DP - nowe otwarcie

Witam. Zadam jeszcze raz to samo pytanie, bo temat pojawiał się kilkukrotnie i ani razu nie padły żadne informacje na ten temat. Czy i ewentualnie kiedy powróci możliwość dodania aplikacji do listy ulubionych oraz powiadomienia o nowych wersjach tych aplikacji? Funkcjonalność bardzo fajna, korzystało z niej wielu - szkoda, że ktoś wpadł na pomysł aby ją zlikwidować.

Cześć, te funkcje zostaną dodane i wiem, że prace trwają nad nimi

3 polubienia

Gdyby nie forum dobre programy to w życiu bym tu nie trafił. Gdyby nie Adguard w Safari to chyba bym zabił monitor od tych reklam. Za AdGuard ktoś powinien Nobla dostać. Czy wy nie możecie tych reklam mniej, po bokach, a nie tak, ze odechciewa się zaglądać na WP i dobre programy.pl? Ja rozumiem, ze się z tego utrzymujecie, ale tak samo co raz mniej TV oglądam bo same reklamy? Chce coś poczytać i bez blokera reklam mam ochotę nie wiem co wam zrobić. Czy Pan aż tak kocha reklamy, ze je Pan czyta zamiast artykułów na WP lub dobre programy? Pytam całkiem poważnie.

1 polubienie

Za to masz wincyj reklam :stuck_out_tongue:

Piękny Zonk na głównej stronie. Ciąg…a wersja beta jak Windows 10 chyba.

Przecież rozwiązanie użytkownicy podają Wam jak na tacy od wielu miesięcy. Wymagać rejestracji, bo łatwiej zbanować konto niż użerać się z botami czy trollami, którzy teraz maja bezproblemowy dostęp do komentowania. Spadnie ilość komentarzy, ale ogarnie to ten syf. Pod nickiem niewielu jest tak odważnych, bo łatwo jest zostać odstrzelonym.

@anon54231974

Ogólnie dyskusja o tym co działa, a co nie na „Nowym DP” odbywa się tu:

Nowe DP - Q&A

Nie ma sensu po raz kolejny tego wyciągać w innym miejscu

Wy jesteście głupi, czy udajecie? Ilość wejść na stronę nie spadnie, jak zablokuje się komentarze anonimów.
Wręcz wzrośnie, jak kiedyś. Nikt nie lubi gadać do słupa.
Oni i tak wchodzą na stronę i nie wracają…nie czytają.
Na jakiś pedalskich FB czy twitach trzeba się logować, a tutaj nie? dlaczego?
Odpali obejrzy reklamy i cześć
Generujecie tylko niepotrzebny ruch

przejrzałem materiały na https://www.dobreprogramy.pl/informacja-prasowa,autor,6587552091920001 - i to są faktycznie materiały prasowe, to, że prasówka ma zabarwienie reklamowe to co innego.

Możesz porównać:
https://jacekjankowski.pl/roccat-przedefiniuj-z-nami-swiat-gamingu-dzieki-membranowym-mechanicznym-klawiaturom-roccat-pyro-i-poznaj-zalety-spektakularnego-oswietlenia-rgb-w-roccat-magma/
vs

zresztą każdy z artykułów widzę, że ma znacznik „Materiał partnerski”, chociaż z tego co wiem nie jest to opłacony materiał

1 polubienie

Odpowiadam za redakcję, nie za reklamy, moje komentarze nic więc tu nie wniosą, dlatego uciąłem ten wątek na starcie. Przy czym nie uważam, żeby ta siatka reklamowa była specjalnie uciążliwa. Mówię całkowicie poważnie.

@jajecpl jest zalogowanym użytkownikiem, ale zaczyna post od obrażania redakcji, komentuje dane, których nie zna (bo nie może mieć do nich dostępu) i pisze o „pedalskim” Facebooku - za tę frazę moderator usunąłby komentarz pod artykułem. Jak widać samo logowanie nie wystarczy. Nie ma jeszcze ostatecznej decyzji co do komentarzy. Wrócimy do tematu za kilka tygodni.

2 polubienia

Społeczność skupiona wokół dp, to są ludzie wyjątkowo wrażliwi na reklamy online :wink:

5 polubień

Potwierdzam. Ten portal dobre programy nie powinien stawiać na zarabianie tylko an reklamach, a na skupieniu się na szerokopojętym iT, którym tez są programy i oprogramowanie jak systemy operacyjne. Na razie ten portal zmienia się w drugie WP, albo drugi już nawet nie pudelek, a kundelek.

Gościu, ja pamiętam początki WP i forum z Ogrodnikiem Januarym :wink:

Gościu, ja na WP nie zaglądałem nigdy wcześniej tylko na dobre programy.pl, które sprzedały się reklamom.

Nie. Zawsze były. Tylko nie były takie PRYMITYWNE.

1 polubienie

Jaki szef, takie reklamy ot co. szef - czytaj WP portal.

Ja pamiętam wp z tych czasów:
https://web.archive.org/web/19990504195938/http://forum.wp.pl/

Użytkownik jajecpl to jeden z nielicznych przypadków, który agresywnie podchodzi do komentowania za co niejednokrotnie był upominany, ale ogólnie nie jest tutaj tylko po to by robić zadymę. To co się momentami odwala w komentarzach na portalu wygląda tragicznie. Anonimy wszczynają polityczne przepychanki, prowokują zaczepki, rzucają odpowiedziami, które mają rozmówcę podrażnić. Kropka w kropkę rynsztok z sekcji komentarzy na wp.pl, który niejednokrotnie widziałem.

2 polubienia

Sam się zastanawiam dlaczego @jajecpl ma takie fory, bo to najczęściej raportowania przeze mnie osoba.
Już nawet Bogast (pod różnymi nickami) takiego trollowania nie odwala :wink:

Ma znajomosci u moderacji. Bywa. Ewentualnie moderacji już się nie chce tracić czasu na niego.