… :thinking:

Psssst! Oni nie udają. Oni są albo tak prości jak konstrukcja młotka, albo tak zindoktrynowani przez WP że nie ogarniają już rzeczywistości.

W sumie…why not both?

1 polubienie

Pewnie chodzi o to że nie jesteśmy przyzwyczajeni że treści z DP kierują nas na inną stronę, tym bardziej że do tej pory nie było takich przekierowań.

W końcu jak wchodzimy na główną stronę DP to artykuły które tam czytamy, są, a przynajmniej były do tej pory publikowane na DP. Tutaj mamy odwołanie do serwisu współtowarzyszącego, który być może miał być w ten sposób wypromowany bo wieje nudą - nie mnie oceniać, choć tak to odbieram.

Po prostu zabrakło deklaracji o tym że takie sytuacje mogą się wydarzyć w przyszłości, że kliknięcie w taki artykuł przeniesie nas na moto wp, tech wp i inne serwisy.

Tylko, że już takie były - do Tech WP. I to na starej wersji portalu.
Jednak opatrzone były podpisem, gdzie prowadzą. Ot, drobna ale znacząca różnica.

Chyba nie rozumiesz w jakim aspekcie używane było „honk honk” i dlaczego Facebook za to banował lub dalej banuje użytkowników.

Z tego co wiem to polygamia od dłuższego czasu nie cieszy się popularnością, gdzie jeszcze niedawno leżał i kwiczał system komentarzy. Te przekierowanie to taka kroplóweczka by serwis jeszcze nie umarł.

I szybko z tego zrezygnowano. Nie wiem czy przez bojkot czy przez fakt, że wiele to w wyświetleniach nie zmieniło, ale zrezygnowano.

Jaki jest ogólny problem. Na forum obiecanki co się nie będzie działo, a w międzyczasie kolejne krzywe akcje na głównej.

A Alexa dalej bezlitosna

1 polubienie

@Snow_Rainy cytując klasyka „nie chce mi się z tobą gadać”
@Marcin_Bartnicki namaścił cię jako osobę odpowiedzialną za kontakt z użytkownikami. Dla mnie jesteś adwokatem diabła czyli kimś kompletnie niewiarygodnym tutaj. :slight_smile:

1 polubienie