DP - nowe otwarcie

aż sprawdzę , jakie reklamy<<<<<<<<</

Też masz 43 wycięte…tak to pokazuje mi jak wyłączę javascript na stronie.
Widocznie masz lepsze ustawienia w blokerze, albo jakieś dodatki jeszcze (clear URL też mam), ale jedynie wycina kilka a nie jak u ciebie 40…
Fajna cepeliada…

Z włączonym blokerem…

On dodał chyba z połowę https://filterlists.com/ ale potem prosi się o samodzielne namierzanie co uszkadza i ocenę czy dana lista przyjmuje zgłoszenia uszkodzeń np. listy ochrony prywatności jak są uparte to nie odblokują domen/plików.

Jak MajkIT nie wyszkoli się sam w pisaniu skrypletów to raczej reklamy WP będzie jako tako wycinało AdGuard Base.

Ząb, zupa zębowa; dąb zupa dębowa, byle nie mówić (…).

2 polubienia

Ocenzurowali moją odpowiedź nawet tu na forum. Nie lubią, jak im kasa ucieka :wink:

1 polubienie

Tak? No to poka! :wink:
Tylko nie zapominaj, że widzę wszystkie wpisy, nawet te „ocenzurowane”, co w twoim przypadku oznacza, że… takich nie ma. Znaczy są, są takie dwa, które… sam wycofałeś. I żadnych innych.
Więc… poka, poka!
:slight_smile:

Historia jak z mangi, niby na wesoło, ale jakoś mi smutno…
Snap339

Nie „paka” a „poka”. Występuje w aglomeracji śląskiej, a oznacza „pokaż”.
Nie żebym stamtąd był, ale uznałem, że to dość zabawne.
A co do meritum - nie znalazłem ani jednego usuniętego wpisu naszego kolegi „bystryy”, więc dlatego tak napisałem.
Nie czuj się smutno. :slight_smile:

To jak wytłumaczyć brak tego wpisu?! :sunglasses: :scream:

Post poleciał w kosmos :frowning:

Przecież nie ma takiej wypowiedzi. Linkujesz do postu, gdzie pisze o cenzurze, a żadnych innych wersji tego wpisu nie ma, choćby ukrytych. Żadnych.

Nie wiem, ale to trochę tak wygląda (nie obraź się za wzięcie Twojego postu, to tylko przykład):

Pomiędzy postami @krystian3w sprzed 5 dni a 1 dni był mój post o filtrach do uBlocka i o ScriptBlocku kierowany do @cyngiel_1 i nadal tego posta nie widzę.

Pewnie ze względu na treść wyleciał.
Żebyśmy za bardzo nie kombinowali, przy omijaniu reklam… :upside_down_face:

Nie po to nam zaserwowano nowoczesność i efektywność wraz z nowym kodem, żebyśmy znowu „nie widzieli” tego, co w takim pocie udało się załatwić w nowym kodzie a z czego przecież portal żyje…

PS. @bystryy
Chyba chodzi ci o ten wpis…więc redakcja jest w porządku, a tobie się chyba pomyliło
https://forum.dobreprogramy.pl/t/nowe-dp-q-a/647099/1302

Świetnie. Pokusiłem się na komentarz, który był odpowiedzią na komentarz Helgi. Nawet się ukazał. Komentarz Helgi został wywalony razem ze wszystkimi odpowiedziami. Moją również, chociaż nie była niecenzuralna.

1 polubienie

W nowej odsłonie z DP będzie odsyłać ‘obok’ na Polygamię?

Zróbmy może tak: z głównej WP niech odsyła na DP a z DP na Polygamię - liczy się za trzy odsłony? :wink:

2 polubienia

To niezłe kwiatki. Nie klikałem w „artykuł”, a tu bezczelne przekierowanie.

Nowe rozdanie redakcjo? Serio? Mieliśmy uwierzyć, że tym razem nie stosujecie PRowej zagrywki by ugasić pożar na forum i w komentarzach? Ostatnio nawet widziałem przytyki w stronę DP w innych serwisach i to nawet nie związanych z tematyką komputerową.

Spoko. Dalej sobie niech WP wysyła klakierów by wchodzili w dyskusję z ludźmi i zbierali baty. Pojęcie „Dobry Pudelek” już wyszło poza DP więc to o czymś świadczy.

2 polubienia

Masakra. Takiej bezczelności i robienia z użytkowników nabijaczy wejść to nawet nie wiem jak to skomentować bo same wulgaryzmy cisną mi się na usta. Tak jak zaczynam gardzić całą WP to nie ma innej strony chyba w internecie która sprawia we mnie takie obrzydzenie.

2 polubienia

W starej odsyłało na Tech WP. Teraz na Polygamię. Chociaż na starej to chyba było oznaczone jakimś drobnym druczkiem, a tutaj jak gdyby nigdy nic. Chociaż czy ten losowy ruch, który tutaj wchodzi to w ogóle obchodzi?

O i sidkwa już napisał kolejny dramatyczny post, jakby przekierowania do innych domen były nowością na techpudelkach. Byle rzucić kupą, byle się przykleiło. Co za mentalność, rany…

Szczerze mówiąc ja Was tutaj nie rozumiem :disappointed: Jest fajna treść tematycznie związana z DP, którą najwyraźniej chcieliście przeczytać, bo kliknęliście - i trafiacie na zaprzyjaźniony serwis, który prowadzi ta sama redakcja. Treść czytacie, możecie nawet skomentować pod tym samym nickiem co na DP. Kto na tym traci?

Problem w tym, że wy w niczym nas nie rozumiecie.
Choć szczerze to myślę, że rozumiecie doskonale ale jako pracownicy nie możecie się do tego przyznać.
Problem w tym, że wchodząc na DP wchodzę na DP i nie chcę wspierać swoimi kliknięciami jakieś innej strony. Jakbym chciał to bym na nią wszedł. A wy zastawiacie na mnie pułapkę bym kliknął i zaliczył wam wejście dzięki czemu na mnie zarabiacie. A ja nie chcę byście na mnie zarabiali. Rozumiesz już czy dalej będziesz udawała że nie? Mało wam że oglądam wasze reklamy? To jeszcze na mnie pułapkę zastawiacie bym wszedł na wasz inny serwis.

1 polubienie