Czy ktoś mógłby pomóc te skróty rozwinąć? [wydzielone]

Nie rozumiesz płynnego przejścia konwersacji w sąsiadujący temat, a przejścia w gównoburzę zaczynając atakiem. Na kiego odpowiadasz na posty trolla/nieuka/whatever, skoro to go tylko podjudza? Ja już miałem zamiar zakończyć z nim rozmowę i wtedy wpadłeś Ty. Ten temat mógł się zakończyć 30 wpisów temu, gdybyś nie zaczął swojego ataku. Wystarczyło nie odpowiadać. Wg mnie to teraz Ty jesteś winnym wszczęcia awantury.

Myślałem, że obcuję tutaj z dorosłymi i racjonalnymi ludźmi.

Temat uważam za zakończony. Jak ktoś jeszcze chce coś powiedzieć to macie od tego PW.

Poważnie nie wiesz czemu odpowiada się i zamyka dyskusje tego typu? Bo to pozostaje na forum. Bo to jest indeksowane przez wyszukiwarki. Warto by było jednak ‘przykryć’ trolling/niewiedzę/głupotę/gównoburzę jakąś merytoryczną wypowiedzią. Po to są takie dyskusje, po to jest też rola moderatora. Komuś ( @roobal ) może zależy, aby z dość pokaźnej skarbnicy wiedzy i historii IT (forum trochę też ma lat) nie robić właśnie śmietnika.

1 polubienie

Jakim rozwiązaniem jest robienie jeszcze większego śmietnika mi powiedz? Czy wpisy @sexy69bis wyglądały od razu na trolling? Nie. Widzicie, że pomoc merytoryczna nie skutkuje? To więcej nie odpowiadacie, a na pewno NIE urządzacie sobie publicznego linczu. Jak ktoś jest uparty i dalej robi co robi to cynk do moderacji i tango down. Kopiecie się z koniem. Jak zostawicie go w spokoju to sam się podda, bo nie będzie miał atencji.

BTW. Wasze zgłoszenia gdzie jako powód nie podajecie nic, albo “SPAM” wiele nie mówią moderatorom, zwłaszcza jak flagujecie wpis, który nie nosi znamion trollingu czy jakiegokolwiek złego zachowania.

To jak klarowalem, to moje przykłady. Ale piszę to tylko dla porządku i już milknę, tak jak mnie o to poproszono.

Coś kolego kręcisz i oszukujesz moderatora.
Przejrzałem cały ten post i drugi “co to znaczy, powiększenie 2x”
posługując się różnymi wyszukiwarkami tekstu i nie znalazłem
tych 3 zdań powyżej w wypowiedziach sexy69 ani AlexanderW.
To nie pasuje do niego.
Dlaczego przy tym tekście umieściłeś logo AlexandraW?
Jeśli się mylę i wskażesz gdzie… to natychmiast… przeproszę.

Tak czy siak, jeżeli, moja opinia ma jakiekolwiek znaczenie …to uważam,
że jesteś tu jednym z inteligentniejszych forumowiczów.

A kim jesteś, że by to ocenić. Profesorem, psychiatrą, psychologiem czy naukowcem?
Kto Ci dał moralne prawo do takiej oceny forumowicza.

Ten nic mnie nie dziwi, tylko “zgłoszenia” i “podajecie”.
Mnie od małego wpajano, że donosicielstwo, kolaboracja i lizostwo jest najpaskudniejszą cechą człowieka.

No to mnie zatkało. Postawiłeś się szeryfowi.
Doceniam to. Od tej chwili będę się zwracał do Ciebie przez dużą literę,
o ile nie wyląduję w strefie 51. (Tam są już Sexy i AlexanderW)
Niektórzy wracają do żywych, rzekomo po tygodniu, inni wyparują w niebyt.
Jeśli tam trafię i wrócę opowiem wam… co tam się dzieje.

Nie obrażę się jak mnie będą nazywać nieukiem z powodu pisowni, ale
potrafię pisać poprawnie… robię błędy celowo, aby się tu nie wyróżniać.

Sexy69 został tam zesłany wg ostatniego postu… 3 dni temu.
Może do 7.11.19 wróci to nam opowie, co tam się dzieje i rozwieje niektóre mity.

Jak przestanę się odzywać tzn. zostałem zesłany.
Gdy nie wrócę po tygodniu to już mnie tam nie ma.

