HotZlot 2008 - wątek ogólny

A jakbyś nie był dorosły to na Zlot i tak byś nie mógł przyjechać, więc nie marudź. :stuck_out_tongue:

Ja osobiście już we Wrocławiu (jako ten pierwszy z redakcji :slight_smile: ). Impreza była przednia - pozdrawiam wszystkich, z którymi rozmawiałem dzisiaj do 3 rana na temat rozwoju serwisu i forum :slight_smile: Pomimo zmęczenia porą i pewnej dawki pewnych rzeczy naprawdę ciekawe i interesujące propozycje padały. Poza tym oczywiście piękniejsza część obsługi, mimo iż skromna w liczbach to bardzo miła w rozmowach :slight_smile: Jeszcze pozdrowienia dla obstawy z trasy do Gdańska :slight_smile:

Chciałeś AMD - dostałeś AMD :slight_smile:

Informuje że o 23.20 Mati17 wrócił do domku :stuck_out_tongue: pozdrawiam

Było naprawdę super fantastycznie pozdrawiam i dziękuje wszystkim, za tak miło spędzony czas z wami.

Smutno mi troszkę bo swoją koszulkę zostawiłem w pokoju w szafie :frowning: i nie będę miał pamiątki aaa może pani sprzątaczka odniosła do recepcji przy sprzątaniu pokój (318)

Pozdrawiam was chłopaki do następnego razu :stuck_out_tongue:

Melduję się na Forum, tuz Po HT2008 :smiley:

Dziękuję Organizatorom i wszystkim których poznałem na tegorocznym spotkaniu i dziekuje panom z drogówki którzy ‘ściągnęli opłatę’ (kredytowaną) za pobyt w Drejku za te 3 dni :stuck_out_tongue:

Uff dopiero w domu… Co prawda dojazd do domu nie był zbyt szczęśliwy (wypadek samochód kontra pociąg = ofiary :/) ale co do zlotu to było GENIALNIE! Impreza naprawdę świetna i tutaj gratulacje dla organizatorów za ogarnięcie tego wszystkiego :wink: Dzisiaj w pociągu się śmialiśmy że może jakiś Cold Zlot w ferie zimowe :smiley:

A ogólnie kiedy zobacze nieoficjalne zdjęcia? :smiley:

Na fotki trzeba poczekać. Napisałem sobie skrypt, który do rana powinien przygotować wszelakie paczki ze zdjęciami.

Resizing _dsc0004.jpg [1/230]

Resizing _dsc0008.jpg [2/230]

Resizing _dsc0019.jpg [3/230]

Resizing _dsc0020.jpg [4/230]

Resizing _dsc0021.jpg [5/230]

Resizing _dsc0022.jpg [6/230]

Resizing _dsc0024.jpg [7/230]

Resizing _dsc0030.jpg [8/230]

Resizing _dsc0034.jpg [9/230]

Resizing _dsc0039.jpg [10/230]

Resizing _dsc0041.jpg [11/230]

Jest tego sporo. Wywaliłem rozmazane ujęcia. Ogółem jest 230 zdjęć o łącznej wadze 1,1 GB. Jak wszystko skończę to podam namiary :wink:

21h samolotem, 7h pociągiem, 1h samochodem ale dotarłem na miejsce i nie żałuję ani chwili. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność spędzić czas. Czyli jakieś 190 osób. :stuck_out_tongue: Przepraszam, że nie wymienię wszystkich z nicka. :wink: Specjalne pozdrowienia dla Gutka, który dwoił się, troił i dziesięcioił żeby wszystko przebiegało sprawnie.

A jeśli ktoś mi wytknie, że takie słowo jak “dziesięcioił” nie istnieje, odsyłam do kanonu literatury polskiej: Tytus, Romek i A’tomek. No. :smiley:

Ogórek.

Ja też postaram sie cos wstawić robiem tych troszke zdjec pozdrawiam kolegów :stuck_out_tongue:

Ryan no co Ty, byłem w jednej osobie :stuck_out_tongue:

Dzięuję wszyskim i Pozdrawiam, ja dojechałem o 1.00,w sumie przez pielgrzymkę, lecz to długa historia.

Pozdrawiam kolegów co ze mną jechali. Dziękuję, że robili wszystko, abym nie zasnął :slight_smile:

Nie wiem czy wiecie bo prelengent z Symanteca nie zdążył nam powiedzieć.

Każdy z Nas otrzymał Norton Internet Security 2008.

Za około miesiąc ukaże się NIS 2009 PL.

Ściągamy np z dobreprogramy.pl wersję NIS 2009 PL trial , wbijamy klucz z wersji 2008 i jesteśmy posiadaczami najnowszego pakietu ochronnego Norton ważnego na rok

Co najważniejsze jest to, że jest to w 100% legalne :smiley:

Mirror #1:

Rozdzielczość: 2048x1360: http://temp.thecamels.org/Hot-Zlot-2008-2048px.zip - 293 MB

Rozdzielczość: 4288x2848: http://temp.thecamels.org/Hot-Zlot-2008-4288px.zip - 1,1 GB

Mirror #2:

Rozdzielczość: 2048x1360: http://paszczak.unix.net.pl/Hot-Zlot-2008-2048px.zip - 293 MB

Rozdzielczość: 4288x2848: http://paszczak.unix.net.pl/Hot-Zlot-2008-4288px.zip - 1,1 GB

:slight_smile: paszczak000 dałeś wszystkie zdjęcia? :slight_smile:

już zassysam twoje zdjęcia paszczak000 , mam nadzieję że na jakimś będę :smiley:

Mniej więcej. Wywaliłem te rozmazane, lub jakieś beeeee… :slight_smile:

Podziękowania za wspaniałą atmosferę zlotu dla organizatorów i uczestników.

Podziękowania należą się też sponsorom, fundatorom różnej maści nagród i upominków i ludziom, którzy starali się nas zainteresować tematami na wykładach.

Już je przeglądam paszczak000 :slight_smile:

Ja jakoś się tylko na jednym zmieściłem :smiley:

paszczak000 dzieki za fotki ;]

widac mnie na czesci fotek ;d

Te ze skokami fajnie wyszly ;d