DP - nowe otwarcie

Zjechany i tyle, jak praca domowa.

1 polubienie

Zanim wyślesz kogoś do szkoły, spróbuj chwilę pomyśleć aby się później nie ośmieszać.

1 polubienie

Temat zgłębiony i przepraszam @przemopk i @Radek68, rzeczywiście był błąd w nazwie Starogard Gdański, co jest niedopuszczalne! Wpisy były edytowane przez redakcję i błąd został usunięty, niestety po fakcie.

1 polubienie

Jak to mówią lepiej późno niż wcale. Jednak nie pierwszy raz, zbyt pochopnie najeżdżasz na czytelników.
Szkoda, że nikt w redakcji nie ogarnia artykułów i w efekcie mamy powtórki co kilka dni. Notabene w artykule z 20.05 błąd tkwi do teraz.

1 polubienie

Pewnie części przeszkadzają „adwokaci diabłów”.

I chyba pani Karolinka nie ma jeszcze profilu na forum lub trzeba odszukać komentarze jak ją atakowała podróbka „Monika Justyna Richardson de domo Pietkiewicz, tertio voto Zamachowska” (chyba, że ona nie wołała jej z nicka, wtedy zostaje web.archive.org).

Gdy ktoś chce wydać książkę, to mu zależy na tym, żeby przeszła przez korektę, bo wydrukowanego nie da się poprawić. Z Internetem powinno być tak samo, tj chodzi mi o korektę, powinna być zatrudniona jakaś osoba czytająca/robiąca korektę.

1 polubienie

normalnie kompletny :man_facepalming: @Marcin_Bartnicki serio?

Jak już pisałem, od tego zaczniemy.

Jak zwykle lanie wody, zero konkretów. @Marcin_Bartnicki umiesz podać konkretną datę?

1 polubienie

Brawo. Niewielu to umie…

A co, potrzebujesz sobie zapisać w kalendarzyku? :laughing:

Kiedy będą powiadomienia o nowym komentarzu na stronie głównej dla zalogowanych użytkowników ?

@smbody dowartościowałeś się?

Dzięki
To się kiedyś ORMO nazywało.
Tacy co lubią władzy się podlizać przed szeregiem.
Widzę, że dajesz dobry przykład w kapowaniu.
Pewnie teraz też zaraportujesz.

Nie kapowaniu tylko donoszeniu.

A po tym co napisałeś zdziwiłoby Cię to?

W tym przypadku nie byłbym zdziwiony, ale ogólnie wychowany byłem w innym spektrum światopoglądowym. I nadawanie na kogoś ogólnie jest źle postrzegane. Tym bardziej jeżeli nic z tego nie masz a tylko jakąś wewnętrzną satysfakcję.
Obraziło zdanie „pedalaski FB czy Twitter” ? Tak się normalnie kiedyś określało spodnie, buty i inne dziwne rzeczy a;le teraz to faux pass.
Poprawność.

Pamiętaj, ze tutaj większą cenzura przez samych użytkowników niż w realu.

Ale to się robi chore. Przystań „wolności” -forum. A tu takie modele jak @anon741072 co raportuje mnie cały czas.

Mnie tez. Co chwila mi wyskakuje w powiadomieniach usunięty post bo społeczności coś nie pasuje. Nie dziwie się, ze coraz mniej odwiedzających forum. To widać z dnia na dzień. Więcej roli tu jest jak ludzi, z którymi można podyskutować, pożartować czasem. Co do tych tekstów z twojej młodości to chyba tez i moja młodość.

1 polubienie

I nie będzie ludzi. Strzelili sobie w przysłowiowe kolano. Na głównej jako zalogowany nie ma sensu pisać, bo i tak się raczej post nie pojawi. Tutaj też gimnastyka. Wszedłem dzisiaj na forum o 15- około. to byłem sam.
Takie czary.

1 polubienie

Najgorsze, ze nie ma forum komputerowego, na którym są fajni ludzie i takiego, na którym nie możesz podyskutować bo zaraz raporty, bany bo Regulamin forum jest świętością i ważniejszy od wszelkich innych praw człowieka. To tak jakby wyjść z domu, zwrócić komuś uwagę, a on wyjął pistolet i w miedzy oczy. Na tej samej zasadzie na forach działa Regulamin. Nie dostosujesz się to ban i odstrzał, a potem jak wrócisz zlewa, nabita i wypominanie. To wolno, ale, ze to wkurza i jest to prowokacja, na która pozwala administracja for i moderacja to już jest OK. Jak w PRL, przybijasz z moderacją, administracją to robisz co chcesz i nikt cię nie tknie.