Tak na koniec:
spamerstwo
rozsyłanie niepożądanych informacji do wielu użytkowników Internetu; spamming, spamowanie

trolling
Powinno być ‘trolowanie’ zamiast ‘trolling’
Wszystkie ang. wyrazy po spolszczeniu (jeśli nie słychać zdwojenia) powinny mieć pojedynczą literę.

trolowanie: prowokowanie, podpuszczanie i denerwowanie kogoś w Internecie.

Odpowiednie skreślić. Trzeba psychiatry, żeby ocenić niewiedzę?

1 polubienie

Gratuluję, należy ci się miano expert.
Błyskawicznie odpowiedziałeś, jestem pod wrażeniem.
Tak jakbyś czekał pod moimi drzwiami.:grinning:

PS. Celowo nie robiłem cytatu , abyś odpowiednio sparował
trolling/niewiedzę/głupotę
z
profesorem, psychiatrą, naukowcem
Uznaj to za gest dobrej woli :grinning:

To denerwuje w Internecie… można uznać za trolowanie.
Alu tu co drugi post można tak sklasyfikować,
chyba, że jest to przedstawione humorystycznie.
Ciekawe ilu by… w strefie 51 się zmieściło.:grinning:

Ponieważ, jak już wspomniałem, to ja te przykłady podałem w wątku o powiększeniu lupy, post 32, a kolega w poście 43 omyłkowo przypisał je mojemu adwersarzowi.
A że ja go zacytowałem, to i jego logo automatycznie się pojawiło. Ot, cała tajemnica.

Uszanujmy jednak wolę moderatora i zamilknijmy bo się rozsierdzi.

Off-top

Pro tips: Jak odnajdujesz numery postów z innych tematów, to klikając na ich datę otrzymasz link bezpośredni do zacytowania :wink:
Możesz tez skakać między tematami z rozpoczętym pisaniem posta. Dzięki temu możesz zaznaczyć fragment jakiejś wypowiedzi i kliknąć cytuj.

Pisze to tylko żeby ci ułatwić formułowanie odpowiedzi, bo edytor tutaj ma dużo więcej możliwości niż ten portalowy do komentarzy, a widzę ze dokładasz sobie roboty z zapamiętywaniem gdzie, kto, co nabazgrał :wink:

Koniec off-topu

Popieram. :grinning:
Poszedłbym o zakład, że ktoś tu wleje jeszcze trochę oliwy.

To jeszcze muszę trochę się podszkolić :grinning:

Ja nie do ciebie pisałem :wink: ale ucz się ucz…

…bo nauka to potęgi klucz. A jak już zbierzesz dużo kluczy to… zostaniesz woźnym w szkole. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dzięki, też tego nie wiedziałem.

Albo klucznikiem “z Mickiewicza.” :grinning:

Dzięki, robiłem to pierwszy raz więc nie szukałem tricków.

To długa historia. Czasu by nie starczyło, by ją opisać.

Taki szacunek to ja mam w głębokim poważaniu.

EOT

No to zwolniłeś mnie z obietnicy. Dzięki

Wykryłem… jak można sprawdzić, czy w strefie 51 ktoś jest, czy już wyparował.
Więc Sexy69 przeszedł transcendencję i już nie wróci.
AlexanderW jeszcze tam jest. :grinning:

Wpadła mnie do głowy taka refleksja:
Sexy podawał się za “obcego”.
To był jego błąd, nigdzie nie lubią obcych czy kosmitów.
A tam w strefie 51 na pewno “obcy” go zabrali do siebie.
Niech mu gwiazdka na drodze mlecznej świeci.

Jak widać wydzieliłem sporo wypowiedzi z innego tematu.
W tym dziale na naszym forum oczywiście można rozmawiać o wielu rożnych rzeczach, ale pod jednym wszakże warunkiem: nie obrażania nikogo i zachowywania się w sposób kulturalny. Dlatego ta dyskusja zostaje, a wydzielona została, bo swoją wielkością wielokrotnie przerosła oryginalny temat.

Przy okazji - nie raz już mieliśmy powroty osób zawieszanych (na krócej czy dłużej) pod innymi nickami, czy też odchodzących i powracających na forum z własnej woli, niemniej udawanie kogoś innego w takiej sytuacji jest IMHO trochę niepoważne i śmieszne… :wink:

4 polubienia

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.