DP - nowe otwarcie

Wiatr bez końca wieje przez tę noc
i niesie kurz prosto w oczy, i oślepia
A cisza mówi głośniej od słów
O obietnicach złamanych

Pink Floyd, Sorrow.

1 polubienie

Co do forum… Bo od kiedy te wielkie zmiany weszły, jest lipa i administracja ma gdzieś, nie poprawia tego błędu, nie widać tego z ich strony.
Napiszesz na forum, za chwilę chcesz edytować tekst:


Jakiś bot majstruje Ci za każdym razem. Może bot WP!
Zapiszesz zmiany:

Kpina…
Dopiero kolejne podejście akceptuje zmiany.

2 polubienia

Tak jest jak chcesz edytować komentarz tuż po dodaniu. Tak się dzieje od aktualizacji silnika forum, ale to nie jest żaden bot. Wygląda mi to na połączenie-widmo. Wystarczy chwilę poczekać.

Ciekawe kruczki przybyły, anonim szybko publikuje komentarze, a z kolei zalogowany musi czekać na akceptację. Tylko u mnie tak jest na głównej pod publikacjami?

1 polubienie

Nie, to norma. Po prostu WP nastawiło się na ilość odsłon/komentarzy. Zarejestrowani wpadają w moderację (ręczną), a anonimy lecą bezpośrednio.

Dodajmy również o rodzącej się cenzurze. Komentarze które początkowo przechodzą przez moderację są usuwane przez towarzyszy redaktorów.

1 polubienie

No dokładnie, ale to swoją drogą. Czasu nie mają, żeby tekst zredagować i zrobić korektę, ale komenciki zawsze zdążą przejrzeć

Mądrych komentarzy zdarza się jak perła między świnie. To po co się pchać z komentowaniem? Teraz jest takie „newsiarstwo”, że tylko odpowiedni jest hejt.
Mądrego tematu dawno nie czytałem/nie widziałem. Nawet tematu na wywołanie zażartej dyskusji nie było. Jest bla i jeszcze bla i bla.
Żeby tekst oburzenia był spłukiwany do koloze… tu, kloze… tam, - to woła o pomstę.
Po co komentować?

1 polubienie

Droga redakcjo dlaczego jako wieloletni zalogowany użytkownik nie mam żadnych rang. Mało tego na forum też mam świeżaka? Mało tego komentarze zalogowanych idą pod moderację, a anonimów od razu się pojawiają. Nie powinno być odwrotnie? Smutne to, że DP odeszło.

2 polubienia

Seba - masz profil ukryty, to i upvotes nie zobaczymy, a mogłoby wcale nie być smutno :wink:

Dlatego że Redakcja ma nas głęboko w tyle.

3 polubienia

Teraz nie liczy się człowiek. Kasa, misiu, kasa!

1 polubienie

To może zrobimy zrzutkę, odkupimy dobreprogramy od WP, przywrócimy stary wygląd, wywalimy reklamy i będziemy prowadzić portal za darmo?

To obrzydliwe, że ktoś chce zarabiać pieniądze. Tfu! Ja pracuję za darmo i każdemu polecam ten styl życia. Teraz wszyscy tylko pieniądze i pieniądze. A człowiek to nikt.

2 polubienia

Ja bym się dołożył kilka stówek nawet. Ale po co wykupywać za miliony stronę? Od trzech lat zalega odłogiem strona utrzymana https://www.programki.pl/ i śmiga OK. Przejąć za tysiące. Było tam nawet niezłe forum.

1 polubienie

Ja bym nawet dorzucił swój order zalogowanego użytkownika! Bo przecież skąd pieniądze…

cenzura – Słownik języka polskiego PWN

Tak, to na pewno jest „CENZURA”. :laughing:

Jeszcze napiszcie o punkcie w Konstytucji o wolności wypowiedzi. Albo podajcie prosto WP do prokuratury, że łamią wszystkie możliwe prawa. Ten trolling jest już naprawdę żałosny.

Wow, napisałem jedno zdanie bez określenia osoby i już wyrwane z kontekstu pod wycieczkę osobistą. Jakie to jest przewidywalne. xD

A to jakby ktoś miał wątpliwości, czego chce sidkwa i reszta tej bandy - spamu i wylewu szamba.

1 polubienie

Oczywiście masz na myśli swoje wypowiedzi.

1 polubienie

Czemu jeszcze nie zgłosiłeś tak oczywistego łamania prawa i ograniczasz się do płaczu na forum? Serio, na co ty czekasz? Jeżeli to miałoby zmienić DP na lepsze, zrób coś pożytecznego. :slight_smile:

Nic nie jest wyrwane z kontekstu i nie jest wycieczką osobistą. Na drugi raz nie zmieniaj swojego wpisu po czyjejś wypowiedzi.

1 polubienie

Witaj,
Jest to automatyczna wiadomość od dobreprogramy - forum , aby poinformować Cię, że twój wpis został usunięty.

Twój wpis został oznaczony jako
nieodpowiedni: społeczność uznała, że zbyt agresywny lub niezgodny z jej wytycznymi.

Ten post został oznaczony przez społeczność, a personel zdecydował się go usunąć.

Twoje zdanie mam tam, gdzie @smbody wchodzi "redakcji" aż po kostki u stóp.

Zapoznaj się z naszymi wytycznymi społeczności po więcej szczegółów.

LOOOOOOOL XD

Piękna cenzura :kissing_heart:

.

1 polubienie