DP - nowe otwarcie

Czy na dobreprogramy.pl działa jakaś moderacja?
Nie da się czytać, z przerażeniem stwierdzam, że takiego hejtu nie widziałam dawno.
Zablokujcie komentarze pod artykułami albo coś z tym zróbcie. Wyzwiska, pospólstwo, niziny społeczne jak od robotników na budowie, to jest żałosne i przekracza granice dobrego smaku.

2 polubienia

Nie próżnują - nowy filtr dla ukrywania tych śmieci:

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl##div > div > time ~ :is([href*="/informacja-prasowa" i], [title*="informacja prasowa" i], [href*="/artykul-sponsorowany" i], [title*="artykuł sponsorowany" i]):upward(3)

Niestety w takiej formie kompatybilne tylko z uBO i AdGuard.



Fani ABP mogą testować to:

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl#?#header ~ div div:-abp-has(> div > time ~ :is([href*="/informacja-prasowa" i], [title*="informacja prasowa" i], [href*="/artykul-sponsorowany" i], [title*="artykuł sponsorowany" i]))


W Waterfox Classic/PaleMoon/Basilisk trzeba też zmienić sobie is w -moz-any.

1 polubienie

dzięki dodane

Niesamowite. W jednym artykule zmieniono tytuł z dającego jakieś przeświadczenie, o czym jest tekst na taki, który absolutnie nic nie mówi. Wspaniale.

Stary tytuł: „Źrenica prawdę ci powie. Naukowcy znaleźli haka na deepfake”
Można dyskutować, czy to jest dobry tytuł, ale na pewno spełnia swoją rolę i dostarcza informacji, o czym tekst ma być. Może ktoś nie wiedzieć, czym jest „deepfake”, ewentualnie.
Nowy tytuł: „Jak nie dać się oszukać? Naukowcy są pewni. Wystarczy spojrzeć w oczy”
Yyyyy? O czym jest ten tekst i dlaczego miałbym w to kliknąć?

Ciekawe jak to zrobili. Mówiło się, że w uBlock nie ma takich funkcji żeby blokować reklamy na WP.

Musisz, miliony klikają, to i Ty nie możesz przegapić.

Nie wiem jak to zrobili, ale nie mam żadnych reklam na WP i wobec tego na DP:)

1 polubienie

To był tylko wypadek przy pracy…

Reklama Bitdefender niestety nie jest do usunięcia.

Może tu chodzi o to kto dał więcej kasy. Mam taką teorię spiskową jeżeli firma sypnie sporą ilością gotówki to robimy artykuł sponsorowany bez info, że to jest sponsorowane. Jeżeli firma sypnie mniej zielonymi to owszem umieścimy artykuł ale zaznaczymy go jako sponsorowany.

Może, jednak - jak widać - jedna jaskółka wiosny nie czyni… :wink:

@Snow_Rainy - przycisk się pojawił, dzięki, ale… cóż z tego?
Zgłaszam błąd, mija kilka dni, a autor ma to gdzieś.
Ten przycisk to tylko ozdoba?

Nie żeby mnie to jakoś szczególnie dziwiło, to nie te czasy, gdy za każdą pomyłkę przepraszano i od razu poprawiano, ale żeby aż tak zupełnie olewać? Tym bardziej mając podane na tacy co i gdzie.

W komentarzach inni też pisali o tym błędzie i też oczywiście nic.

image

image

image

image

To już wiadomość z przed 6 dni. Dla obecnego świta już nie istnieją :slight_smile:

Względnie możesz mieć problem jeżeli twój system nie jest kompatybilny z funkcja przycisku „Zgłoś błąd w publikacji.”

Gdyby jeszcze powiadomienia działały o komentarzach dodanych na blogu to by się świat nie zawalił.

Wystarczy Radek, wystarczy już bicia.
Między złagodzeniem ataku a atakiem - to mieści się wiele pojęć, od kataklizmu do przesady. Jak przepisywano sraczkonewsa, to tak żyje własnym życiem jak plotka, ploteczka … trafiło do forum - musi wszystko pomazać :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

czasy się nie zmieniły. Na innych portalach fajnie autorzy działają, chociaż nie ma przycisku zgłoś błąd.
Nawet można porozmawiać z autorami - odpowiadają na komentarze i biorą udział w dyskusji.
I nawet nie potrzebują autorskiego systemu komentarzy do tego.
Sorry - ulewa mi sie już.

1 polubienie

Tu też mamy takich autorów, patrz choćby @Snow_Rainy - na zgłoszone uwagi zareagowała natychmiast, @wielkipiec też wchodzi w dyskusje w komentarzach, choć często z pozycji wiedzącego lepiej (ale trzeba też przyznać, że często ma rację), myślę że @Docent również jest komunikatywny i błąd pewnie też by poprawił, choć on raczej błędów nie robi z racji fachowości. :slight_smile:

Natomiast są również autorzy „pożal się boże”, którzy na portalu (a jakże) piszą. I tacy właśnie potem robią złą opinię.

zgadza się. Ci wymienieni są bardzo fajni.
I tylko ich widać na forum na przykład.

Przepraszam, że nie odpisałam wczoraj. Bijemy się w pierś, że gdzieś nam ten błąd przepadł, ale już został naprawiony. Co do zgłoszeń - wszystkie teraz staramy się poprawiać na bieżąco, jednak oczywiście robimy wszystko, by było ich jak najmniej :wink:

To ja zgłaszam przekręt na licencjach do oprogramowania MS pod tym linkiem:

Przy okazji @krystian3w w artykule jest promo kolejnej strony z podejrzeniem o przekręty - zbyt niskie ceny licencji. Czy ekipa może na to spojrzeć?

1 polubienie