Fifa 08

ok dzieki sprobuje tylko to jest mozliwe ze po formacie rejestr sie nie usunal? zrobilem formata dysku gdzie jest windows a 2 pozostale nie formatowalem bo za duzo rzeczy tam jest zeby to skasowac… mozliwe to ze rejestr sie nie zmienil?

Rejestr się na pewno zmienił. Ale jak masz takie problemy i już formatujesz to raczej cały dysk a nie tylko partycję z Windowsem. Wtedy masz pewność że już nic niepozostanie.

to przez karte graficzna?? musialbym zmieniac??

Najpierw spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej, pózniej myśl o zmianie na nową. Chyba że masz grę nieoryginalną to się nie dziw że masz problemy z graniem.

oki wielkie dzieki sprobuje

WizZz jestes wielki :mrgreen: dziala :lol: dzieki Ci bardzo :slight_smile:

Mam problem gra mi niedziala gdy włącze gre po chwili robi się czarny ekran i sie wiesza gra :?

mój komp:

Intel Celeron

2.00 GHz

256MB RAM

nividia

Prosze powiedzcie mi jaki jest problem i jak go rozwiązać

:slight_smile:

Może coś więcej w tej materii ? Jaka dokładnie karta + wersja sterów od grafiki.

btw // giereczka oryginał ?

Według mnie masz troche za mało pamięci ram

Według producenta powinno chodzić na 256MB. I przede wszystkim powinno się chociaż odpalać. Moim zdaniem jak jest problem to w karcie graficznej i jej sterownikach lub w tym że gierka pirat ;]

Nie wiem już co mam obwiniać za tą powolność. Gra chodzi mułowato nawet na min detalach.

Moja konfiguracja to (Hp Pavilion 6530ew)

core 2 duo

GF 8400M GS

dokupiłem nawet ramu żeby mieć 2 GB

no i ten p… system Vista którego nie mogę zmienić.

Instalowałem stery, directy dostosowywałem systm do maxymalnych wymagań aplikacji wszystko na nic. Tak żeby było śmieszniej to jak sobie raz na jakiś czas w akcie desperacji włączę fifkę to przez chwilę chodzi płynnie a po chwili znów muuullli!! POMOCY!

Przełącz grę tak żeby działała na jednym rdzeniu procesora. To że tak przycina to wina dwurdzeniowego procka :slight_smile: Zrób tak jak napisałem a powinno śmigać aż miło.

Ja myślę żę jak fifa 2007 chodziła mi na najwyższych wymaganiach to niemożliwe że fifa 2008 mi wogóle nie działała…

:frowning: a kompa mam dopiero od paru miesięcy i nieznam sie za dobrze

a może jest jakis inny sposób żeby włączyć gre…

A masz grę oryginał ? W czym dokładnie masz problem ?

witam mam problem z szybkoscia dzialania fify 08pl.

gra na najnizszych detalach strasznie wolno chodzi (tnie) mimo ze osiagam 35-43 klatki na sekunde.

na srednich i wysokich detalach gra nadal za wolno chodzi ale znacznie i tak szybciej niz na minimalnych detalach, ilosc klatek to 25-30.

w grze mam ustawiona normalna predkosc gry, zaznaczam ze fifa07 ktora prezentowala sie graficznie podobnie takich problemow nie mialem

dane o moim sprzecie i sofcie:

celeron d 2.4Ghz

ram 512MB

grafa ATI Radeon 9550

win xp sp2

najnowsze stery do grafy, na starszych (kilku miesiecznych) dzialala fifa tak samo

dysk swiezo po defragmentacji, brak niepotrzebnych wpisow w rejestrze

A ja mam pytanie czy w fifie 08 na pc w trybie zostań gwiazdą jest ta kamera zza pleców piłkarza bo ja jej nie mam.

mam czarny ekran ja włączam gre

Super ;] jak napiszesz coś więcej to pomyślimy zabawa we wróżkę mnie nie bawi.

Sprzęt + wersja sterowników od karty graficznej + gra oryginał ?

siemka mam pytanie?? Czy fifa 08 bedzie chodzic na

2.4 GHz

256mb ram

Nvidia Geforce MX 440

Z gory dziekuje za inf :slight_smile:

Ciężko powiedzieć niektórym na MX chodzi innym nie. Jak nie sprawdzisz to nie będziesz wiedział.