Dyskusja o nowej stronie DP

No i to całkiem sporo nawet… Polecam mój link z postu wyżej. Tam wszystko jest rozjaśnione

Przy próbie dodania nowego wpisu do serii wyrzuca błąd „Coś poszło nie tak
Upewnij się czy dane są poprawne i spróbuj ponownie.” ;x

Nie za KDE, ale QT. Licencja.

Hej, przeklikałem przed chwilą dodawanie zarówno z poziomu widoku wpisu jak i z poziomu widoku serii - i udało mi się dodać. Czy możesz napisać, który wpis do której serii dodawałeś i czy błąd jest u Ciebie powtarzalny? Dzięki!


Wpis ten najnowszy. Teraz próbowałem z mobilnego Chrome, ale jak pisałem w nocy to ten sam problem miałem na desktopie.

A nie brakuje opisu? Jeśli tak, to komunikat mało mówiący, ale może o to chodzi właśnie…

Sprawdzę, aczkolwiek wcześniej ten opis nie był wymagany i nie bardzo wiem dlaczego muszę go uzupełniać :slight_smile:

EDIT. Z opisem poszło, ale „nic ważnego” to trochę słaby opis :stuck_out_tongue: To naprawdę musi być wymagane?

Sprawdź ze spacją o zerowej szerokości, raczej serwer sprawdza poprawność, to nie można użyć na poziomie przeglądarki:

acis.js
aopr.js
aopw.js
ra.js

Pewnie by nie musiał być wymagany :wink: zdejmę przy okazji walidator z tego pola.

1 polubienie

Są jakieś plany wznowienia współpracy z @x-kom.pl lub nowej z np. morele.net?

1 polubienie

Ze strony x-kom to był raczej chwyt marketingowy a nie prawdziwe upusty.
Sprzęt za ponad 3500 zł a oni dawali 70 zł „upustu”…to chyba raczej kpina a nie prawdziwy rabat.

2 polubienia

Nikt nie obiecywał wielkich upustów, czasem nawet nie dawali żadnych, ale takie mieli prawo, ale często jednak było to 20, czy 30 zł za coś kosztującego 200 czy 300 zł. A to już około 10%, więc nie był to tylko „chwyt”.

@Snow_Rainy
SK Hynix przyznało się do wyprodukowania wadliwych pamięci

Co tu dużo pisać, po prostu przywróćcie przycisk do zgłaszania błędów (wspomnij o tym Wojtkowi), bo jak widać przydałby się.
Plus te powiadomienia o komentarzach, o czym pisze Takumar.

PS. błąd nadal jest.

Jak założysz sklep i zaczniesz szastać upustami, to szybko zamkniesz sklep. Z tego co dało się zaobserwować to i tak często szli nam na rękę.

Biję się w pierś, oczywiście już zrobiłam poprawkę.

Co do przycisku pozwalającego na zgłaszanie błędów - jestem bardzo, ale to bardzo ZA jego przywróceniem. Wydaje mi się zresztą, że ten pomysł padł kilka(naście) postów wcześniej, tak samo jak kwestia powiadomień.

Podpytam czy są takie plany :slight_smile:

Widzę, że mało wam reklam i tekstów sponsorowanych ma głównej, to jeszcze trzeba ponownie dowalić spamem od X-komu. Brawo, brawo, brawo!

Na jakim świecie żyjesz? Zobacz a MM ma się dobrze.

Zwykły biznes, za drobne upusty zyskiwali reklamę.

1 polubienie

Dodam, że bardzo ważną sprawą byłoby, aby był on dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników, bo inaczej nie opędzicie się od spamu od anonimów, którzy będą zgłaszać nie tyle błędy, a po prostu Was krytykować. A prawdziwe zgłoszenia gdzieś zaginą w tym wszystkim.
Coś jak prawdziwe komentarze na DP od zalogowanych, w tłumie anonimowych, co też jest do poprawki, bo to co teraz mamy, to dość marny erzac ich ukrywania:

Myślałem, że skoro działało to na zasadzie ‘specjalne rabaty dla użytkowników dobrychprogramów’…to stać ich przynajmniej na jakieś 5% ceny (właśnie na drogi sprzęt).
Jakoś inni dali 300 zł upustu i dalej istnieją…
Tym bardziej, że ten rabat dawali nie wszystkim na dany sprzęt - ale jednorazowo, na jeden egzemplarz.
No cóż, jak to mówią ‘chytry dwa razy traci’ i to chyba najlepsze motto tego serwisu…mogłem przecież kupić u nich a nie u konkurencji…

Ale że co? Bo nie kumam Twojego toku „myślenia”.