Dyskusja o nowej stronie DP

@Docent jak się posuwają prace nad blogami na głównej portalu?

1 polubienie

Dziękuję za słowa uznania, bardzo mi miło.

@Silny_Ogor tam w redakcji to jedyny chyba poważny człowiek to @Docent cała reszta to jakby z kabaretu Monty Pythona wyrwana. @Kristov_pl , @Marcin_Bartnicki , @Snow_Rainy to najbardziej zabawni ludzie w redakcji. Ten cały @Marcin_Bartnicki pamiętam jak dwa tygodnie temu obiecał, że za kilka dni wraca z urlopu to się odezwie na forum. Chyba ktoś mu powinien przypomnieć, że zapomniał o swojej obietnicy. Jednak z drugiej strony po co ma się odzywać jak jego gadanie niczego nie wnosi sensownego?

2 polubienia

Czyli jednak musi być wymagany? Nic się w tej sprawie nie zmieniło.

Może jest na miesięcznym urlopie :wink:

Nie, nie, dwa tygodnie temu mówił, że za kilka dni wraca z urlopu to się odezwie. Dla mnie kilka dni to nie dwa tygodnie czy miesiąc. No ale biorąc żenujący poziom redakcji DP to może faktycznie u nich kilka dni to nawet kwartał może trwać.

1 polubienie

Możliwe, że za kilka dni przeczytamy, że kolejny naczelny opuścił szeregi DP w trybie pilnym :wink:

2 polubienia

Trzeba było słuchać piorunów - to był Głos Szefa z Góry!
Niezależne Media obedrą wszystkich ze skóry!
Obedrą z każdej wolności, słowa, wdechu i wydechu.
W Polsce Darmowe zdechło.

Spie… dziady!

Powiadomień zachciewa się, edycji komentarzy, blogów na głównej!
Będzie tylko ściema i rym

1 polubienie

Jeden się chwalił, że się oddalił, drugi, że się wydalił, kolejny szuka okazji :wink:

2 polubienia

Przy obecnym zalewie komentujących z IQ wyborcy partii rządzącej nie wiem, po co komu te powiadomienia. Lubicie być powiadamiani, że ktoś dokonał aktu defekacji? Ja osobiście nie, chociaż nie zabraniam wam być mniej wybrednymi. :thinking:

Z drugiej strony akty defekacji Hejtera i pozostałych jego kont nawet są akceptowalne przez społeczność DP. Więc może faktycznie to lubicie… :sweat_smile:

1 polubienie

Po części to dobra rzecz - wstrzymywanie się powoduje napływ posranych myśli do głowy, czyli defekacja może być dobrym znakiem.

1 polubienie

Rozumiem pysiaczku, że do mnie pijesz? Ano, jak zwykle się zbłaźniłeś, bo mam tylko jedno konto.

1 polubienie

Pytam bo nie wiem. Czy dla blogów są jakieś statystki?

Tu już chyba nikt z redakcji nie odpowiada. Nawet ta kobitka wyznaczona do kontaktu z użytkownikami.

Kiedy będą powiadomienia o tym, że ktoś odpisał/odpowiedział na nasz komentarz pod artykułem na DP? Po prostu przyznajcie, że tacy z was wybitni IT specjaliści, że tego już nie będzie bo nikt z was w całej WP nie potrafi tego wdrożyć i nikt już więcej o to pytać nie będzie.

2 polubienia

Ja tam masowo sprawdzam odpowiedzi skryptem z poziomu Basha :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
dpreplybynick.zip (1,6 KB)

$ chmod +x dpreplybynick.sh
$ ./dpreplybynick.sh "Nick_do_którego_chcemy_sprawdzić
_odpowiedzi_w_ostatnich_10_artykułach"

@Docent PING?! :hugs:

Na razie nie mam nowych informacji innych, niż że prace postępują. Jeśli chcecie szczegółów, to wczoraj udało się zmergowac już PoC w postaci strony glównej z blogami, ale jeszcze bez reklam i sekcji specjalnych. Jesteśmy już jednak coraz bliżej (tak wiem, reklamy możemy sobie darować… ;)).

Btw, w tym wątku zrobił się już niezły bałagan, a połowa postów jest nie na temat… Proponuję powoli go wygaszać. Jeśli będą nowe pytania o konkretne tematy, to najlepiej będzie założyć nowy wątek - dla czytelności. Dzięki!

Dokładnie, sajgon tu jak nie wiem.
Poza tym reklamy i tak wytną AdGuard’em.

Nie wytną jak znowu AdamWr pójdzie na 2 tygodnie urlopu lub 3 tygodnie chorobowego, że nie ma prawa siadać.