HDD_LED - można odłączyć? Napięcia - czy są odpowiedniej wartości?

Tak, najlepiej nowy temat.

A co do meritum. Skoro masz podłączone dwa dyski (HDD i SSD) i odłączasz jeden, a drugi działa, to nie dziwne, że dioda miga. Nie ma w tym żadnej filozofii.

Utworzyłem temat z logami z programu FRST :

No wiem ale nie chodzi o samo miganie tylko o miganie jak komputer nie jest obciążony i dlatego wypiąłem ten dysk żeby sprawdzić czy dalej będzie się dioda migała bez żadnego obciążenia i przy samym przeglądaniu stron internetowych .

No nie wierzę, to jest na poważnie?
Zakładanie tematu w dziale bezpieczeństwo, bo… w czasie pracy na komputerze miga dioda od dysku, to raczej… słabe jest. :rofl:

Bardzo bym prosił o sprawdzenie tych logów i health dysku oraz o plik naprawczy do programu FRST.

A to Ty nie wiesz, czym są pliki tymczasowe w przeglądarce i skąd się biorą?

Pliki się biorę z tego bo się tworzy historia przeglądania ale przy wyczyszczonej historii jest tak samo . (Jeśli to o to chodzi .) W każdym bądź razie zastosowałem się do porad mi tu udzielonych i zamieściłem logi z programu FRST w dziale bezpieczeństwo oraz screen z health dysku SSD i miło mi bardzo będzie jak ktoś to sprawdzi.

Pliki tymczasowe a historia to różne rzeczy.

Hmm zrób tak, że odepnij tę diodę i wepnij jej kable odwrotnie. Naprawiła się?

1 polubienie

I wtedy w ogóle nie będzie działać za pewne albo się bd świecić cały czas a nie migać . Żartujesz sobie pewnie.

No nie będzie świecić. Kiedyś nie świeciła i było dobrze.

Nie świeciła ale bez kombinacji z wtyczką o to chodzi żeby teraz też tak było :smiley:

Po zainstalowaniu Windowsa 7 na czysto (formatowałem tylko dysk systemowy) . Dioda praktycznie w ogóle nie miga a jak już miga to jest praktycznie nie zauważalna i nie ważne czy komputer jest pod obciążeniem czy nie. Zainstalowałem wszystkie programy które mi są potrzebne oraz sterowniki takie jakie były przed instalowaniem windowsa na nowo.