Dyskusja o nowej stronie DP

Pytam bo nie wiem. Czy dla blogów są jakieś statystki?

Tu już chyba nikt z redakcji nie odpowiada. Nawet ta kobitka wyznaczona do kontaktu z użytkownikami.

Kiedy będą powiadomienia o tym, że ktoś odpisał/odpowiedział na nasz komentarz pod artykułem na DP? Po prostu przyznajcie, że tacy z was wybitni IT specjaliści, że tego już nie będzie bo nikt z was w całej WP nie potrafi tego wdrożyć i nikt już więcej o to pytać nie będzie.

2 polubienia

Ja tam masowo sprawdzam odpowiedzi skryptem z poziomu Basha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
dpreplybynick.zip (1,6 KB)

$ chmod +x dpreplybynick.sh
$ ./dpreplybynick.sh "Nick_do_którego_chcemy_sprawdzić
_odpowiedzi_w_ostatnich_10_artykułach"

@Docent PING?! :hugs:

Na razie nie mam nowych informacji innych, niż że prace postępują. Jeśli chcecie szczegółów, to wczoraj udało się zmergowac już PoC w postaci strony glównej z blogami, ale jeszcze bez reklam i sekcji specjalnych. Jesteśmy już jednak coraz bliżej (tak wiem, reklamy możemy sobie darować… ;)).

Btw, w tym wątku zrobił się już niezły bałagan, a połowa postów jest nie na temat… Proponuję powoli go wygaszać. Jeśli będą nowe pytania o konkretne tematy, to najlepiej będzie założyć nowy wątek - dla czytelności. Dzięki!

Dokładnie, sajgon tu jak nie wiem.
Poza tym reklamy i tak wytną AdGuard’em.

Nie wytną jak znowu AdamWr pójdzie na 2 tygodnie urlopu lub 3 tygodnie chorobowego, że nie ma prawa siadać.

Pamięam wcześniejsze (lepsze) czasy istniejącego kiedyś wortalu dobreprogramy, który głównie zajmował się oprogramowaniem. Odwiedzając aktualną wersję strony zainteresował mnie jeden artykuł na 15 czy 20. Niski poziom tych wypocin widać na przykład po ilośći komentarzy - kilka sztuk od anonimów.
Wszystkie funkcje stworzone dla kiedyś istniejącej społeczności zostały usunięte (brak reklam dla aktywnych, odznaki, lista znajomych, możliwość zmiany skróki, Jabber, dioda, motyle, itp). Aktualnie reklamy zajmują więcej przestrzeni na stronie niż treść artykułów. Widać, że zmieniła się docelowa grupa odbiorców i pewnie dlatego społeczność się rozpadła. Artykuły wyglądają jak tłumaczone newsy z anglojęzycznych serwisów, strona serwuje masę reklam i wszystko się zgadza heh …

3 polubienia

No no. Redakcja też była inna. Gdzie np. @xyrcon, @Kristov_pl, #Snow_rainy i inni? Winowajcą jest WP - inny właściciel…
Pamiętam wiele: ten ludek, diodę, odznaki, HotZlot, ColdZlot and more.
Cóż. Wszystko się kończy. :frowning: :frowning:

Teraz jest tio takie przereklamowane, pełne sponsoringu i takiego… Trudno mi obrać to w słowa. Ten stary portal był nastawiony bardziej na czytelników, a nie many-many-many…

2 polubienia

Przecież oni wciąż są w redakcji i nawet na forum się udzielają. Oczywiście nic sensownego z tego ich udzielania nie wynika ale to na inny temat.

2 polubienia

https://www.youtube.com/user/dobreprogramypl
Tutaj były emisje na żywo i czat …czy mi się coś poplątało… chyba w środy.
Powoli i forum wymiera.
Kiedyś było fajne forum PlayStation i Sony najpierw je wykastrowało z fajnych funkcji, obiecując nowe lepsze wydanie a potem zaraz stwierdzili, że fora to przeżytek dla dinozaurów i nie warto je utrzymywać.
Młodzi mają mleć papkę na żywo na socjalach.
Forum miało wielkie archiwum dotyczące wszelkiej maści rozwiązań problemów z konsolą i każdy na bieżąco mógł je przeglądać i tym samym rozwiązać swój problem, również od ręki zadając pytanie.
Na socjalach…to zupełnie inaczej wygląda.
Bez sensu.
A zaczęło się tak samo…nowe lepsze wydanie.
Coś to lepsze, wszędzie się szybko kończy.
Wypychają nas wszystkich na jakieś fanpage, socjale i inne ogłupiające zawartości.

1 polubienie

Ja to się dziwię że idące z duchem czasu DP ku świetlanej przyszłości ku nowej modzie nie ma jeszcze konta na Instagramie. Tak bardzo mi się marzy oglądać piękną sylwetkę osy @Snow_Rainy , wyrzeźbiony tors @Kristov_pl i nienaganną cerę jak pupcia niemowlęcia samca alfy @Marcin_Bartnicki :wink: Subskrybowałbym mocno. :wink:

1 polubienie

Poczekaj jeszcze trochę i nas stąd „wypchają” na te żałosne socjale…gdzie będą tylko zajawki, głupie wstawki i inne głupoty.

1 polubienie

Mam chyba te livy gdzieś na dysku w postaci MP3.
I tapetki na pulpit :slight_smile: Dać to wam?

Nie śmieszne…

Takie konto jest od dawna… @dobreprogramy • Instagram photos and videos

1 polubienie

Brak potwierdzenia tożsamości obok pseudonimu „instagramowego” okejką „:white_check_mark:” .

W opisie: „Oficjalne konto” - po internecie krąży opinia, że taki tekst raczej świadczy o fałszywości.

1 polubienie

Odkopałem tapety:





















Pamiętacie Pirata?

2 polubienia

Właśnie mi go przypomniałeś a całkowicie o nim zapomniałem. Pamiętam z nim krótkie komiksy. Aż łezka się w oku kręci. Jaki świetny kiedyś to był portal, jak redaktorzy podchodził do użytkowników, jak ich szanowali, jakie ci ludzie którzy prowadzili DP mieli świetne pomysły z lekkim humorem jak właśnie ten pirat. A teraz? To jest dno, syf. Brak słów. Aktualna załoga nie ma kompletnie pomysłu na prowadzenie DP.

1 polubienie