Dyskusja o nowej stronie DP

Przyszedłem sprawdzić jak tam rewolucje w dp.
Może wam pokażę - 34" 21:9

1 polubienie

No i co mamy tu widzieć??

Jak lubisz gonić wzrokiem za rozciągniętym akapitem, a część pewnie z 5 linii zmieni się w jedną to twoja sprawa.

Masz wklejkę screena z głównej strony dp.
Portal przeprowadza rewolucję i na ogromnym ekranie za przeproszeniem g**no widać. Wchodzę na stronę główną i widzę na 34 calach 3! słownie 3 artykuły. Zresztą na standardowych niewiele więcej widać. To nawet żałosne nie jest. Chciałem w ten sposób podkreślić jak bardzo g****iany jest teraz dp.

1 polubienie

No i dlatego pozbyłem się takiego monitora, fajnie film popatrzeć, czy grę, ale do neta i pracy się nie nadaje.
16X10 jak dla mnie . i telewizor.

Ja z kolei po przesiadce nie chcę widzieć standardowego. Doskonały do wszystkiego, no chyba że jest się grafikiem to bym odpuścił :wink:

No właśnie dorabiam czasami jako grafik. I taki monitor mnie przerósł.
Próbowałem wzystkiego.
Ludzki wzrok po prostu nie ogarnia. Niby fajnie - narzędzia, dużo miejsca. allle nie.

A ja zawsze wybieram (jeżeli mam wybór) dwa mniejsze monitory niż jeden duży. Zdecydowanie wolę dwa 24 calowe niż jeden 32 calowy. Zupełnie inna (moim zdaniem dużo lepsza) ergonomia i kultura pracy.

W KDE masz szybką zmianę zadań, / nie chodzi o pulpity/ I w zasadzie drugi monitor niepotrzebny.

Czy już działają powiadomienia o komentarzach przy newsach na stronie głównej ?

Kuriozalnych rozmiarów paski po bokach…

KDE

@jajecpl KDE się nie używa. Poczytaj sobie dlaczego. Głównie z uwagi na problemy wynikające z dziwnych zmian licencyjnych frameworka na którym KDE bazuje

1 polubienie

Która to zmiana nie zawsze działa; a jeśli już jej się zdarzy zadziałać, to i tak nie w sposób w jaki powinna zadziałać. To ja podziękuję jednak.

Jest takie powiedzonko: „jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego”. Idealnie pasuje do KDE.

Jak się nie umie, to nie działa.
Ja po staropolsku „a u mnie działa”

Dlatego też wszystko powyżej 5.15 jest tylko „łatane” :slight_smile:

5.16 już trzeba zapłacić.

@anon41984168 jakbyś połączył wszystkie dotychczasowe swoje konta i „osiągnięcia” na DP, to byś miał poziom gold :wink:

Nie działają. Nie wtem też jak u innych, ale praktycznie nie działa zapamiętywania logowania na stronie - codziennie muszę się logować.

ostro kolega @bachus poszedł… nie ma co…

U mnie tak samo. Trzeba @Docent’a zawołać…on to ogarnie

A to akurat u mnie działa – wchodzę i jestem zalogowany, tak na głównej, jak i na forum.

W moim przypadku forum działa, natomiast na stronie głównej nie.

Płacić za KDE? Coś przespałem?