DP - nowe otwarcie

Nie próżnują - nowy filtr dla ukrywania tych śmieci:

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl##div > div > time ~ :is([href*="/informacja-prasowa" i], [title*="informacja prasowa" i], [href*="/artykul-sponsorowany" i], [title*="artykuł sponsorowany" i]):upward(3)

Niestety w takiej formie kompatybilne tylko z uBO i AdGuard.

Fani ABP mogą testować to:

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl#?#header ~ div div:-abp-has(> div > time ~ :is([href*="/informacja-prasowa" i], [title*="informacja prasowa" i], [href*="/artykul-sponsorowany" i], [title*="artykuł sponsorowany" i]))

W Waterfox Classic/PaleMoon/Basilisk trzeba też zmienić sobie is w -moz-any.

1 polubienie

dzięki dodane

Niesamowite. W jednym artykule zmieniono tytuł z dającego jakieś przeświadczenie, o czym jest tekst na taki, który absolutnie nic nie mówi. Wspaniale.

Stary tytuł: „Źrenica prawdę ci powie. Naukowcy znaleźli haka na deepfake”
Można dyskutować, czy to jest dobry tytuł, ale na pewno spełnia swoją rolę i dostarcza informacji, o czym tekst ma być. Może ktoś nie wiedzieć, czym jest „deepfake”, ewentualnie.
Nowy tytuł: „Jak nie dać się oszukać? Naukowcy są pewni. Wystarczy spojrzeć w oczy”
Yyyyy? O czym jest ten tekst i dlaczego miałbym w to kliknąć?

Ciekawe jak to zrobili. Mówiło się, że w uBlock nie ma takich funkcji żeby blokować reklamy na WP.

Musisz, miliony klikają, to i Ty nie możesz przegapić.

Nie wiem jak to zrobili, ale nie mam żadnych reklam na WP i wobec tego na DP:)

1 polubienie

To był tylko wypadek przy pracy…

Reklama Bitdefender niestety nie jest do usunięcia.

Może tu chodzi o to kto dał więcej kasy. Mam taką teorię spiskową jeżeli firma sypnie sporą ilością gotówki to robimy artykuł sponsorowany bez info, że to jest sponsorowane. Jeżeli firma sypnie mniej zielonymi to owszem umieścimy artykuł ale zaznaczymy go jako sponsorowany.

Może, jednak - jak widać - jedna jaskółka wiosny nie czyni… :wink: