Dyskusja o nowej stronie DP

To jest coś innego i też tak mam. :slight_smile: Choć oczywiście też podchodzę do takich artykułów z dystansem, ale to mnie nie drażni, a nawet przejrzę. A już najbardziej lubię, gdy zareklamowanie czegoś to tylko pretekst do artykułu bądź filmu. Uwaga Naukowy Bełkot na YT od czasu do czasu robi tego typu filmy i to się sprawdza.
Przykład, gdzie reklama książki jest pretekstem na całkiem fajny cały odcinek.

Nie wiem czy dyskusja była już poruszana, ale wejście na forum mocno obciąża CPU. Na głównej spokój, ale forum mi grzeje procesor. Coś się wykrzaczyło.

Wyłączyłem blockery nawet i nadal to samo.

U mnie nic takiego się nie dzieje. A równocześnie przeglądając forum na drugim monitorze oglądam igrzyska.

U mnie jest takie coś:

I muszę całe wp.pl dodawać do blokowanych.

Ten temat był kiedyś na stronie głównej gdzie jakaś ramka potrafiła się wykrzaczyć i cisnąć po procesorze.

@mesho

No ludki z polish-ads-filter poddali temat wp bo to walka z wiatrakami.

mógłbyś wyjaśnić w jakim sensie poddali temat?

Prawdopodobnie chodzi o to, że WP (niestety za sprawą doświadczeń ludzi z DP) ciągle zmienia coś w reklamach tak, aby jednak się pokazywały. Innymi słowy dla WP trzeba by było co parę dni robić nowe filtry, a tego nikt nie chce robić.
Trzeba samemu sobie radzić (z pomocą tych filtrów, które już są) i wtedy jest ok, ale… na kilka dni.
Drugą - preferowaną przez mnie metodą - jest całkowite olanie WP i nie wchodzenie nań.

3 polubienia

już od dawna to robię…

1 polubienie

Dobrze. Czas na tekst który na 100% nie spodoba się WP, ale mam to gdzieś. Tak, możecie mnie zbanować. Rzygam na Was WP.

Główna domena to wp.pl a więc port :80

ADG dla 80 to:||wp.pl
Jednak ■■■■■ z gemiusa i innych ■■■■■■■■■ ■■■■■■■■■■ stosują chwyty nielegalne aby wyłudzić dane usera.

gemius: ||gemius|megapanel|jebacplusd
NASK: ||nask.pl|nask.dccdn

2 polubienia

To już jakaś choroba z tymi nowymi layoutami.
Teraz Antyweb zmienił na bardziej „nowoczesny” i jest teraz tak samo nudny, jak inne z wielgachnymi pustymi miejscami…ech, jakaś sracz…a wszystkich dotyka.

2 polubienia

Gemiusa to mam dodanego w moim filtrze na all + żeby nie wyszukiwało w wyszukiwarce.

2 polubienia

Wszystko jest robione pod mobilki, a miejsca dużo, bo za małe odstępy Google obniża w wynikach wyszukiwania, co psuje SEO, a popsute SEO to mniej kasy - to tak w skrócie.

Wow. 1392 posty

I wszystkie mogą iść do kosza bo nic z nich nie wynika.

@moderatorzy Proszę o wywalenie 1392 postów z tego tematu do Kosza lub w niebyt bo zgodnie z tym co napisał @sidkwa nic z nich nie wynika.

Pozdrawiam!

Nie usuwać obietnic, ani pustosłowia. Ozłocić hejt o nieporadności speców od transformacji popularnej strony internetowej!
Rozdać nagrody i docenić wkład trolli!
lanie

2 polubienia

Musisz byś anonimem bez konta, wtedy wchodzi wszystko i szybko.

1 polubienie

@Docent Można prosić o zaktualizowanie certyfikatów SSL na stronach https://www.hotzlot.pl oraz https://www.coldzlot.pl bo obecne wygasły i trzeba potwierdzać otwarcie tych stron.

Pozdrawiam!

Można by to ogarnąć poprzez skrypt JS ładowany przez coś takiego jak Tapermonkey np.

@anon31383000 faktycznie. Teraz zauważyłem

Może to powróci, bo wiele się działo…

Byliśmy nad morzem, nad jeziorami i w górach, słuchaliśmy ciekawych wykładów, oglądaliśmy wystawy najnowszego sprzętu, organizowaliśmy turnieje w gry sieciowe, zawody geocachingowe, bawiliśmy się przy rockowych kapelach i pokazach ognia, tańczyliśmy na dance matach, podziwialiśmy wystawę starych komputerów, ale przede wszystkim dyskutowaliśmy od świtu do nocy – o oprogramowaniu, o sprzęcie, o rozwoju portalu, słuchaliśmy Waszych uwag i pomysłów. Nie wszystko się udawało – próbowaliśmy polecieć balonem podczas wichury, wybuchł nam łazik marsjański, ale pomijając te nieco komiczne wpadki można powiedzieć, że wszystkie edycje były udane i pozostawiły po sobie masę pozytywnych wrażeń.

Kurcze, czy to koniec?

Następną fajną rzeczą z przeszłości było co? No? Live’y! Pamiętacie „Dobreprogramy na żywo” i to dzwonienie przez Skype’a? Hehe, ja pobierałem sobie te Live’y do pliku *.mp3 i słuchałem nie na żywo przed pójściem spać :smiley:

Macie linka: (1) Na żywo - YouTube

Swoją drigą: tam występował Adam Golański. Jaki on miał nick?