Dyskusja o nowej stronie DP

Od tego ma @gtxxor. Zakładam, że skoro @gtxxor został viceszefem to szefem jest @Docent

1 polubienie

STOP MOWIE NIENAWIŚCI Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.

Wpadłem na DP zobaczyć postępy nad trupem, patrzę w komentarze i nie wierzę.
Sami to stworzyliście dając pełnię władzy anonimom

2 polubienia

Ano - piszę komentarze, piszę jako Bogdan_G.
Nima.
O! Widzę swój tekst - a to jakiś anonim mi ukradł komentarz!
Łapać złodzieja i lać rympałem.
Co! @gtxxor puchnie?
A nie ładnie panie władzo, nie ładnie staremu przerzucać komentarze celowo, albo przez błąd - z zalogowanemu Bogdanowi G kradniesz i dajesz anonimowi.
A nieładnie Panie Specjalista Techniczny.
Anonim, to niby TY człowieku? Jest Was pal sześć? Już zarobiliście na porsche i langrovera?
Nie podejrzewam, że jesteś głupszy od pi pi pi i nie masz nic z afery anonimowej. Psujeta portal z ochoty, satysfakcji itp?

Bo może trza się zwrócić do Zarządu WP holding lub Rady Nadzorczej WP holding.

ale tam nic nie działa:slightly_smiling_face:

na prawdę przeszkadzają spoko wypełnią je następnymi reklamami

Ta formułka w ogóle jest głupia. Pokolenie płatków śniegu jest urażone o wszystko, nawet konstruktywną krytykę :slight_smile:

BTW. Przyznaję bez bicia, że przez przypadek zminusowałem jeden komentarz pod artykułem. Naprawdę nie można tego wycofać samodzielnie? Żenada …

1 polubienie

Mało tego, nie można usunąć konta, błąd wyskakuje :smiley:
Najbardziej mnie irytuje fakt, że z danymi logowania z dp można się zalogować na stronie polygamia. pl
Nigdy tam nie zakładałem konta, i jak dla mnie śmierdzi mi tu policją i prokuraturą. Bo ktoś bez mojej zgody przehandlował dane użytkowników.

Ani się obejrzysz, a przekształcą Twój profil na WP 1login :stuck_out_tongue: i będziesz we wszystkich pseudo-serwisach WP.

Nie, szefem (menedżerem) w zespole Technologii WP jest Marcin Bartnicki jako zwierzchnik ds. redakcyjnych. Wojciech kieruje zespołem IT, który odpowiada m.in. za redesign DP czy Poly.

To dwie odrębne struktury: publishing i IT. Choć jakbyśmy zaczęli się w to zagłębiać, to jest temat na całą noc :wink:

Wiesz jak to jest, najpierw chcą dokończyć tą betę serwisu zanim spora część czytelników ucieknie.
Ahhh te statystyki :slight_smile:

Powiem tak. To jest te nowe DP i jego wyższy poziom:

Gratulacje. Kurtyna.

Jak dodałeś “mój” najnowszy filtr na wycinanie anonimów, to tak może być, że widzisz pustki jak tylko anonimy odpowiadały:

polygamia.pl,www.dobreprogramy.pl##div[id^=“komentarz”] span:contains(niezalogowany):upward([id])

W filtrze może być wada, że wycina komentarz jak ktoś hejtuje zalogowanego anonimowo. Na szczęście nie ma w uBO i AdGuard.

Niby nie ładuje się osadzony post reddit w tym artykule, taka duża luka przed ostatnim akapitem, najpierw miga na szaro biało lub szaro czarno i lipa.

Chamsko portal. Piszę tak:
https://www.fotosik.pl/zdjecie/2c14a9b26d506e63
Ukradli złodzieje! @gtxxor oddawaj! Masz mi parę setek komentarzy doliczyć do emerytury i przepraszaj innych!
Snap181
Na fotosiku widać Bogdan_G piszę. a za chwilę ono jest przerobione na anonima, ano nima mnie.

ale się obrywa za “release”…
Zapewne są to choroby wieku młodzieńczego, jednak trzeba przyznać ze premiera w odbiorze chyba podobna do tej Cyberpunka :slight_smile:

Nie wiem jak to tam DP rozwiązuje, ale może tak jak CD projekt?

“Hej - wiemy że część rzeczy nie działa. Wyestymowaliśmy i wyszło nam, że patch 1.1 będzie dostępny za 2 tygodnie. Następne będą się ukazywać co 2 tygodnie” :wink:
tak tylko sugeruję.
To znaczy - jak chcą, ale no na artykuł “success story” to bym się nie porywał już dziś.

Ja wchodzę i sprawdzam z ciekawości czy blogi są dostępne codziennie. Nie spodziewałem się, że będzie tak długo trwało.

Na rollback też bym się nie porywał - to wizerunkowo, to by była katastrofa i tak.
No i tak w sumie, to chyba dobrze, że to @gtxxor się wypowiada, a nie lisek, czy docent. Oni pewnie mają się teraz czym zajmować.

Z pozytywów to nie wiem co się zmieniło, ale DP po migracji spadły z czarnych list niektórych filtrów stron.

Wiecie co? Polygamia (czy jak tam jej, nieważne, dość głupia nazwa) ma, z tego co wiem, ten silnik już dłużej i tam te same problemy od dłuższego czasu (uwaga!) są znane i co? I wprowadza się to na DP.
Ja tego nie ogarniam, ale chyba nie muszę. Nie musze ani tam ani na DP zaglądać, obowiązku nie ma, tylko trochę szkoda…

To jedno ze zdań w ankiecie pod artykułem “Hej, czytelniku. Polygamia potrzebuje twojej opinii!”:
image

I jedno z pytań w ankiecie pod artykułem:
image

I chyba pierwszy komentarz:
image

I co? I to samo fundują nam na DP i się dziwią, że nie działa??

Jak było robione nowe dp

oj chyba nie - nie znam się, ale mi to wygląda na źle zrobione strony
wejdź na stronę polygamia . pl i zaloguj się danymi z dp :smiley: polygamia i dp mają ten sam problem z dodawaniem komentarzy oraz usuwaniem konta :slight_smile: tz. nie można usunąć konta

danymi logowania z dp możesz się zalogować na polygamia …